KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2017. július 11.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A növényi hatóanyagokkal gazdagított sampon ápolja a száraz, töredezett hajat. Illata kellemes, összetétele lágy, kímélő.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

gabrilla

2017. február 20.

Botrány! Baba tusfürdőket használok és imádom őket. Azt gondoltam a sampon is jó lehet. Hajmosás után alig tudtam kifésülni az amúgy jól kezelhető hajam. Szárítás után pedig olyan lett a hajam mintha egy hete nem mostam volna meg! Még adtam neki 2 hajmosásnyi esélyt de utána feladtam. Kukába landolt. Még tartaléknak sem tettem el!

gabrilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Cibetmacska

2015. szeptember 9.

Semmit nem ad hozzá, semmit nem vesz el. Semleges, elvegyül a tömegben.

Cibetmacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Semmit nem ad hozzá, semmit nem vesz el. Semleges, elvegyül a tömegben.

Beus79

2015. január 23.

Ár-érték arányban jó. Nekem bevállt. Kedvenc samponom :-)

Beus79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

Ár-érték arányban jó. Nekem bevállt. Kedvenc samponom :-)

TulipánKamilla

2014. március 23.

Az állaga finom krémes,
az illata kellemes, de semmi extra,
jól habzik.

A fejbőrömet nem, de a hajvégeimet sajnos szárította. :(

TulipánKamilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 23.

Az állaga finom krémes,
az illata kellemes, de semmi extra,
jól habzik.

A fejbőrömet nem, de a hajvégeimet sajnos szárította. :(

paperflowersanita

2014. március 11.

Az illata jó volt, tette is a dolgát, de találtam egy sokkal jobbat....

paperflowersanita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Az illata jó volt, tette is a dolgát, de találtam egy sokkal jobbat....

Ann250825

2013. október 6.

Nem tudok róla rosszat mondani.
Most vettem egy másik Babát, mert ez elfogyott, és nem kaptam pont ilyet, de egy használat után sírva kerestem újra ezt, mert rájöttem, hogy a hajam igényli.
Jó az illata, olcsó, nagy kiszerelés, szép, puha lesz tőle a hajam, szóval tényleg hat.

Ann250825
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 6.

BlackDemon

2013. szeptember 4.

Azt hiszem januárban vettem meg. Egyik este döbbentem rá, hogy elfogyott a samponom és Tescoban hirtelen ő volt szimpatikus. Kétszer mostam vele hajat.. eszméletlenül viszketett tőle a fejbőröm, sőt a vállam, mellkasom, hátam ( amihez hozzá ért a hajam) is elviselhetetlenül viszketett. Mivel 2-3 naponta mosok hajat ezért durván 5 napot végig szenvedtem mire rájöttem, hogy a sampon miatt viszketek. Pedig egyáltalán nem érzékeny a bőröm, de nem merek kísérletezni a Baba samponokkal ezek után. :/

BlackDemon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

Nicu

2013. január 20.

Nem vettem észre, hogy ápolná a száraz hajam, inkább még szárazabb lett tőle.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Nem vettem észre, hogy ápolná a száraz hajam, inkább még szárazabb lett tőle.

Macska

2012. december 11.

Nagyon jó!! Szuperül habzik, kíméletesen tisztít, valóban ápol és nem szárít, pedig az én hajam erősen száradásra hajlamos...hosszú, göndör, és festett is...

Macska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

Ann

2012. november 22.

Ann
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 22.

Hidratálók: Dimethiconol, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.