KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sally Hansen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sarzita, Módosítva: 2013. június 12.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyenge, elvékonyodott körmökre. Vitaminokkal dúsított formulájának köszönhetően gyorsan és kíméletesen távolítja el a körömlakkot. Az ápoló össztevők segítenek, hogy a körmök és a körömágybőr mindig egészségesnek tűnjön. B5 provitaminnal, E vitaminnal és hidrolizált búza proteinnel, melyek erősítik a vékony és gyenge körmöket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

katemus

2013. június 12.

1200-ért vettem, de nagyon sok van benne. Szerintem megérte az árát. Nem erősítés céljából vettem ( bár az sosem árt), de jó érzés, hogy nem egy bóvli körömlemosót használok.

katemus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Propylene Glycol