KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sanex

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bambusz09, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

• Hatékony védelem 24 órán át
  • Hidratálás
  • Egyensúly, hagyja bőrét lélegezni.
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dreana

2017. november 14.

Nagyon szeretem,finom az illata és nyáron is elég hatékony,teszi a dolgát,de mostanában nem tudom megvenni sehol.

Dreana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

leyorens

2017. szeptember 9.

Nagyon szuper ez a dezodor, kellemes az illata és egész nap véd az izzadás ellen!

leyorens
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

katka75

2017. július 16.

Megfelelőnek tartom a terméket mindennapi használatra. Kellemes az illata és nem hagyja, hogy kellemetlen illatok elő jöjjenek.

katka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

Fru92

2017. május 25.

Nagyon megvagyok elégedve vele, 10-12 órán át simán tart és nagyon visszafogott, finom illata. :)

Fru92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

sofyy

2017. május 18.

Még csak pár napja használom, de 100%-ig meg vagyok vele elégedve! Igaz, ez már a megújult verzió de ugyanúgy dermo sensitive. Nagyon finom illata van, nap végén sincs kellemetlen izzadság szagom! Biztos, hogy újra megveszem!

sofyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

bimbam

2017. május 17.

Végre egy dezodor aminek az illata is rendben van!

bimbam
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 17.

Végre egy dezodor aminek az illata is rendben van!

vadaszokutambolkotrodj

2017. április 5.

Tegnap vettem, ma kipróbáltam, úgyhogy ez még csak első felindulásból írt vélemény :D Azért váltottam erre, mert amíg eddig használtam, totál kiszárította a bőrömet most nyáron. Ebben 0% alcohol van, mondom jó lesz. Reggel felkentem, egyáltalán nem szárad lassabban a többi társánál. Rohangálós napom volt, boltból be boltból ki, ruhapróba, vásárlás stb. Az előző deomnál azért éreztem, hogy van egy kis "szagom", keveredve az izzadásgátló illatával, pedig nem vagyok izzadós. Nah hát ezzel semmi. Én ilyet még nem tapasztaltam.Mondjuk a deo illatát se érzem, de ez engem nem zavar. Remélem helyrejön tőle a bőröm is és akkor tökéletes lesz, később még írok, hogy mit produkál hosszú távon, remélem beválik, mert ezen felbuzdulva vettem akciósan 2őt a dm-ben, az egyik a rózsaszín társa... :D

UPDATE

Kipróbáltam a többi társát is, de nálam ez a befutó. Még mindig tökély :) Bár a bőrömet nem teszi helyre, nem a deo hibája, hanem a bőrömé.. :)

vadaszokutambolkotrodj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

UPDATE

pomme

2017. február 14.

Nekem valami újabb kiadásban van, de sajnos nem vált be. Eleinte nagyon szerettem, de ahogy a vége felé értem, már nem használt szinte semmit, pedig meleg sincs, meg izzadós sem vagyok. Nem veszem újra.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

thekaleidoscopecat

2017. január 25.

Évek óta kizárólag ezt a dezodort használom, az egyetlen problémám vele az, hogy irtó lassan szárad. Ezt leszámítva csillagos ötös!

thekaleidoscopecat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

minibear

2017. január 17.

Nemrég kezdtem el használni, az itteni véleményeket figyelembe véve döntöttem mellette. Eddig egész jó, nem csíp, az illata is rendben van és foltot sem hagy a ruhámon. Megelőlegezek négy csillagot, aztán meglátjuk, hogy melegebb időben hogyan teljesít.

minibear
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.