KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Salvador Dalí

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: dinnye, bergamot, körte, rózsa, ciklámen, irisz, rezeda,moha

Odil

2018. június 13.

Nagynak, furcsának és irizálónak hittem, de ez sajnos csak a nagymamáink szekrényében párolgó, kétes minőségű konyak lejárt szavatosságú púderrel. Mindennek szép és kerek különben, megérinteni mégsem tudott.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Kromatophora

2017. április 3.

Nem egy szokványos mostani vonalú illat. Eltér ettől a divatos, rózsaszín csajos úttól. Szerencsére! Furcsa mert unisexnek írják, de inkább női, a rengeteg gyümölcsös jegy miatt. Púderesen fás és száraz illat a cédrustól, tölgymohától és a szantáltól. Rózsa van benne de nem virágosabb tőle. Ha nem szereted a barackot, málnát akkor ez nem az illatod, ugyanis uralja jócskán. Ráadásul tartós is. Fiatal lányoknak nem tudom elképzelni, túl sötét hozzá. Érett, dús jelenség, mint egy palack burgundi bor. Az Addams Familyből Morticia Addams jut róla eszembe.

Kromatophora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

egyboszorka

2016. október 16.

Dalí nevét ehhez a parfümhöz felhasználni jobb helyeken már önmagában párbajért kiáltana...Az üveg ugyebár dizájnos, ötletes, a név is sokat mondó, úgyhogy az elvárásaim is elég magasak voltak.
Akkora kopp volt, hogy esküszöm visszhangzik a környék még most is. Rajtam ez az illat nem más, mint valami beazonosíthatatlan édes katyvasz, de olyan offenzív módon, hogy nem jutok szóhoz a felháborodástól. Tömény édesség és valami gyümölcsmix. Hát jó, persze ez csak a kezdet. Így indultunk. Kitartó ember vagyok, de néhány óra múlva esküszöm olyan voltam tőle, mint egy ugrásra kész, felbőszült dobermann. Nem változott ez semmit, picit csillapodott az arcbamászós fullasztás, de maga az illat? Parfümtől utoljára az Oriflame Secret Love Potion vagy Love Potion Secret vagy Potion Secret Love nevű kísérleténél féltem, ettől az illattól rettegek....Fogalmam sincs, hova tegyem, ki tudja mire képes most, hogy kinyílt a fújókája....

Befejezem az ezen való felesleges rugózást.Ma megint próbálkoztam vele, nehogy elhamarkodottságom kínos helyzetbe hozzon. Áh... Ez a parfüm öl, butít, nyomorba szerencsére nem dönt, hacsak a " Hogy lehettem ekkora marha! " típusú önostorozás nem tekinthető az átvitt értelemben vehető lelki nyomorúság egyik kifejeződésének. Az utóbbi idők citromdíjasa, toronymagasan, kétség sem fér hozzá....Egyszerűen számomra az a kategória, amit nem tudok elképzelni senkin, sehol, és semmilyen alkalomra....Végszükség esetén Halloween- partira tiniknek horrorsminkhez, úgy talán érzékelhető lenne a hatás....

egyboszorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 16.