KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sally Hansen

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   14,7 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyprienne, Módosítva: 2016. január 17.

Kiszerelés:   14,7 ml

Bontatlan Sally Hansen Miracle Gel Körömlakk + fedőlakk
Ár: 3290,-Ft ajánlott-elsőbbségi postával a 2 db , Eladó: Kata791
Állapot: bontatlanok, Helyszín: Taksony, fizetés: utalás, posta
Ár: 6000 Ft , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: mindegyik egyszer használt, a fedőlakk 3x , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta

Marietta1977

2017. október 5.

Nagyon szeretem ezt a lakkot, nekem a 470-es Red Eye árnyalatban van meg.
A piros az én lakkom, és ez csodálatos szín.
Az ecset kialakítása különösen tetszik, nagy a feje, nem kell százszor átkenni egy körmömet szerencsére.
Én ajánlani tudom, 1 hétig tuti fent marad.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Nagyon szeretem ezt a lakkot, nekem a 470-es Red Eye árnyalatban van meg.
A piros az én lakkom, és ez csodálatos szín.
Én ajánlani tudom, 1 hétig tuti fent marad.

bevi555

2017. szeptember 20.

Pénzkidobás!
Sally Hansen körömerősítő alapként, plusz 2 réteg a pink cadillaquer árnyalatból, plusz Sally Hansen top lakk,plusz két óra száradás =
Másnap mosogatás után lepattogzott végek

bevi555
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Pénzkidobás!
Másnap mosogatás után lepattogzott végek

csill87

2017. augusztus 15.

Nekem nagyon bejött ez a körömlakk, szerintem érezhetően jobb a minősége mint egy átlag drogériás lakknak. Egyrészt már az ecset kialakítása is szuper, könnyű vele dolgozni. Jó a festék sűrűsége is, könnyen el lehet igazgatni a körmön. A fedése is rendben van, nem csíkos vagy foltos. A lassú száradást pedig, amit többen is említettek, én nem tapasztaltam. Nekem egy piros szín van belőle, ami köztudottam az egyik legcsúnyábban kopik, de ez még a 3 napon is tökéletes állapotban van a körmömön. Nagyon elégedett vagyok vele. Igaz drágább, de sokszor van akció, tervezek is többet beszerezni belőle. Ráadásul nagy mennyiséget kapunk a pénzünkért.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

brigitta112

2017. augusztus 10.

Pixiben volt, nagyon tetszik ez a lakk, nem fogok mást vásárolni. Néztem az árát, valószínű meg fogom várom majd a Glamour kupon napokat. A lakk elég nagy méretű, az ecsete is széles könnyen tudok vele festeni. Ami a lényeg, hogy végre egy olyan lakk, amivel nem borzasztó csíkokat tudok csak húzni a körmeimre, hanem szépen egyenletesen terül. Gyorsan szárad, két rétegben használom minden nélkül, 1 hét után a köröm végéről kopott le, de ha levágom a körmöm, akkor még 1 hetet bír. Most ez a kedvencem, több szín is ki fogok próbálni. Lábra is használom.

brigitta112
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

annus88

2017. augusztus 8.

Glamour-napokon vettem 50%-os kedvezménnyel. Régen géllakozták a körmömet, amitől jó fél év után állt helyre a körmöm rendes állapota. Szerettem volna valami tartós körömlakkot használni ezután is, de olyat ami nem vágja tönkre a körmeimet. Igen erős igénybevételek mellett nálam 6napig bírta úgy, hogy 6.napon nem lepattogott, hanem csak megrepedezett a felülete. Nem vártam meg, hogy még meddig marad a körmömön. Körömlakklemosóval könnyen lejön, de felkenés után kissé lassan szárad, időigényes. Viszont számomra tartóssága miatt megkapja az 5 csillagot. Sosem találtam olyan körömlakkot ami 2napnál tovább bírta volta. Aztán jött ez és azóta van 3 szín belőle a fedőlakkon kívűl: Shock wave,Sugar fix és Greyfitti. Az árát sokallom, csak akkor vásárolok belőle, ha 50%-os kedvezménnyel van +10% rossmann kuponnal. :D

annus88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

szmelinda01

2017. július 19.

Szeretem ezt a lakkot, de az árához képest nem nyújt sokat. Nekem 3 napig bírja anélkül, hogy lepattogna (fedőlakkal együtt használom ). Szép színek vannak, jó a fedése. Ha nem vigyázik az ember a lakkozás után könnyen el lehet rontani a végeredményt, 2 rétegben elég lassan szárad, de ha figyelünk és türelmesek vagyunk szép lesz a végeredmény.

szmelinda01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Mukifej

2017. június 18.

Nagyon szeretem ezt a körömlakkot. Nekem a Game of Chromes árnyalat van meg. Több mint egy hétig bírja lepattogzódás nélkül. Az is igaz, hogy egy másik márka bázislakkját is használtam.

Mukifej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

mermaidsRreal

2017. június 18.

Egy Glamour napos akció keretein belül szereztem egyet be magamnak, alig tudtam választani a sok gyönyörű szín közül, mivel eléggé rajongok a nude árnyalatokért, így a Birthday Suit mellett döntöttem. Ahogy előttem már sokan említették, nagyon lassan szárad.. Egyszer kifestettem vele a körmeimet olyan délután 2 óra fele, és 2-3 órával utána is még vigyáznom kellett, nehogy hozzáérjen valami és leszedje a lakkot, másnap reggel pedig gyönyörűen látszódott, az éjszaka során a hajam illetve a párnám által belenyomott minta. Ez szerintem elfogadhatatlan.

mermaidsRreal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

pita

2017. június 2.

Többen írták a lassú száradást, én vagy nagyon türelmes vagyok, vagy borzalmas tapasztalataim lehettek régebben, de szerintem teljesen korrekt a száradási idő. A Red eye árnyalat van meg, szépen fed, de ezért nem csodaszer.

pita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Black Fairy

2017. május 27.

Red eye van meg, pixibagben kaptam, és nagyon örülök neki.
Ez a körömlakk szörnyen silány minőségű. Egy óra alatt nem száradt meg, mikor orrot fújtam felcsúszott a lakk a körmöm végéről teljesen halvány a fedése (áttetszős), és buborékos, puklis marad, akármit csinálok vele, de legalább nem csíkoz. A bal kezemen kényelmesen tudtam használni a kefét a jobb kezemen az összes ujjam olyan lett (halkan jegyezném meg, hogy én még bal kézzel se megyek ki SOSE a körmömből, elég sokat lakkozok körmöt, így elég "gyakorlott" körmön maradó vagyok). A kezemről leszedni lehetetlen volt acetonos lakklemosóval is, a körmömről viszont másnap reggelre elkezdett lepattogni...

Ezt az ár-minőség arányt felháborítónak tartom...sőt még az ára nélkül is ez egy olyan minőség, ami megengedhetetlen. Az egyetlen előnye a színe, szeretem a piros körömlakkokat...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Red eye van meg, pixibagben kaptam, és nagyon örülök neki.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.