KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sally Hansen

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   29,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: msz0315, az összetevőket feltöltötte: Eizsu, Módosítva: 2013. május 16.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   29,5 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

amarie84

2018. július 2.

Alternatívan nem körömágyra, hanem a talpam és a sarkam bőrkeményedéseire használtam, olyan 3-4 percig hagytam rajta. Soha korábban nem sikerült ilyen szépen lereszelni a bőrkeményedéseimet. Szóval multifunkciós, nem csak a kézre használható. Remek termék, örülök, hogy rátaláltam.

amarie84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Mona29

2018. június 4.

Nagyon szeretem, már a második flakonnal használom. Néha pár percig, néha tovább hagyom a bőrömön, de nem okozott még kárt. Használata utána könnyen visszatolható a bőr. Mondjuk, most egy kicsit felemelték az árát, emiatt eléggé zabos vagyok, de biztos, hogy még újra fogom venni.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

BTLaura

2017. szeptember 27.

Alapvetően elégedett vagyok vele.
Bár annak ellenére, hogy nincs sok "eltávolítanivalóm", nem oldja fel (1 perc után sem, nemhogy 15mp), de levágom a felpuhított részeket és kész.
Eddig az Alverde tollát használtam, kb azon a szinte van nálam.

BTLaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Alapvetően elégedett vagyok vele.
Eddig az Alverde tollát használtam, kb azon a szinte van nálam.

sterlingsilver

2017. szeptember 8.

Nagyon ott van a szeren! Nagyon rosszul néztek ki a körömágyaim, hihetetlenül elhanyagoltam a körmeimet. Felvittem ezt a kis csodaszert, 10 mp ha eltelt és már kapartam is le egy narancsfapálcikával. Nagggyon jóóó! Mindent lehozott, amit le kellett. Újra meg fogom venni! 5 csillag néki!

sterlingsilver
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

CeCeDrake

2017. szeptember 8.

Update: a maga kategóriájában csodaszer. Amióta használom, nincs gondom a körömágybőrrel, a száraz részekkel, semmivel. A köröm felületén is használom esetenként.
A nikotin elszíneződést is úgy viszi, mint a radír, cigiseknek ajánlom.

Kíváncsiságból vettem egyet. Azt kell hogy mondjam, nagyon jó! Kézre, lábra használom és valóban működik. Ajánlom! Számomra minden pénzt megér.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

A nikotin elszíneződést is úgy viszi, mint a radír, cigiseknek ajánlom.

cattitude

2017. június 25.

körömágybőrre, köröm mellett az ujjaim kiszáradt bőrére és magára a körmöm felületére is kenem - utóbbit csak óvatosan, havonta egyszer, pár másodpercre, de amióta így használom, azóta sokkal jobb polírozni a körmeim. nincsen sok problémám a körömágybőrömmel, de ezzel a géllel még azok is megszűnnek. nem várom meg, hogy leoldja, inkább lemosom és visszatologatom őket. nagyon sokáig elég egy tubus, még akkor is, ha az elefántbőrű lábaimra is kenek belőle.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

dori96

2017. június 8.

Jól működik,teszi amit ígér.
Nem fáj, nem szárítja ki a körömágyat, mégis szép,ápolt,gondozott lesz.Szerintem sokáig is elég lesz,megérte.

dori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Jól működik,teszi amit ígér.

tillisilli

2016. október 7.

Sztem embere válogatja, hogy kinek oldja le, amikor megláttam, hogy 15 mp és eltűnteti, jót röhögtem. Inkább 2-3 perc alatt megpuhítja, ami a beton körömágybőreimnél már nagy szó. Utána kínkeservesen vissza lehet tologatni őket, és levágni.
Az állaga (gél) remek, precízen fel lehet vinni az üvegből, nem folyik el, és ez a mennyiség 10 évre elég lesz.

tillisilli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

dzsanki

2016. április 12.

A körömágybőrt szépen bepuhítja, így könnyű eltávolítani, és ez a mennyiség két évig is elegendő, így megéri az árát. Akinek a visszanyomkodásos módszer nem jön be, mindenképpen ajánlom a terméket a kétágú körömágybőr vágóval, pár perc alatt mindkét kezet rendbe lehet tenni velük.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Juccimo

2015. december 1.

Na ezt használom most körömágybőr eltávolításra. Az essence hasonló terméke csodákat tett, de féltem használni, az alverdés mérsékelt hatást nyújtott, szóval azután nyergeltem át erre. Gondolom, ettől is félnem kellene, de talán az adagolása vagy a zselés állaga miatt nincs halálfélelmem használat közben, nem úgy, mint az essence-nél. (Persze hatszáz kéztörlővel felszerelkezve használom meg hússzor kezet mosok utána és kisikálom a mosdót is :P) De hiába kerül háromszor annyiba, ennek sem olyan a hatása nekem, mint az essence-nek :( Egyszerűen nem olyan szép a kezem a használata után, pedig nem tizenöt másodpercig hagyom rajta, hanem legalább két percig. Nem tudom, mit tudott az essence körömágybőr eltávolítója, amit ezek nem, de vérzik a szívem, hogy nem találok hasonlót kicsit praktikusabb kiszerelésben... azért nem egy rossz termék ez, el fogom használni, de nem tudott megfelelni a vele szemben támasztott (nagyon magas) elvárásaimnak...

Juccimo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.