KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sanft & Sicher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. február 2.

Kategória:   Egyéb

eperturmix

2018. április 4.

Dobozzal együtt vettem,ugyanannyi volt mint anélkül,legalább nem száradnak ki a lapok.Megvagyok elégedve a dm-es kendőkkel,jó volt az illata,nem szakad,puha,egyedül annyi,hogy lehetne nagyobb méretű,ill. elég gyorsan elfogyott,de szerencsére nem egy nagy tételű dologról van szó.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Orchydea

2018. március 31.

Alap darab a fürdőszobában ő is és a klasszikus társa is. Jó minőségű ezért az árért, nem irritálja a bőrömet, jó illata van nekem ennyi pont elég erre a célra.

Orchydea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

hsjk

2018. március 27.

A dobozzal együtt vettem meg. Nagyon praktikusnak találom (az a +100 ft abszolút megéri azért hogy ne száradjon ki, szépen néz ki a fürdőben és elég egyszer megvenni). Maga a törlőkendő nagyon jó különösen azokon a napokon hatalmas segítség vagy utazáskor. WC ülőkét is ezzel szoktam áttörölni/takarítani. Jó vastag, nekem nem szakad :D, és szerintem az illata is jó (kamilla illata van). Újravevős lesz.

hsjk
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 27.

Banszky

2018. január 9.

Dobozzal együtt vettem meg. Egyáltalán nem tetszik,szakad,nincs jó illata,az anyaga is olyan fura. Soha többet ilyet.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

kovacsrekaa

2017. július 7.

Budos. Emelett a felso reszt sosem tudom ugy kihuzni, hogy ne cincalnam szet.

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Budos. Emelett a felso reszt sosem tudom ugy kihuzni, hogy ne cincalnam szet.

Gica81

2017. május 23.

Nagyon jó kis termék, mindig újra vásároljuk.
Igaz most a classic változatot választottam, ami nem igazán praktikus mert nem lehet visszazárni a tetején.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Nagyon jó kis termék, mindig újra vásároljuk.

kismadár

2017. február 22.

Nagyon jó kis nedves törlőkendő, kellően puha és nedves, nem szárad ki. Az illata egy az egyben tökéletes kamilla illat, talán kicsit intenzív is. :-) Gazdaságos, olcsó, nem irritál.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

joci3000

2015. november 25.

Szerintem jó lessz ez megvettem mert a menyasszonyom is vett és megtetszett inkább munkahelyen használom wczésre de bármikor jó még ha pl hust ebédelek és ezel törlöm meg a kezemet vagy ha koszos a kezem kiváló lessz majd még updatelek egyenlőre 3 csillag holnaptól használom :)
Mai napig használom kiváló megkapja az 5 csillagot :)

joci3000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

Mai napig használom kiváló megkapja az 5 csillagot :)

kriszta49

2015. augusztus 28.

Nagyon jó termék.

kriszta49
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Nagyon jó termék.

-.Nikii.-

2015. május 23.

Egy csomaggal használtam el, és kaptam hozzá dobozkát is. Bejött nekem, de nem elengedhetetlen a háztartásba, úgyhogy mostanában nem veszem újra:)

-.Nikii.-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin