KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sanft & Sicher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. május 13.

Kiszerelés:   50 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Extra puha nedves toalettpapír ápoló Aloe Vera kivonattal. Alkoholmentes, biológiailag lebomló, ph-bőrsemleges, bársonyos puhaságú, különösen gyengéd a bőrhöz. Dermatológiailag tesztelt, bőrbarát kendők, bőrnyugtató hatású allantoinnal és friss illattal.

Kiszerelés: 50 db

Krémmánia Kedvencek a -től
kovacsrekaa

2015. november 11.

Eros, ferfias illat. Olyan szinten nedvesek a kendok, hogy csak szet tepem oket.. nagyon nehez kivarazsolni oket..

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 11.

2014. november 28.

Múltkor ez volt akciós a Sanft&Sicher törlők közül, úgyhogy ezt vettem. Szerintem ugyanolyan jó mint a többi S&S törlő, az illata engem nem igazán érdekel, úgyis csak pár másodpercig érzi az ember. Amire való arra teljesen jó, megfelelően nedves, nem szakad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 28.

Hencida

2014. július 2.

A kasmír illat után vettem ezt, gondolván, hogy kipróbálok mást is. Bárcsak ne tettem volna. Undorító illata van, valami régi gyerekkori pacsulira emlékeztet. Szörnyű... Maradok a kedvencnél...

Hencida
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

Dayanara

2014. június 14.

Nálunk mostanában már csak ez a fajta van (pirosas Supersoft) , amiben kevesebb található (50 db) és kicsit drágább is, de még így is 800 forint alatti áron vásárolható meg és sokáig elég egy csomag.
Bár még nem próbáltam, nekem máris szimpatikusabbnak tűnik, mint a kamillás (ugyanilyen pirosas csomagolás, csak kamillával) változat. Egyrészt ennek remélhetőleg nem lesz annyira émelyítő illata, mert elvileg friss, "óceános" illatú. Másrészt mindjárt az elején ott az Aloe Vera kivonat is, ami annak ellenére is szebbé teszi az INCI-t, hogy nem vagyok kifejezetten nagy AV-fan. :) Remélem ezt jobban fogom szeretni, egyelőre megadom az 5 csillagot, de ha már használtam párszor, akkor jövök és írok, esetleg módosítom a csillagok számát is.

update (2014. május 8.):
Na, "kárpótolva" lettem a kamillás társának nőies, parfümös illatáért, ennek kimondottan férfias illata van. Nem is értem, mi ez a nagy szélsőségesség most illatok terén ezeknél a kendőknél. :D
Elsőre wc-illatosító rúd szerű óceános illat csapott meg, ami számomra nem volt annyira rossz, de finomabb illatra számítottam. Utána rájöttem, hogy ez valójában elég férfias illat, ami nekem még tetszik is, de szerintem a legtöbb nő nem szívesen nyúl ilyen illatú termék után. Kicsit olyan after shave szerű is az illata. De egyébként nem marad meg túl sokáig, szóval végeredményben mindegy.
Ami nagyobb meglepetés, hogy mintha ennek gyengébb minőségű lenne a kendője, mint a másik supersoftnak, a kamillásnak. Tényleg nagyon kicsi a különbség, csak kicsivel szakad könnyebben. Lehet az illata miatt szemet hunyok a dolog felett és ezt veszem majd újra (vagy valami teljesen más márka termékét, mert már kezdem unni, hogy a már nem kapható limitált kiadáson kívül egyik sem válik be). Ez a harmadik változat, amit a márkától próbáltam, nagyjából azt tudom amúgy mondani, amit a kamillás társánál is írtam. Elmegy, viszont mindenképpen levonás jár. Maradok a 3 csillagnál, nekem az illata tetszik (noha valami gyümölcsöset is elviselnék, de még csak ezt a kettőt láttam nálunk), de a termék minősége lehetne jobb is, megint csak "jó is, meg nem is".

Update 2: Közben vásároltam egy újabb csomaggal, mert a DM esik útba leginkább, és nálunk nem túl nagy a választék sem, tehát maradt ez. Érdekes, de a mostaniban kevésbé szakadnak a kendők és kivenni is könnyebb őket. Már-már hajlok a 4 csillag felé, csak azért maradok a háromnál, mert ezek szerint kissé változó lehet a termékek minősége, ami azért nem egy szuperjó hír...

Dayanara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

update (2014. május 8.):

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin