KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sally Hansen

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   14,7ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Zafír, Módosítva: 2016. október 26.

Kiszerelés:   14,7ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Innovatív formulájának köszönhetően ápol és véd.
  • Az eredmény: szalonminőségű körmök.
  • A Miracle Gel lakk és az ápoló fedőlakk akár 14 napon keresztül is megőri színét és fényességét.
  • Nem igényel gél lámpát és az eltávolítása is rendkívül egyszerű hagyományos körömlakklemosóval.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kovexti

2018. május 17.

Nekem 5 csillagos. Gyönyörű fényes réteg, tartóssá teszi a lakkozást. Nekem csak egyetlen ujjamon lett buborékos, mert oda túl vastag réteget kentem.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Lerinka

2018. április 17.

Gyönyörű fényes felületet ad a lakkozásnak és sokkal tartósabbá is teszi. Már 3x veszem újra. Bármilyen márkával jól kombinálható.

Lerinka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

beauté

2018. április 16.

Én használom sima, más márkájú körömlakkokkal is. Nyilván 14 nap az egy nagy túlzás.. 2-3 nap után én újrafestem, mert nem szeretem, ha picit is le van pattogva. De összességében meg vagyok elégedve, így is az egyik legjobb fedőlakk, amit eddig használtam. Nem a leggyorsabban száradnak a Sally Hansen lakkok az viszony tény.

beauté
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Massacre

2018. április 15.

Olcsóbb körömlakkal használtam és még így is gyönyörűen fénylik, sokkal szebben mint bármely más fedőlakkal. Tény, hogy az apró buborékok idegesítőek ennyi pénzért, de el lehet dolgozni őket, csak figyelni kell. Baromi sok van benne, úgyhogy csak reménykedem hogy nem fog beszáradni és el tudom majd rendesen használni.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Brigusz

2018. január 24.

Egy ideje már tesztelgetem. Baromi lassan szárad és ha kicsit vastagabban kerül fel a lakk, akkor bubisodik, az ecsete miatt könnyen előfordulhat. Ez a két tulajdonsága kicsit kellemetlen lehet.... Viszont ha megszárad... Egy hétig simán megmarad a lakkozás, és ha kopna is, nagyon szépen és minimálisan kopik a körömvég. :)
Én körömnyomdázom is és nem tagadom, sok kínából rendelt olcsó körömnyomda lakkom van, és nem mossa el, hanem szépen megtartja ez a fedőlakk a mintát :)

Én azt mondom megéri az árát, a legjobb fedőlakk, amivel valaha dolgoztam. (alaplakknak az Essence basecoat-ját használom.)

Brigusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

alicem

2017. október 28.

Számomra nagy csalódás volt. Nagyon lassan szárad, tele van levegőbuborékokkal, amik persze a körmön is meglátszanak, ahogy szárad. A negyedik nap után már repedezik az egész és pattog le. Csak azért adok három csillagot, mert szépen csillog.

alicem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

NemesViki

2017. szeptember 29.

Hetekig tartó csodát ettől se várjon senki, de szerintem messze a legjobb fedőlakk. Szinte bármilyen olcsó lakkal használhatom, a hatása garantált. Szimpatikus kiszerelés, lassan egy éve megvan, és csak most lesz aktuális az utánpótlás.

NemesViki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

szmelinda01

2017. július 19.

Nem éri meg az árát. Nem lesz tartósabb tőle a lakk. Annyi pluszt ad, hogy jobban csillog tőle a köröm.

szmelinda01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Lassunyuszi

2017. július 16.

Hiaba a rossz velemenyek egyszeruen kivancsi voltam.
Sajnos tenyleg bubisodik bar nem gusztustalanul veszes modon de azert ennyi penzert?!
Meg a tartossagban brillirozhat majd udatelek. Addig 2.

Lassunyuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Hiaba a rossz velemenyek egyszeruen kivancsi voltam.
Meg a tartossagban brillirozhat majd udatelek. Addig 2.

rekki

2017. június 23.

Nekem kézen (a hozzá tartozó színes lakkal együtt is) ugyanolyan volt mint bármelyik másik lakk, sőt, lehet, hogy némelyik 600 ft-os jobban bírja… aztán a feledés homályába merült egy időre, mert gél lakkra váltottam, de nyár elején kipróbáltam a lábamon. Na onnan lerobbanthatatlan! Bármilyen gagyi színes lakkot is használok alá, akármeddig elvan kopás nélkül! Ugyanígy a S. H. színesek is, akár fedőlakk nélkül

rekki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.