KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sally Hansen

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   29,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: msz0315, az összetevőket feltöltötte: Eizsu, Módosítva: 2013. május 16.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   29,5 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cattitude

2017. június 25.

körömágybőrre, köröm mellett az ujjaim kiszáradt bőrére és magára a körmöm felületére is kenem - utóbbit csak óvatosan, havonta egyszer, pár másodpercre, de amióta így használom, azóta sokkal jobb polírozni a körmeim. nincsen sok problémám a körömágybőrömmel, de ezzel a géllel még azok is megszűnnek. nem várom meg, hogy leoldja, inkább lemosom és visszatologatom őket. nagyon sokáig elég egy tubus, még akkor is, ha az elefántbőrű lábaimra is kenek belőle.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

CeCeDrake

2017. június 17.

Kíváncsiságból vettem egyet. Azt kell hogy mondjam, nagyon jó! Kézre, lábra használom és valóban működik. Ajánlom! Számomra minden pénzt megér.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

dori96

2017. június 8.

Jól működik,teszi amit ígér.
Nem fáj, nem szárítja ki a körömágyat, mégis szép,ápolt,gondozott lesz.Szerintem sokáig is elég lesz,megérte.

dori96
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Jól működik,teszi amit ígér.

tillisilli

2016. október 7.

Sztem embere válogatja, hogy kinek oldja le, amikor megláttam, hogy 15 mp és eltűnteti, jót röhögtem. Inkább 2-3 perc alatt megpuhítja, ami a beton körömágybőreimnél már nagy szó. Utána kínkeservesen vissza lehet tologatni őket, és levágni.
Az állaga (gél) remek, precízen fel lehet vinni az üvegből, nem folyik el, és ez a mennyiség 10 évre elég lesz.

tillisilli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

dzsanki

2016. április 12.

A körömágybőrt szépen bepuhítja, így könnyű eltávolítani, és ez a mennyiség két évig is elegendő, így megéri az árát. Akinek a visszanyomkodásos módszer nem jön be, mindenképpen ajánlom a terméket a kétágú körömágybőr vágóval, pár perc alatt mindkét kezet rendbe lehet tenni velük.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Juccimo

2015. december 1.

Na ezt használom most körömágybőr eltávolításra. Az essence hasonló terméke csodákat tett, de féltem használni, az alverdés mérsékelt hatást nyújtott, szóval azután nyergeltem át erre. Gondolom, ettől is félnem kellene, de talán az adagolása vagy a zselés állaga miatt nincs halálfélelmem használat közben, nem úgy, mint az essence-nél. (Persze hatszáz kéztörlővel felszerelkezve használom meg hússzor kezet mosok utána és kisikálom a mosdót is :P) De hiába kerül háromszor annyiba, ennek sem olyan a hatása nekem, mint az essence-nek :( Egyszerűen nem olyan szép a kezem a használata után, pedig nem tizenöt másodpercig hagyom rajta, hanem legalább két percig. Nem tudom, mit tudott az essence körömágybőr eltávolítója, amit ezek nem, de vérzik a szívem, hogy nem találok hasonlót kicsit praktikusabb kiszerelésben... azért nem egy rossz termék ez, el fogom használni, de nem tudott megfelelni a vele szemben támasztott (nagyon magas) elvárásaimnak...

Juccimo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

ForestNymph

2015. február 15.

Hála nektek csajok, rá találtam erre is. :) Imádom! Szuperül felpuhít és pikk-pakk feloldja ami nem oda való! :) Egy álom vele a manikűrözés, minden pénzt megér!

ForestNymph
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

bandita

2015. február 8.

Az Essence hasonló célú terméke a viszonyítási alapom. A hatását tekintve én nem érzékelek különbséget, nálam mindkét bőroldó cucc tökéletesen működik. Egyiket sem érzem hatékonyabbnak, vagy kíméletesebbnek a másiknál, ugyanakkor meg kell jegyezzem, hogy ez a kiszerelés szerintem is nagyon felhasználóbarát, kiadós mennyiség, és az is tetszik benne, hogy itt nem kell kotorni a nagy semmiben, miután elhasználtam az anyag felét. Sajnos, az Essence üvegcséjéből elég nehézkes kinyerni az értékes maradékot, míg ezt a flakonkát csak jó energikusan lerázom, mint a hőmérőt, és lőn elégedettség, mert a cucc máris ott van a csőrben.
A párom tipikus férfikörömágybőrét is mesésen karban tartja az igényesség jegyében :)
Mindkét terméket abszolút csodaszerként tartom nyilván, mert tényleg képesek az elhalt körömágybőrt feloldani, természetesen itt nem a rendellenesen burjánzó, olló által megkínzott, kérges képződményekre gondolok, hanem főként a körömlemezre letapadt foszlányokra, illetve az apróbb hámló területekre. Ha ilyen területre kenem, kb két perc hatóidő után picit feltolva, majd szappannal lemosva, egy durva törölközővel szinte tükörsimára lehet mürkölni a kutikulát és környékét.
Észrevettem azonban, hogy lazán túlzásba lehet esni a használatával, mert amikor hetente 1-2x ügyködtem vele, szárított kissé és szálkásodott a hámréteg.
Azóta kéthetente használom, és nem hinném, hogy van élet nélküle (nélkülük)

bandita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 8.

Azóta kéthetente használom, és nem hinném, hogy van élet nélküle (nélkülük)

purpuratulips

2015. február 8.

Hihetetlen jó kis találmány. Egy perc alatt megvan a teljes mani- és pedikűröm. Gyorsan felpuhítja a körömágyat, könnyű visszatologatni meg leszedni a felesleges bőrt, egy gyors kézmosás, ha van időm polírozok is és mehet a lakk. Szuper!

purpuratulips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 8.

ingrid0411

2015. január 25.

Eddig nem használtam ilyen terméket, de nagyon elégedett vagyok vele. Lusta lennék áztatni, de ezzel nem is kell mert jól puhítja és oldja az elhalt körömágybőrt. Nem túl olcsó, de sok mennyiséget kapunk így szerintem megéri.

ingrid0411
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.