KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sanft & Sicher

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 db és 60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2015. július 28.

Kiszerelés:   10 db és 60 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nedves toalettpapír panthenollal és kasmírkivonattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AkInImOd

2017. december 12.

Elképesztően túl illatos, engem már zavart! Alig van benne, hamar elfogy, és ahhoz képest bitang drága. Ez egyszerűen nem jött be. Ami praktikus benne, hogy pici a csomagolás széltében, de vastagságát tekintve minden szinten javulhatna. Nem veszem újra.

AkInImOd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

GoldTree

2017. november 9.

A hozzávaló dobozba szoktam tenni, praktikus. Nem irritál, kellően nedves, jó az illata, elég erős, ára is kedvező. Ennél jobbat még nem találtam.

GoldTree
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Kmerci

2017. július 26.

Teljesen megfelel, kipróbáltam a sensitive verzióját is és ezt a kettőt váltogatom kedv szerint. :) Sosem szárad nekem ki, ahová teszem előtte letakarítom a polcot és a záró füllel, szóval fejjel lefelé teszem le, hogy véletlen se nyíljon ki. :)

Kmerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

csudex

2017. július 15.

Ezt es a zold tarsat rendszeresen ujraveszem. Megfeleloen vastag, tokeletes illata van es nem irrital. Szerintem ez veri az osszes nedves wc papirt a piacon. Tokeletes ar -ertek arany.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Dea

2017. június 5.

Ezelőtt rossmanosat használtam és az nekem sokkal jobban bejött, ez ahhoz képest vékonyabb,könyebben szakad, szerintem ez feleslegesen túl van illatosítva, az egy pozitívum, hogy ezek a kendők nem annyira szárazok, mint a rosmmanosak, de mégis inkább azt venném újra.

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Sisszy

2017. április 18.

Nagyon kellemes az illata, picit púderes. Nem irritált, a nedves papír vastagsága is megfelelő. Egész jól visszazáródik és nem szárad ki.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

eperturmix

2016. december 29.

Habár én jobban szeretek baba popsitörlőt használni,az anyaga miatt,mint nedves WC papírt,ez egész jó,kellemes az illata,megfelelően nagyok a kendők és jó a nedvessége is.A csomagolása nem a legpraktikusabb,állandóan kettő jön ki és szakadékony egy picit,más gondom nincs.Irritációt nem okozott.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

kneva

2016. november 28.

Több márkát is kipróbáltam, és számomra ez a legjobb nedves törlőkendő. Tetszik a kendők vastagsága, kellő a nedvessége, baráti az ára, nekem, nekünk must have, Hordok belőle a táskámban, visszük magunkkal utazásokkor. Mérete a babatörlőkhöz képest sokkal táskabarátabb. A nagyobbik kislányomat is szoktam ezzel törölni, soha még irritációt nem okozott, pedig én hajlamos vagyok az ilyesmire. A babatörlőkkel ellentétben ezt nyugodtan le lehet húzni a wc-n, ezt írja is rajta, és valóban nem okoz dugulást. Töröltem már vele piszkos kezecskéket is, a koszt szuperül levitte, és töröltem már vele szükségből bútort, széket is, jól teljesített, bár nem erre való, nem fertőtlenít!

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 28.

minus8

2016. szeptember 9.

Nagyon jó puha és kellemes az illata, nem irritál.

minus8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Nagyon jó puha és kellemes az illata, nem irritál.

fairynorah

2016. augusztus 16.

Kellemes illat, megfelelő méret,nedvesség,kellő puhaság. Többet nem is lehet várni egy ilyen terméktől. 5*

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin