KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sally Hansen

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   14,7 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyprienne, Módosítva: 2016. január 17.

Kiszerelés:   14,7 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Bőrtípus:   Normál

UV-lámpa használatát nem igénylő 2 lépéses gél lakk

61 árnyalatban kapható

Ár: 6000 Ft , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: mindegyik egyszer használt, a fedőlakk 3x , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta
Ár: 1.800 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: Új, red eye szín, 470 kód, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után postán, foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. május 21.

Kényelmes felvitelt biztosít a széles ecset, de a lakk sajnos messze nem tökéletes (430).
Lehet, hogy a színek között is van különbség, de ez a kicsit gyöngyházas krémfehér szín két, sőt három réteg után is láthatóan csíkos marad, ami nem szerencsés. Főleg nem teljes áron, de még féláron sem.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 21.

pappveronika30

2018. május 21.

Imádom!!! Nálam általában bármilyen körömlakk addig tart amíg hajat mosok vagy mosogatok. De ez nem!! a mutató ujjamról kezdett lekopni 5. nap után de a többi simán bírja. 640-es árnyalat van meg belőle,ami szinte mindenhez passzol mert egy tökéletes nude szín! Többi színt nem próbáltam de ezt ajánlom mindenkinek! :)

pappveronika30
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

hamucip

2018. május 16.

Tavaly nyáron vettem 3 színt plusz fedőlakott, imádtam. 2 réteg plusz fedőlakk tökéletesen müködött, gyorsan száradt és konkrétan úgy nézett ki mint a géllakk. Kb. Fél évig aztán nem nagyon használtam és most, hogy újra elkezdtem borzalmas.... bármit csinálok felhólyagosodik az egész és nem szárad meg teljesen órák után sem :( nagyon elszomorít mert elsőre nagyon lenyűgözött. Valaki nem tudja miért lehet ez?!

hamucip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

kovexti

2018. május 4.

Gyönyörű finish, gyors száradás, és nekem ez az eddigi legtartósabb lakkom, bár nem vagyok körömlakkmester :D A 470 piros a kedvencem az összes szín közül amit birtoklok.

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

Boriskajuliska

2018. március 23.

A tökéletes piros lakk után kutatva találtam a 444 off with her red árnyalatra. Ez egy nagyon piros lakk, pici "kékes" beütéssel, nem az a korallos meleg árnyalat, de szerintem minden bőrszínhez passzol. Az itt olvasott negatív véleményeket nem tudom megerősíteni, normális a száradási ideje, a tartóssága is megfelelő. Szerintem a tartósság sok mindentől függ, az előkészítés a legfontosabb, de pl ha van egy pici hőemelkedésünk úgy dobja le a körmünk bármi is van rajta, hogy öröm nézni. Az ára akcióba elfogatható, pláne ha a mennyiségét is figyelembe vesszük.

up: 1 hétig bírta minimális köröm végi, alig látható kopással. Csak azért mosom le, mert sok szép lakkom van, és más színt is szeretnék látni a körmeimen.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 23.

norita

2018. március 15.

Hát eddig ez az első olyan lakkom, ami tényleg úgy néz ki, mint a géllakk! 2 réteg szín + top coat. Nagyon szép! Csöpögtettem rá utána Essence express dry dops-ot és rögötn megszáradt!

norita
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 15.

angyalka1225

2018. január 30.

Rózsaarany-mániámnak engedve vettem meg az első SH lakkomat, a fedőlakkjával együtt. Azóta nézegetem a kezeimet.. :D A szépségére kapásból járna az 5 csillag, de még kivárok és update-elek, ha tartósnak is bizonyul. Előzőleg az OPI Flashbulb fuchsiáját kentem magamra (már nem először), és majdnem a kukában végezte, amiért 1 napig bírta mosogatás nélkül, szóval ahhoz képest ez a lakk nem nagyon tud majd csillagot veszíteni. :D

angyalka1225
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Kittens

2018. január 1.

A színe szép (creme de la creme) de nagyon lassan szárad,2-3reteg is kicsit csikosra fedi be sajnos tartósságát illetően se remekel

Kittens
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

brigitta112

2017. november 21.

Pixiben volt, nagyon tetszik ez a lakk, nem fogok mást vásárolni. Néztem az árát, valószínű meg fogom várni majd a Glamour kupon napokat. A lakk elég nagy méretű, az ecsete is széles könnyen tudok vele festeni. Ami a lényeg, hogy végre egy olyan lakk, amivel nem borzasztó csíkokat tudok csak húzni a körmeimre, hanem szépen egyenletesen terül. Gyorsan szárad, két rétegben használom minden nélkül, 1 hét után a köröm végéről kopott le, de ha vágok a körmöm hosszúságából, akkor még 1 hetet bír. Most ez a kedvencem, több szín is ki fogok próbálni. Lábra is használom.

brigitta112
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Hanna83

2017. november 11.

Nagyon nem vált be. Még a kuponos kedvezménnyel elért félárat is sajnálom érte! A birthday suit árnyalat van meg. Alap és fedőlakkal, több órás száradás után is hólyagosodott és minden meglátszott rajta, ami hozzáért...Ennyi pénzért - főleg teljes áron - ez iszonyúan bosszantó. Teljes pénzkidobás!

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.