KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Salvador Dalí

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. március 5.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Parfüm összetevők: vizililiom, vad orchidea, rózsa, ribizli

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Biu

2016. július 4.

Hat valami nagyon mély fullasztó illata számítottam leírások alapján és arra hogy nagyon nem lesz az én illatom, de kellemes csalódás volt. Kellemesen dekadens kacer illat es tartós is, engem megvett.

Biu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

magyaredina

2016. április 17.

Hűvös ám púderes illat.
Valóban emlékeztet a Mademoisellre, de annál sokkal puhább, púderesebb, főleg leszáradás után ( a Mademoisell nagyon boros illat számomra, a Ruby Lips nem ).
Rajtam nagyon erőteljes illat, nőies, nem kedves, nem szeretetreméltó, nem barátkozós, talán egy férfi pont ilyennek lát egy piros ajkú, kiöltözött hölgyeményt.
Rajtam tartós.
Az üvege ( nem gondoltam képről...) szép, tetszik.

magyaredina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Hűvös ám púderes illat.
Rajtam tartós.
Az üvege ( nem gondoltam képről...) szép, tetszik.

mplaura89

2016. február 14.

Furcsa, a leírás alapján egy friss gyümis illatot képzelne el az ember, de rajtam egy az egyben Shisheido Zen, ami pedig a Coco Mademoisellre hasonlít, így azt hiszem érezhető, milyen vonal ez az illat. A Zenhez közelebb áll, erőteljesen pacsulis illat, elég dögös, nekem jobban tetszik, mint a Coco M., aki szereti azt a vonalat, annak egy jó alternatíva lehet a Rubylips árban. Tartóssága 4-5 óra.

mplaura89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance