KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sally Hansen

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   14,7ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Zafír, Módosítva: 2016. október 26.

Kiszerelés:   14,7ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Innovatív formulájának köszönhetően ápol és véd.
  • Az eredmény: szalonminőségű körmök.
  • A Miracle Gel lakk és az ápoló fedőlakk akár 14 napon keresztül is megőri színét és fényességét.
  • Nem igényel gél lámpát és az eltávolítása is rendkívül egyszerű hagyományos körömlakklemosóval.

NemesViki

2017. szeptember 29.

Hetekig tartó csodát ettől se várjon senki, de szerintem messze a legjobb fedőlakk. Szinte bármilyen olcsó lakkal használhatom, a hatása garantált. Szimpatikus kiszerelés, lassan egy éve megvan, és csak most lesz aktuális az utánpótlás.

NemesViki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

szmelinda01

2017. július 19.

Nem éri meg az árát. Nem lesz tartósabb tőle a lakk. Annyi pluszt ad, hogy jobban csillog tőle a köröm.

szmelinda01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Lassunyuszi

2017. július 16.

Hiaba a rossz velemenyek egyszeruen kivancsi voltam.
Sajnos tenyleg bubisodik bar nem gusztustalanul veszes modon de azert ennyi penzert?!
Meg a tartossagban brillirozhat majd udatelek. Addig 2.

Lassunyuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Hiaba a rossz velemenyek egyszeruen kivancsi voltam.
Meg a tartossagban brillirozhat majd udatelek. Addig 2.

rekki

2017. június 23.

Nekem kézen (a hozzá tartozó színes lakkal együtt is) ugyanolyan volt mint bármelyik másik lakk, sőt, lehet, hogy némelyik 600 ft-os jobban bírja… aztán a feledés homályába merült egy időre, mert gél lakkra váltottam, de nyár elején kipróbáltam a lábamon. Na onnan lerobbanthatatlan! Bármilyen gagyi színes lakkot is használok alá, akármeddig elvan kopás nélkül! Ugyanígy a S. H. színesek is, akár fedőlakk nélkül

rekki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

mikkamakka75

2017. június 7.

Nekem ezzel a fedölakkal is csak az elsö kiadòs mosogatàsig tartott a körmömön a lakk. A làbamon jobban bírja nyilvàn, de a gel lakk hatàs valahogy tökre elmarad. Nem az igazi na...

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

pita

2017. június 2.

Rimmel alaplakkal, két réteg Miracle Gel színes lakkal használom, és egészen jól működik a gél hatású sima körömlakkok közül. Ez adja a legtartósabb eredményt az eddigi kísérleteim közül, és előnye, hogy gyorsan szárad. Azért csak 4 csillag, mert a 2x volume-ot nem tudom mihez képest kéne nézni, de teljesen átlagos a fedése/vastagsága (a jobb hatás érdekében kétszer húzom végig), de így is hamar kopni kezd a körömvégeknél.

pita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

vombatszombat

2017. április 21.

Nekem sajnos nagy csalódás, kár, hogy nem olvastam vásárlás előtt Krémmániát :( Szerencsére akciósan vettem a Müllerben, 1-et fizet 2-t kap akció volt, így egy színes lakkal ruháztam be rá, de bárcsak ne tettem volna. 2 nap. Ennyit bírt ki hibátlanul, a 3. naptól már pattogott le, pedig nem is nagyon mosogattam vagy takarítottam, normál terhelésnek volt kitéve. Először azt gondoltam, hogy biztos valamit én rontottam el, de a következő alkalommal is ugyanígy jártam. A 14 napos ígéretet végképp nem értem...és ami még bosszantó, hogy bezzeg a lemosáskor már ragaszkodik és jobban kell küzdenem vele.

vombatszombat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

anyeszka

2017. március 20.

Valószínűleg nem ér annyit, mint amennyibe kerül, de szerintem szép. 4. napja van rajta a körmeimen (most épp saját lakkjával) és csak a csúcsokon kezdett el icipicit lekopni.
Teszteltem másik fajta gél hatású lakkal (miss sporty) alatta, és semmi különbség, úgyhogy arra nem érdemes költeni...

anyeszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

NikolettSz

2017. január 11.

Egyetlen pozitív tulajdonsága, hogy szép. Én a saját géllakjára kentem rá ezt a fedőlakkot és 4. napra kezdett el lekopni. Elhasználtam mivel együtt a két lakk közel 6000 Ft volt, kinézetre tényleg olyan volt mintha manikűröztettem volna, örültem volna ha tovább bírja mint 4 nap.

NikolettSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

kicsicsillag322

2016. május 16.

Ez a fedőlakk nekem nagyon bejött! Igaz, hogy a gél hatású lakkja nem igazán jó (hamar lekopik stb.) viszont ezzel bármilyen körömlakkra rákenve tényleg olyan lesz, mintha igazi gél lakkom lenne, nagyon szépen, fényesen csillog :) (viszont mindig letudom "húzni" nem pattog le hanem egybe lejön.)

kicsicsillag322
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kaolin 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.