KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sally Hansen

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   14,7 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyprienne, Módosítva: 2016. január 17.

Kiszerelés:   14,7 ml

Bontatlan Sally Hansen Miracle Gel Körömlakk + fedőlakk
Ár: 3290,-Ft ajánlott-elsőbbségi postával a 2 db , Eladó: Kata791
Állapot: bontatlanok, Helyszín: Taksony, fizetés: utalás, posta
Ár: 6000 Ft , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: mindegyik egyszer használt, a fedőlakk 3x , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta
Mukifej

2017. június 18.

Nagyon szeretem ezt a körömlakkot. Nekem a Game of Chromes árnyalat van meg. Több mint egy hétig bírja lepattogzódás nélkül. Az is igaz, hogy egy másik márka bázislakkját is használtam.

Mukifej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 18.

mermaidsRreal

2017. június 18.

Egy Glamour napos akció keretein belül szereztem egyet be magamnak, alig tudtam választani a sok gyönyörű szín közül, mivel eléggé rajongok a nude árnyalatokért, így a Birthday Suit mellett döntöttem. Ahogy előttem már sokan említették, nagyon lassan szárad.. Egyszer kifestettem vele a körmeimet olyan délután 2 óra fele, és 2-3 órával utána is még vigyáznom kellett, nehogy hozzáérjen valami és leszedje a lakkot, másnap reggel pedig gyönyörűen látszódott, az éjszaka során a hajam illetve a párnám által belenyomott minta. Ez szerintem elfogadhatatlan.

mermaidsRreal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

pita

2017. június 2.

Többen írták a lassú száradást, én vagy nagyon türelmes vagyok, vagy borzalmas tapasztalataim lehettek régebben, de szerintem teljesen korrekt a száradási idő. A Red eye árnyalat van meg, szépen fed, de ezért nem csodaszer.

pita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Black Fairy

2017. május 27.

Red eye van meg, pixibagben kaptam, és nagyon örülök neki.
Ez a körömlakk szörnyen silány minőségű. Egy óra alatt nem száradt meg, mikor orrot fújtam felcsúszott a lakk a körmöm végéről teljesen halvány a fedése (áttetszős), és buborékos, puklis marad, akármit csinálok vele, de legalább nem csíkoz. A bal kezemen kényelmesen tudtam használni a kefét a jobb kezemen az összes ujjam olyan lett (halkan jegyezném meg, hogy én még bal kézzel se megyek ki SOSE a körmömből, elég sokat lakkozok körmöt, így elég "gyakorlott" körmön maradó vagyok). A kezemről leszedni lehetetlen volt acetonos lakklemosóval is, a körmömről viszont másnap reggelre elkezdett lepattogni...

Ezt az ár-minőség arányt felháborítónak tartom...sőt még az ára nélkül is ez egy olyan minőség, ami megengedhetetlen. Az egyetlen előnye a színe, szeretem a piros körömlakkokat...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Red eye van meg, pixibagben kaptam, és nagyon örülök neki.

zsofia960217

2017. május 25.

Nekem nem igazán vált be... szépnek szép a színe, de ennyi pénzért nagyobb tartósságot vártam volna... Csatlakozom az alattam szólókhoz, csak pár napig bírja kopás nélkül... Tehát szívesen meg is válnék az egyszer használt Red Eye árnyalatomtól

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Daisyyy

2017. május 14.

Nagyon szép színek, könnyű vele dolgozni, de olyan lassan szárad, hogy én azt nem bírom kivárni. Úgyhogy eladóvá vált nálam egy Pink árnyalat Top Coat-tal együtt.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 14.

Lassunyuszi

2017. április 28.

Tartossagat meg nem tudom még. De nagyon jó volt dolgozni vele. Gyönyörűen terul jól fed. Red eye szín. Tényleg öröm volt vele lakkozni.

Használtam alaplakkot is. Meglátjuk mit bír. Én 3-4 nappal már boldog vagyok.

Viszont azért nagyon drága. Ahhoz képest is hogy a színek ugyan szépek, de nem igazán különlegesek. Ahhoz hogy megkapja az ötöst hibatlannak kell lennie 3 napig! Szóval hajrá lakkocska.

Lassunyuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Használtam alaplakkot is. Meglátjuk mit bír. Én 3-4 nappal már boldog vagyok.

vombatszombat

2017. április 21.

Először önmagában is használtam, fedőlakk nélkül, csak kíváncsiságból. Nagyjából 3 napot bírt pattogzás nélkül. De sajnos fedőlakkal sem volt sokkal jobb a helyzet, sőt. A világos színek nagyon vékonyan fednek, két rétegben is, nem terülnek szépen. A sötétebb árnyalatok már jobbak, szépen fednek, de körülbelül 2 napot bír tökéletesen, a 14 napos ígéret nagyon nagy csúsztatás. Akciósan sem nagyon éri meg, akció nélkül pedig borzasztó ár-érték minőséget kap az ember.

vombatszombat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

tihany

2017. április 20.

Csodát vártam a körömlakktól, de sajnos nagyot csalódtam. A két réteg rettenetesen lassan szárad meg, és nagyon könnyen felgyűrődik. Fedőlakk használat ellenére max 3 napot bír ki, de úgy, hogy egy-két körömről már pattogzik is a festék. Semmivel sem tud többet mint az olcsó lakkok.

tihany
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

kalota

2017. február 22.

Nekem bejott. Valamivel tartosabb mint a hagyomanyos koromlakkok. Szepen csillog.

kalota
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Hidrolizált (kisebb molekula darabokra bontott) fehérje féle, melyet puha testűek bocsátanak ki. A kozmetikumokban a conchiolin fehérjét leginkább gyöngykagylók fehérjéjéből nyerik.  A hivatalos INCI besorolás szerint haj- ás bőrkondícionáló anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.