KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sanft & Sicher

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rocknrose, Módosítva: 2016. október 10.

Kiszerelés:   70 db
Kategória:   Egyéb

Nedves toalettpapír aloe verával, érzékeny bőrre.

Lilia84

2017. május 16.

Nálunk is alapfelszerelés a wc-ben, évek óta csak ezt vesszük, ár/érték arányban a legjobb, meg amúgy is :) Nem szakad, épp kellő mértékben nedves, a mérete is jó, nem irritál, az illata is nagyon kellemes, nem tolakodó, tisztaság-illat. A család minden tagja használja. Előfordult, hogy amikor elfogyott az intim törlőkendőm, ahelyett is ezt használtam, és egyáltalán nem csípett, irritált, pedig elég érzékeny vagyok ilyen szempontból.

Lilia84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

juditka70

2017. február 26.

Alap felszerelés nálam a toalett helyiségében. Nagyon puha anyag,viszont kicsit könnyen szakad,de,ezt leszámítva kiváló termék a wc-s utáni tisztán tartásához.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

kismadár

2016. november 21.

Elég nedvesek a kendők, sőt, majdnem túl nedvesek is. Az anyag kicsit vékonyka, közepesen puha, nem kemény és merev, viszont nem is selymesen lágy. Tökéletesen lehet egyébként használni, én szeretem. A képen lévő változatot itthon használom, áttöltöm egy műanyag dobozba, de lehet egyenként csomagoltat is kapni, ami nagyon jól jön, ha nem otthon vagyunk. Ennyi pénzért ilyen minőséget szerintem sehol nem lehet kapni, szóval tőlem 5 csillag.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Babooca

2016. november 20.

Mindig ezt szoktuk vásárolni, ez tökéletesen bevált, Kicsit vékonyak a kendők, könnyen szakadnak, de egyébként nem rossz. Mindig újravesszük.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

rocknrose

2016. október 11.

Én takarításhoz használom és ahhoz bevált :)

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Én takarításhoz használom és ahhoz bevált :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin