KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sanft & Sicher

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 db és 60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2015. július 28.

Kiszerelés:   10 db és 60 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Nedves toalettpapír panthenollal és kasmírkivonattal.

Krémmánia Kedvencek a -től
Sisszy

2017. április 18.

Nagyon kellemes az illata, picit púderes. Nem irritált, a nedves papír vastagsága is megfelelő. Egész jól visszazáródik és nem szárad ki.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

eperturmix

2016. december 29.

Habár én jobban szeretek baba popsitörlőt használni,az anyaga miatt,mint nedves WC papírt,ez egész jó,kellemes az illata,megfelelően nagyok a kendők és jó a nedvessége is.A csomagolása nem a legpraktikusabb,állandóan kettő jön ki és szakadékony egy picit,más gondom nincs.Irritációt nem okozott.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

kneva

2016. november 28.

Több márkát is kipróbáltam, és számomra ez a legjobb nedves törlőkendő. Tetszik a kendők vastagsága, kellő a nedvessége, baráti az ára, nekem, nekünk must have, Hordok belőle a táskámban, visszük magunkkal utazásokkor. Mérete a babatörlőkhöz képest sokkal táskabarátabb. A nagyobbik kislányomat is szoktam ezzel törölni, soha még irritációt nem okozott, pedig én hajlamos vagyok az ilyesmire. A babatörlőkkel ellentétben ezt nyugodtan le lehet húzni a wc-n, ezt írja is rajta, és valóban nem okoz dugulást. Töröltem már vele piszkos kezecskéket is, a koszt szuperül levitte, és töröltem már vele szükségből bútort, széket is, jól teljesített, bár nem erre való, nem fertőtlenít!

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 28.

minus8

2016. szeptember 9.

Nagyon jó puha és kellemes az illata, nem irritál.

minus8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Nagyon jó puha és kellemes az illata, nem irritál.

fairynorah

2016. augusztus 16.

Kellemes illat, megfelelő méret,nedvesség,kellő puhaság. Többet nem is lehet várni egy ilyen terméktől. 5*

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Gica81

2016. július 2.

Szeretjük, megfelelő vastagságú, pont annyira nedves amennyire kell.
Néha elszakad vagy kettesével jön ki, de az ára kompenzálja ezt a hibát.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Szeretjük, megfelelő vastagságú, pont annyira nedves amennyire kell.
Néha elszakad vagy kettesével jön ki, de az ára kompenzálja ezt a hibát.

Nittuska

2016. február 11.

Most akciós volt a dm-ben. 60+10 db
Az illata kellemes irritációt nem okozott.
Egy negatívum van az pedig h figyelni kell mert könnyen szakad...
Az ára és nedvessége is szuper. 4 *

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Most akciós volt a dm-ben. 60+10 db
Az illata kellemes irritációt nem okozott.
Egy negatívum van az pedig h figyelni kell mert könnyen szakad...
Az ára és nedvessége is szuper. 4 *

pampamacska

2016. január 24.

ez az első nedves törlőkendő, amit használok, de nagyon kellemes :)

pampamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

ez az első nedves törlőkendő, amit használok, de nagyon kellemes :)

Edina1015

2015. október 7.

Nagyon jó törlőkendő, nedvesség, méret, visszazárhatóság tekintetében. A kamillás társával felváltva rendszeresen újra veszem, de létezik ultra sensitiv változatban is.

Edina1015
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

szivoszal

2015. szeptember 19.

ááh nagyon nagyon jó. kellemes illat, elég nedves(sőt....néha még sok is) nagy a papír és a vastagsága is megfelelő. kényelmes kivenni a zacskóból, nem szárad ki mert jól visszazárható. a legjobb :)

szivoszal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin