KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sally Hansen

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   14,7 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyprienne, Módosítva: 2016. január 17.

Kiszerelés:   14,7 ml

Bontatlan Sally Hansen Miracle Gel Körömlakk + fedőlakk
Ár: 3290,-Ft ajánlott-elsőbbségi postával a 2 db , Eladó: Kata791
Állapot: bontatlanok, Helyszín: Taksony, fizetés: utalás, posta
Ár: 6000 Ft , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: mindegyik egyszer használt, a fedőlakk 3x , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta
Krémmánia Kedvencek a -től
vombatszombat

2017. április 21.

Először önmagában is használtam, fedőlakk nélkül, csak kíváncsiságból. Nagyjából 3 napot bírt pattogzás nélkül. De sajnos fedőlakkal sem volt sokkal jobb a helyzet, sőt. A világos színek nagyon vékonyan fednek, két rétegben is, nem terülnek szépen. A sötétebb árnyalatok már jobbak, szépen fednek, de körülbelül 2 napot bír tökéletesen, a 14 napos ígéret nagyon nagy csúsztatás. Akciósan sem nagyon éri meg, akció nélkül pedig borzasztó ár-érték minőséget kap az ember.

vombatszombat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

tihany

2017. április 20.

Csodát vártam a körömlakktól, de sajnos nagyot csalódtam. A két réteg rettenetesen lassan szárad meg, és nagyon könnyen felgyűrődik. Fedőlakk használat ellenére max 3 napot bír ki, de úgy, hogy egy-két körömről már pattogzik is a festék. Semmivel sem tud többet mint az olcsó lakkok.

tihany
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

kalota

2017. február 22.

Nekem bejott. Valamivel tartosabb mint a hagyomanyos koromlakkok. Szepen csillog.

kalota
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 22.

Hannah11

Korcsoport: < 18
2017. február 22.

Nagyon jó!Nekem 3(!)hetet kibírt kopás nélkül.
Tapintása,állaga,tartóssága és az eredmény akár egy igazi műkörömnél.Egyetlen bajom az a lassú száradás.De ettől még 5* <3

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 22.

Nagyon jó!Nekem 3(!)hetet kibírt kopás nélkül.

Zember

2017. február 3.

Akciósan jutottam hozzá, előtte több más sima Sally Hansen lakkom volt. A 440-es Dig Fig - bordó árnyalat mellett döntöttem, annyira elvarázsolt a színe.
Könnyen kezelhető, krémes állagú, két rétegben tényleg jól fed. De iszonyat lassan szárad, és sajnos a 3. nap után mindig lepattog a körömszéléről a festék és a vége is mindig megkopik, akármilyen a fedőlakk, akármennyire vigyázok. A gél lakk néven hirdetett dolog miatt csalódott vagyok.

Nem rossz, de végérvényben teljes áron nem venném újra megint. A tartóssága és az ára miatt 3 csillagot adnék csak.

Zember
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Borsmenta

2017. január 27.

Egy dm-es akció során vásároltam. Adtam neki egy esélyt.Összeségében elmondhatom, hogy akciós áron megérte.Teljes áron viszont nem vásárolnám újra. Nem csodaszer, de az eddig használt lakkok közül valóban a legtartósabbnak bizonyult, ami esetemben kb 1hét volt. Bár nagy mértékben függ a viselőtől a lakk tartóssága, hisz nem mindegy ki mennyire veszi igénybe a kezeit. Én eléggé. :) Az ecsete nagyon jó, könnyű vele dolgozni. Szépek az árnyalatok.Leszedni viszont melós volt.

Borsmenta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Elisaday

2016. november 15.

Annyira akartam szeretni, mert a sima Sally Hansen lakkokat kedvelem. De ez sajnos nagyon rossz. Első felbontáskor is sűrűnek találom, de pár hét alatt egyre sűrűbb lesz és ezáltal egyre rondább, amikor felvisszük. A fedőlakkja is gyorsan sűrűsödik. Nekem már felvitelkor se tökéletes. Könnyen hólyagosodik, vastagnak és rondának látom a körmömön. A tartóssága kb. 3 nap, ettől a sima S.H. lakk is tovább tart. A 3 nap alatt is egyre mattul és egyre rondább lesz szerintem. Pedig nem vagyok egy sikamika házitündér. Egyedül a színválaszték tetszik, gyönyörűek lennének, ha maga a lakk jó lenne...

Elisaday
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

meguntam96

2016. november 3.

Nekem nem vált be sajnos..gyorsan kopott lassan száradt. Pénzkidobás volt számomra

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
meguntam96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Mese89

2016. október 22.

470 red eye es 149 game of chromes szinekben vettem, a 470es nagyon elenk es szep, a 149es meg olyan mintha a chrome matricaval/foliaval vagy lakkal kentem volna. Tartossaguk inkabb par nap, de addig nagyon mutatos es rendszerint azt hisztik mukormosnel jartam. Este semmi esetre se essetek neki (olvastam ket oras szaradasi idot) termeszetes fenyen (napon tartod a kezed vagy siman fenyes helyre ulsz) akkor a 2+1 reteg szaradassal kb fel ora. Tartossaga illetve a macera miatt -2 csillag.

Mese89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 22.

tuztunder

2016. október 7.

Kész szerencse, hogy a kritikákkal csak a beszerzés után szembesültem, különben nem vásároltam volna meg ezt a csodalakkot, és nem pompázna immáron 10 napja hibátlanul a körmeimen. :) Az 555-ös Bordeaux Glow miracle gél lakkot raktam a kosaramba szettben a fedőlakkal együtt. Rendkívül könnyedén, gyorsan felkenhető, köszönhetően a nagyon jól eltalált ecsetformának és méretnek, a kiváló állagnak, a gyönyörűen terülő, egységes felületet képező lakknak, mely tulajdonságok már az első rétegnél megmutatkoztak, csak megszokásból kentem át másodjára is. A rétegek között várni sem kellett, a kertben, bágyadt őszi napsütésben hihetetlen gyorsan száradt, a fedőlakk úgyszintén. 4 gyerek terelgetése, főzés , mosás, takarítás mellett, már lassan két hete úgy fest, mintha most léptem volna ki egy manikűr szalonból. Ragyog, nem kezdett lepattogni, nem karcolódik, bizton állíthatom: megtaláltam álmaim lakkját! Megyek,szert teszek további színekre is! :)

tuztunder
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.