KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sanft & Sicher

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szivoszal, Módosítva: 2014. május 8.

Kiszerelés:   50 db

• dermatológialigal tesztelt

Kiszerelés: 50 db

marryjane

2017. március 27.

Ennyi pénzért ilyen jó terméket. Bravó. Nem szárad ki, nem szakad, jó illatú, van saját dobozkája. Én imádom, csak ezt használjuk.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

szivecske

2015. január 25.

Jó az illata, árban nagyon megéri ez a mennyiség, és a kendők és eléggé bírják a strapát. Nem csíp, egyáltalán nem kellemetlen érzés használni. Szeretjük itthon, szerintem ezen kívül majd csak a nyári verziót szeretném kipróbálni.

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

2014. november 28.

Alapvetően a zöld csomagolásút szoktam venni, de múltkor ez és a másik piros csomagolású volt akciós. Ezek is ugyanolyan jók, megfelelően nedvesek, nem szakadnak. Normál áron drágábbra jön ki darabja mint a többi fajta, de ha megint ez lesz olcsóbb ezt veszem, szerintem mindegyik Sanft&Sicher törlő jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 28.

szivoszal

2014. május 23.

az illata kellemesen kamillás, a kendők jó méretűek, elég nedvesek(sőt...!) és a tényleg elég vastag is. árban verhetetlen minőséget kapunk!

szivoszal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

csillag1219

2014. május 10.

Én elégedett vagyok vele, a kendők vastagabbak, mint a sima verziónál. Az illata tipikus kamilla. :)

csillag1219
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Dayanara

2014. május 8.

Miután már nem lehetett kapni a Summer Magic (delfines, nyári limitált kiadású, narancssárga csomagolású) kendőt, amiből több csomaggal is elhasználtam, kénytelen voltam ezt venni, nálunk ugyanis mostanában már csak ezek a fajták vannak.
Már az elején sem örültem, mert ebben kevesebb van (50), viszont egy kicsit mégis drágább. (Már nem emlékszem az árára, de kb. 800 forint alatt volt.)
A csomagolása egyébként nem ennyire pirosas, mint a képen, csak sajnos nem tudtam róla jobb fotót csinálni. Kicsit rózsaszínesebb, mályvásabb színű és nem ilyen "mély" sötét, hanem valamivel fényesebb.

Nem is tudom, hol kezdjem, az első alkalommal komolyan ott tartottam, hogy az ablakon vágom ki (csak hát sajnálnám a szúnyoghálót, meg egyébként is)!
Felnyitottam és amolyan tömény női parfüm illat csapott meg. Ezért én annyira nem vagyok oda, de mivel úgyis hamar elillan az illata, így nem zavart annyira. Egyébként így a végére már nem is érzem olyan zavarónak, egészen megbarátkoztam vele (uh, azért ez kicsit túlzás).
A második dolog, amit észrevettem, hogy ez a kendő csillog. Oké, engem különösebben nem zavar ez sem, de azért csillogás és nőiparfüm illat, hát... legalább ráírhatnának valamit, hogy mégis tudják az emberek, hogy talán férfiaknak nem pont ezt kellene venni. Pont ezen nevettem amúgy, mert előzőleg ajánlottam a márka termékeit egy férfi ismerősömnek (remélem nem ezt kapta le a polcról szegény). :D Megnéztem közelebbről, elvileg nem csillámos a kendő, hanem olyan, mintha hosszú csillogó szálak lennének "beleszőve". Tehát az csak látszatra csillog kicsit, ha úgy esik rá a fény, amúgy nem tud kijönni belőle az a szál, nem lesz csupa csillám az ember. Ennek ellenére az első pár kendőnél nekem mégis maradt valami kis csillogás a kezemen. Olyan volt, mint valami gyémántpor vagy nagyon finomra őrölt ezüst csillám vagy nem is tudom (nem volt amúgy túlságosan feltűnő és nagyjából teljesen lejött kézmosásnál). Na mindegy, ezeken még túlléptem, de aztán azzal is szembesülnöm kellett, hogy ez a kendő egyáltalán nem annyira nedves, mint például a delfines volt (csak ahhoz tudom hasonlítani, mert még csak ezeket próbáltam a márkától). Nem tudom, hogy másoknak megfelelő-e, végül is én is elhasználtam, tehát nem annyira rossz, de mivel én már megszoktam a másikat, ami nedvesebb volt, így eleinte utáltam ezt. Mostanra már elvagyok vele, de szerintem akkor is lehetne picit nedvesebb, ráadásul annak ellenére, hogy ezt még a végén is jól vissza lehet zárni, a felső kendő mégis mindig kiszárad kicsit. Amúgy - ahogy a többinél is - ezt is vissza kell nyomkodni általában, mert nem egy kendő jön ki a tasakból. Puhának egyébként puha, de a nyári változat is volt ennyire puha, pedig annál nem ezen volt a hangsúly. Továbbá hiába írják, hogy extra nagy kendők, szerintem ez valamivel kisebb, mint a delfines volt és egy "hangyányit" könnyebben is szakad. Nem is értem, hogy ugyanakkora tasakba miért csak 50 van ebből, amikor a nyáriban több volt. Nem gondolom, hogy ez jelentősen vastagabb lenne vagy ilyesmi.

Nem akarok róla senkit lebeszélni, mert annak ellenére, hogy sok negatívumot írtam róla nem rossz kendő. Az illatával fokozatosan én is megbarátkoztam és lehet másnak még tetszeni is fog. Alapvetően már a kendők sem "csillámoznak" össze, csak az első pár darabnál történt ilyesmi. A nedvessége pedig lehet, hogy másoknak pont megfelelő, mindenesetre meg lehet szokni és lehet használni így is. Nekem nem lett a kedvencem, csak akkor veszem újra, ha megint nem lesz más és rákényszerülök.

update: Mivel közben kipróbáltam a "friss", óceános társát is, változott a véleményem, megadom neki a 3 csillagot (a kettő helyett). Elmegy, de visszasírom a delfineset.

Dayanara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract