KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sanft & Sicher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2015. július 28.

Kiszerelés:   70 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alkoholmentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

GoldTree

2017. november 9.

A hozzávaló dobozba szoktam tenni, praktikus. Nem irritál, kellően nedves, jó az illata, elég erős, ára is kedvező. Ennél jobbat még nem találtam.

GoldTree
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

fairynorah

2016. augusztus 16.

Mondhatnám, hogy egy sima nedves törlőkendő, de a Rossmann-os óta úgy látszik lehetnek komoly különbségek. Ezt szeretem :D

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Nittuska

2016. március 11.

Röviden tömören. Jó :)
Többiek már leírták

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Röviden tömören. Jó :)
Többiek már leírták

petruu

2015. szeptember 6.

Több hasonló saját márkás termék közül most ez a kedvenc! Nem vészesen illatosított (próbálkoztam illatmentessel is, de nem volt az igazi), elég nedves, nem szakad, sokáig használható a kis helyes dobozkában. A prémium külön csomagoltból is vettem nemrég, extra cuki :)

petruu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

kriszta49

2015. augusztus 28.

Nagyon jó termék. Kis dobozában megtartja a nedvességét is rendesen. :)
Ajánlani tudom mindenkinek.

kriszta49
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Nagyon jó termék. Kis dobozában megtartja a nedvességét is rendesen. :)
Ajánlani tudom mindenkinek.

trisztan

2014. június 1.

Bármelyik fajtája nagyon jó, kellően nedves, nem szárad ki a dobozban pár hét alatt sem. Elég régóta ezt használjuk, és bár próbálkoztam már más cég saját márkás termékeinek a változatával, de mindig visszatérek ehhez. Ár-érték arányban verhetetlen.

trisztan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 1.

Nessy

2013. július 4.

Nagyon elégedett vagyok vele, kitűnően használható arra, amire kitalálták. Semmi rosszat nem lehet rá mondani, fontos kellék a fürdőben. A hozzá tartozó dobozban sokáig nedves marad, praktikus az utántöltő hozzá, én egyenként csomagoltat még nem láttam, de megnézem és veszek is belőle, mert ez tényleg mindig jó ha van az embernél...

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Móni@nya

2013. július 4.

Az egyesével csomagolt praktikus és diszkrét kiszerelést használom. Állandó kellék a táskámban. Kamillás és körömvirágos változatát ismerem. Anyaga puha, textil szerű. Csomagolása megvédi a kiszáradástól. A visszazárhatóknak ez nem mindig sikerül.

Móni@nya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 4.

Pöti

2013. május 25.

Ebből az egyesével csomagoltat használom a kamillás társával. Nagyon praktikus, alapdarab a táskámban.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 25.

adrienn.spaitsne

2013. március 5.

Nagyon jó a zöld, rózsaszín, sárga, bármelyiket veszem, kellően erős anyagú, vastag, nem szakad. Sajnos gyorsan fogy, mert mindenki ezt használja, lehetne belőle megpack kiszerelés :)

adrienn.spaitsne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract