KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Santen

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   gyógyszertárak   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2018. január 10.

Lelőhely:   gyógyszertárak
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az Ocutears® hatóanyaga az emberi szemben természetesen is megtalálható hialuronsav. Nagy hatékonyságát a természetes könnyhöz nagymértékben hasonló tulajdonságainak köszönheti. Az Ocutears® a szemfelszín nedvesítése és síkosítása mellett elősegíti a károsodott szemfelszín gyógyulását is. Nagy előnye, hogy egyáltalán nem tartalmaz tartósítószert, és kontaktlencsével együtt is alkalmazható.

• Kizárólag az emberi szemben előforduló összetevőket tartalmaz
  • Hosszan tartó hatás, ritkább alkalmazás
  • Nem okoz homályos látást
  • Elősegíti a károsodott szemfelszín gyógyulását
  • Nem tartalmaz tartósítószert
  • Kontaktlencsével együtt is alkalmazható
  • A felbontás után 6 hónapig eltartható

kovexti

2018. március 28.

Vision expressben ajánlották, imádom :) kontaktlencsével is lehet használni, nem éget, nem csíp akkor sem, ha brutál szárazak a szemeim. Sokszor újravettem már. Nem tudnék mást használni :)

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Juliette Cavill

2018. március 27.

Eléggé érzékeny a szemem, és csak az olaj alapú szemcseppeket bírja, ráadásul kontaktlencsét is viselek. Ez a szemcsepp viszont hatékony, nem érzem száraznak a szemem, nem ég és egész jó komfortot biztosít relatíve hosszabb ideig. Napközben egyszer és lefekvés előtt egyszer cseppentettem vele.

Juliette Cavill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Moszatka

2018. január 29.

4 hónapja használom, nagyon jó szemcsepp. Sokkal tovább tart a hatása mint más termékeknek amelyeket ezelőtt próbáltam. Az egyetlen hátránya, hogy nehéz vele cseppenteni.

Moszatka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

Rencs

2018. január 17.

Nagyon szeretem, kontaklencséhez használom.

Rencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Nagyon szeretem, kontaklencséhez használom.

fabyen

2018. január 13.

A szemcseppel semmi baj, nagyon jól teszi a dolgát, kontaktlencsével és lencse nélkül is jól működik. Jól nedvesít, nem irritálja a szemem. Ami viszont rettenetes, az az adagoló része. Nem tudom,hogy miért kellett a hagyományos adagoló megoldástól eltérni, nem sikerült túl jól ez az új megoldás, mert nem egyszerű cseppenteni vele.

fabyen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

umpalumpa

2018. január 10.

Több műkönnyet próbáltam. Egy ideje rákényszerülök, mert festék lemosás után sivatagosnak érzem a szemgolyómat. Micellás vizet is váltottam, amivel a szemfestéket törlöm. Az utóbbi néhány hónapban volt egy lassan gyógyuló szemgyulladásom és később többször visszatért valamiféle érzékenység, amihez szemész orvos segítsége kellett.
Ezt a szert rendszeresen használom főleg este, néha reggel is bevetem. Nem érzem ragacsosnak, mint más cseppeknél, és kifejezettem kellemes érzés a szemeimnek. Nem homályosítja el egy másodpercre szem a látásomat. Direkt választottam ezt a magasabb hialuronsav tartalmúakkal szemben, mert úgy éreztem azok nem hidratálnak, hanem kiszívják, megkötik a nyálkahártya maradék nedvességét. Tetszetős számomra a tartósítószer-mentessége, bár a vége felé a speckó flakont eléggé szorongatni kell, hogy kiadja a levét, de más bajom nincs vele.
Mindig lesz itthon, hacsak nem találok ennél is jobbat.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

Mindig lesz itthon, hacsak nem találok ennél is jobbat.