KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sanft & Sicher

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: generalnagy, Módosítva: 2017. március 14.

Kiszerelés:   70 db
Kategória:   Egyéb

A különösen puha lágyrost törlőkendő aloe verával extra kényelmet nyújt és alkalmas az érzékeny bőr ápolására. Hidratál és visszaállítja a bőr megfelelő nedvességtartalmát. A nedves toalettpapír kellemes frissességet, tiszta és friss bőrt biztosít. Wc-be dobható, pH-semleges.

generalnagy

2017. március 20.

Az illata enyhe, nem zavaró, eléggé nedvesek a kendők, kitart az utolsó darabig is. Utántöltő csomag, ezért zárható dobozba raktam, másképp nem is lehet használni, mert nincs rajta olyan visszazárható fül. Ami negatívum, hogy talán lehetnének egy ici-picit nagyobbak a kendők, a másik pedig, hogy nem húzza az egyik a következőt maga után, ezért úgy kell kipiszkálni a dobozból, nem túl praktikus.

generalnagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract