KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sanft & Sicher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2012. február 2.

Kategória:   Egyéb

Krémmánia Kedvencek a -től
Gica81

2017. május 23.

Nagyon jó kis termék, mindig újra vásároljuk.
Igaz most a classic változatot választottam, ami nem igazán praktikus mert nem lehet visszazárni a tetején.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Nagyon jó kis termék, mindig újra vásároljuk.

kismadár

2017. február 22.

Nagyon jó kis nedves törlőkendő, kellően puha és nedves, nem szárad ki. Az illata egy az egyben tökéletes kamilla illat, talán kicsit intenzív is. :-) Gazdaságos, olcsó, nem irritál.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

joci3000

2015. november 25.

Szerintem jó lessz ez megvettem mert a menyasszonyom is vett és megtetszett inkább munkahelyen használom wczésre de bármikor jó még ha pl hust ebédelek és ezel törlöm meg a kezemet vagy ha koszos a kezem kiváló lessz majd még updatelek egyenlőre 3 csillag holnaptól használom :)
Mai napig használom kiváló megkapja az 5 csillagot :)

joci3000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

Mai napig használom kiváló megkapja az 5 csillagot :)

kriszta49

2015. augusztus 28.

Nagyon jó termék.

kriszta49
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Nagyon jó termék.

kovacsrekaa

2015. június 24.

Nagyon mellé nyúltam ezzel a termékkel.. reggel fáradtan nedves toalettpapir után keresgéltem. Természetesen dm-ben kaphatoak után.. rá esett a választásom.. én teljesen azt hittem, hogy ez fel tépős, nem is néztem hogy nem az.. Ma épp szükségem volt rá és meglepett.. nekem igy sajna nem praktikus táskában. Béna voltam..
De maga a termék jó. Elég nagy, kellően nedves, gyengéd illatú és nem irritál.

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 24.

De maga a termék jó. Elég nagy, kellően nedves, gyengéd illatú és nem irritál.

-.Nikii.-

2015. május 23.

Egy csomaggal használtam el, és kaptam hozzá dobozkát is. Bejött nekem, de nem elengedhetetlen a háztartásba, úgyhogy mostanában nem veszem újra:)

-.Nikii.-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 23.

Nix

2014. augusztus 21.

kisbarack: én 650-ért vettem a képen látható delux 60db-os extra nagy törlőkendőt, a nagyobb műanyag dobozzal együtt (az önadagolós dobozzal, nem azzal amelyiket minden használatkor fel kell nyitni)
Maga a termék nagyon jó, külön örülök neki, hogy alkoholmentes és gyenge kamilla illata van. Nem csíp, nem irritál és nem szakad el, mint a hasonló árkategóriás más termékek. A mérete miatt nekem alkalmanként elég egyet használni. Elég nedves és a dobozban nem szárad ki.
Szerintem mindenképpen az önadagolós dobozzal együtt érdemes megvenni, mert így elég egyszer felnyitni beleilleszteni és nem lesz olyan gond, hogy egyszerre több jön ki a csomagból. Eddigi kedvenc, biztos, hogy újravásárolom.

Nix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

kisbarack

2014. július 28.

Valaki meg tudná mondani, hogy mennyibe kerül? :-)
Használtunk már ilyet tavaly nyáron, most újravenném. Nagyon szerettük. Utazáshoz tökéletes társ :-)

kisbarack
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 28.

Valaki meg tudná mondani, hogy mennyibe kerül? :-)

Pöti

2013. május 25.

Ez is ötös mint a tesókái...

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 25.

Ez is ötös mint a tesókái...

huncutka

2012. november 4.

Szerintem ez sokkal jobb mint a zewa hasonló termékei.

huncutka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Szerintem ez sokkal jobb mint a zewa hasonló termékei.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin