Sanex

Ár:   800 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bambusz09, Módosítva: 2018. augusztus 2.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

• Hatékony védelem 24 órán át
  • Hidratálás
  • Egyensúly, hagyja a bőrt lélegezni
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vivilicious

2018. június 14.

Alapvetően jobban izzadok, mint egy átlag ember, de ez teljesen természetes, hiszen sportolok. Sok dezodort kipróbáltam és tényleg csak kipróbáltam aztán kuka, de ezt nagyon szeretem. Az izzadást nem szüntetni meg, de az rossz is lenne a szervezetnek, a szagokat viszont teljesen eltünteti. Akinek nagy problémája van az izzadással, vegyen Antisudoricat gyógyszertárban, este bekened és két napig nem izzadsz.

vivilicious
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Szilviams0118

2018. június 11.

Én a Szt. István Krt.-i DM-ben vettem kb. 1 hónapja, nézzetek szét lányok :) nagyon szeretem, diszkrét, de jól véd

Szilviams0118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

hajas0711

2018. június 11.

Nem tudom Magyarorszagon miert szuntetnek meg mindent ami jo,en az osszes kedvenc parfumommel igy jartam... kulfoldon meg kaphato, ugyanazon az atszamitva 800ftos aron, sot ennek a markanak rengetek tusfurdoje samponja dezodorja kremje stb.. roviden a termekrol: szuper jo :)

hajas0711
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

szfrances19

2018. május 16.

Véletlen dobta fel a krémmánia a legújabb véleményeknél, így találtam rá. A dm-ben vettem kemény 400 forintért, az ára abszolút meglepett. Egy hete használom, és nagyon bevált. Jól gátolja az izzadást és a szagokat, végre nem kell aggódnom, hogy foltos lesz a pólóm és kellemetlen szagom lesz. Biztos
veszek még legalább 2 darabot a közeljövőben, nehogy megint kivonják. Mivel a Borotalco-hoz már hozzászokott a bőröm, így ez a dezodor az egyetlen esélyem, hogy túléljem a nyarat. Millió csillag :D

szfrances19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Timiri

2018. május 9.

DM-ben újra kapható!! 110 *-os :)

Timiri
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

DM-ben újra kapható!! 110 *-os :)

Liza29

2018. április 9.

Nagyon jó dezodor! Először azért vettem meg, mert ez volt a legolcsóbb a drogériában, de ezentúl mást nem is veszek. Nem szerettem a golyós dezodorokat, mert vagy folyott belőlük a gél vagy beszáradtak. Ez az első olyan golyós dezodorom, ami tökéletesen működik, emellett nagyon jó izzadás gátló és az illata is visszfogott és kellemes.

Liza29
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

tuncsa

2018. február 13.

Imâdom, az illatât ès a hatâsât is. Tegnap vettem a dm- be 400 Ft volt gondolom kilistàzzâk.

tuncsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

vadaszokutambolkotrodj

2018. január 3.

Ma megkérdeztem a rossmannban az eladót,hogy miért nem lehet kapni.Azt mondta már nem forgalmazzák...Kell egy pár nap,hogy ezt kiheverjem. :(

Tegnap vettem, ma kipróbáltam, úgyhogy ez még csak első felindulásból írt vélemény :D Azért váltottam erre, mert amíg eddig használtam, totál kiszárította a bőrömet most nyáron. Ebben 0% alcohol van, mondom jó lesz. Reggel felkentem, egyáltalán nem szárad lassabban a többi társánál. Rohangálós napom volt, boltból be boltból ki, ruhapróba, vásárlás stb. Az előző deomnál azért éreztem, hogy van egy kis "szagom", keveredve az izzadásgátló illatával, pedig nem vagyok izzadós. Nah hát ezzel semmi. Én ilyet még nem tapasztaltam.Mondjuk a deo illatát se érzem, de ez engem nem zavar. Remélem helyrejön tőle a bőröm is és akkor tökéletes lesz, később még írok, hogy mit produkál hosszú távon, remélem beválik, mert ezen felbuzdulva vettem akciósan 2őt a dm-ben, az egyik a rózsaszín társa... :D

UPDATE

Kipróbáltam a többi társát is, de nálam ez a befutó. Még mindig tökély :) Bár a bőrömet nem teszi helyre, nem a deo hibája, hanem a bőrömé.. :)

vadaszokutambolkotrodj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

UPDATE

Svetlana

2017. december 9.

KEDVENC! Mindig újra és újra visszatérek hozzá. Az ára rendben van, abszolút nem irritál, nem izzadok tőle.

Update! Továbbra is kedvenc! Nem tudjátok, vajon kivonták a forgalomból? mert se webshopokban, se a DM polcain nincs már jó ideje...

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 9.

ejuz

2017. december 2.

Évekig tartott, amíg találtam végre egy olyan dezodort, ami nem irritálja a bőrömet, mégis hatékonyan véd egész nap. Nagyon régóta használom, és imádom, de most hetek óta hiába megyek be bármelyik üzletbe, sehol nincs. Remélem nem szüntették be a gyártását.
(Mint a kedvenc krémemnek, hajfestékemnek.. stb.)

ejuz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

(Mint a kedvenc krémemnek, hajfestékemnek.. stb.)

Antioxidánsok: BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.