KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sanft & Sicher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2015. július 28.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dayanara

2013. december 30.

2013. december 12.
Noha limitált nyári kiadás, nálunk még tele vannak vele a polcok a Dm-ben, 449 forint egy csomag, 60 kendővel.
Még csak most bontottam fel, de nekem eddig nagyon tetszik.
Finom illatú, kellően nedves kendők, amelyek szerintem méretre is megfelelőek.
A kendők anyaga is egész jó, bár nekem szoknom kellett, mert azt hittem ez is olyan lesz, mint az intim törlőkendőm (annak az anyaga kb elnyűhetetlen, ki nem szakad vagy el nem kezd foszlani soha). De szerintem rendben van ennek is a minősége, végül is nem volt vele probléma.
Egyébként tényleg puhák, nem is okoztak semmiféle irritációt, nem csípnek vagy hasonló.
Sajnos valóban kijön a kendővel a következő, ami kicsit bosszantó. Így bele kell nyúlni és megpróbálni kisimítani a kendőt, különben ugye púpos marad és akkor nem lehet rendesen visszazárni. De ami még egyelőre pozitívum, hogy úgy tűnik jól tapad a kis visszazáró "izé", remélem nem csak az első pár napban lesz ilyen és nem fognak kiszáradni a vége felé sem a kendők.
Különben nálunk lehetett kapni kis dobozkás változatban is, azt hiszem az ára 600-800 forint körül volt és talán elérhető volt a dobozkás ebből a narancssárgából is. Nem tudom, hogy akkor is kijön-e a kendő, vagy akkor legalább könnyebb visszatolni és lezárni, de lehet jó szolgálatot tenne az a tartó. Én csak azért vettem így, a sima kendőt, mert nem tudtam, hogy be fog-e válni maga a kendő (na meg mert kicsit azért kétségeim vannak, hogy milyen az a doboz, megéri-e megvenni, pl. légmentesen zár-e vagy csak egy sima doboz stb. annyira nem néztem meg, így nem tudom pontosan). Ezt a kendőt viszont megkedveltem, és mivel általában a többinél is kijön a következő kendő (bár ennél úgy tűnik, mindig kijön, ha vigyáz az ember, ha nem), ezért nem vonok le csillagot. Mondjuk talán a csodaszer kifejezés kicsit túlzás :D , de szerintem teljesen rendben van, ha lesz még később is, újra ilyet fogok venni.

update: Sajnos le kell vonnom egy csillagot. Nem elég, hogy mindig kijön egy újabb kendő, ha véletlenül valami csoda folytán mégsem, vagy ha sikerül megfelelően visszatenni, akkor máskor alig tudom kivenni. Vagyis, ahogy fogy benne a kendő, egyre nehézkesebb a kivétel.
Nem mondanám, hogy hosszú körmeim vannak (nemrég törtek le totálra) de így is sikerül kiszakítanom a kendőket néha. Próbáltam úgy is, hogy csak az ujjbegyeimmel fogom meg és nem a körmömmel próbálom elcsípni, de néha így is elég nehéz kihúzni, csak "kikaparom" a kendőt és lyukas lesz.
Most még kisebbek a körmeim, és tényleg nagyon óvatosan, kizárólag az ujjbegyeimet használva próbálom kiszedegetni, így 90%-ban sikerül, de nem egyszerű (vagyis oda kell figyelni és nem valami gyors folyamat). Kár, mert amúgy tényleg jó termék, kellemes illat, kellően nedves kendők. A múltkor áttöröltem az egyikkel a nyakam és a mellkasom, nagyon jól frissített ott is és igazán kellemes illat maradt utána, akár ilyen illatú kölnit is kiadhattak volna.
Legközelebb lehet másfélét veszek, csak félek a márka többi termékénél is előjön ez a probléma.

Dayanara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

2013. december 12.
Még csak most bontottam fel, de nekem eddig nagyon tetszik.
Finom illatú, kellően nedves kendők, amelyek szerintem méretre is megfelelőek.

egifeny

2012. július 2.

Vastag, massziv de puha kendok, olyan nyari-egzotikus illattal! Viszont a csomagolasa miatt nem annyira szeretem! Az a fajta, amikor a kihuzott kendovel egyutt felig kijon a kovetkezo is! Ha vissza akarod zarni, szuszakolni kell... :D

egifeny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin