KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sante

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Korpásodás elleni sampon fehér kaolin ásványi agyaggal

Gyengéden tisztít, miközben dús hatásúvá teszi a frizurát. Bio boróka olajjal, bio fűzfa- és nyírfalevél kivonattal támogatja a fejbőr egyensúlyát és megelőzi a korpaképződést. Mindennapos használatra ideális. A Sante natúrkozmetikai termékcsalad prémium minőségű, modern, divatos bioaktív összetevőket tartalmaz. Hajápolási termékei vonzó megjelenéssel, friss fiatalos illattal rendelkeznek és szilikonmentesek.

BDIH és Natrue által minősített natúrkozmetikumok.

Kriszti1976

2017. augusztus 22.

Tényleg helyre rakja mind a fejbőrt mind a roncsolt hajszálakat. Nekem már csak az olló segített volna, és lám lám, vannak még csodák.
Nem viszket a fejbőr és az agyon töredezett vékony magától szétmáló hajamat is helyrehozta. Kár, hogy tettek bele parfümöt, de szerintem
az is biogazdálkodásból származik. Jahhh, és féláron jutottam hozzá, abszolút főnyeremény:)

Kriszti1976
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, PCA Ethyl Cocoyl Arginate