KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SauBär

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2012. április 28.

Kategória:   Tusfürdők

Ápolja a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

pannababo

2016. november 25.

Testre is hajra is hasznalom. Hajam szep lesz tőle nagyon, se nem èrzem a fejbőröm tisztának,ketszeres mosas ellenèben sem

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 25.

dandy

2016. szeptember 30.

A trópusi mix illatút vettem meg a gyerekeimnek, ők először az epreset vették le a polcról, de az annyira mű eper illatú volt, hogy inkább erre beszéltem rá őket. :)) Teszi a dolgát és még az összetevői is szépnek mondható, de a kislányomon apró viszkető pöttyök jöttek ki, gyanítom ettől, mert mást nem használ és mosószer+öblítő kombót sem váltottam mostanában. Így nem tudom hány csillag, mert a fiam bőrét nem bántja. Újra biztos nem veszem.

dandy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

emagdi

2015. szeptember 6.

A trópusi mix illatú verziót vásároltam meg. Szerintem teljesen jó arra, amire való: tusfürdőként és samponként. Az igaz, hogy muszáj utána bebalzsamozni a hajat, egyébként nagyon száraz marad. Nem habzik annyira, mint egy "hagyományosabb" sampon, de ez a bőrbarát(abb) összetevőknek köszönhető és a tisztító hatást nem befolyásolja.
Összességében szerintem jó vétel, megfelelően tisztít, kellemes illatú és még a csomagolása is cuki :)

emagdi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 6.

wexie8

2015. május 7.

lehet, hogy két év alatt cseréltek benne összetevőket, mindenesetre én most vettem nem rég egyet, és nagyon szeretem. tusfürdőként és samponként is tökéletesen bevállik számomra, az illata is nagyon jó, habzik is(!), puha bőrt és hajat eredményez, úgyhogy én akár hat csillagot is adnék neki, ha lehetne.

wexie8
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 7.

Lolatapsi

2013. augusztus 10.

Sajnos szárítja kisfiam bőrét és én is éreztem a húzódó bőrt, miután ezzel fürdettem meg őt. Hiába rá van irva, hogy visszazsirozo hatás, ezt én nem tapasztaltam. Mindegyik Saubar tusfürdőnél ezt tapasztaltuk sajnos.

Lolatapsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Kiscsillag5

2013. június 29.

Alig habzott és elég mű illata volt. Folyékony szappanként végezte.

Kiscsillag5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

Alig habzott és elég mű illata volt. Folyékony szappanként végezte.

tenyitomi

2013. február 20.

Kíváncsiságból vettem egyet trópusi illatban,hát annyira nem győzött meg.hiába a csodás összetevők,nekem is a habzásmentesség a probléma,egy krémes csúszós állagú nem tudtam eldolgozni a cuccost rendesen a kisportolt testemen/ohh ez az ego/.Na de viccet félretéve más gyártó pl.Babylove is össze tudja hozni a baráti összetevőt a habzással.Ez sajna most nem jött át, 400pénzem bánja a tévedésem.

tenyitomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

Odil

2013. február 13.

Samponnak vettem, mert szulfátmentes és van szimatja (tudom, gyermeteg igényeim vannak, de hadd legyenek, ameddig ki lehet őket elégíteni), azonban förtelmes. Illatra és állagra finom, nekem habzott is, csakháthogy az milyen már, hogy az én egyébként egyáltalán nem kócolódó hajamat még a zuhany alatt rasztássá tette!? o_____O
Szerencsére a Serical Latte rendezte az ügyet, és bevallom, ezért még nem is adtam volna fel őt. Amit viszont képtelen vagyok tolerálni, az az, ha az egyébként ötnaponta mosandó hajamat valami már a második napon undivá teszi. Ez történt, ráadásul nem "csak" lelapult, hanem tényleg zsírosodni kezdett tőle.
Övé mégis az öt csillag, mivel az összes többi hivatalos és alternatív funkcióját hibátlanul ellátja. Tusfürdőként nagyon finom, kifejezetten puhít, és bár annyira nem hidratál, mint a kedvenceim, jobb, mint a csupán "nem szárít" kategória. Sminklemosásra is beválik, nem irritál, szemet nem csíp, száraz bőrt nem szárít (viszont hamvasan puhává teszi, imádom utána simogatni :)), az ecseteim és a természetes sörtés fésűim is hálásak érte. Ár-érték arányban isteni, tiszta és finom termék, csak a fejetekre ne menjen belőle.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

encimokus

2013. január 24.

Nem kell csodálkozni, hogy gyengén habzik, sls-mentes termék. Nekem jelenleg mézes-kókuszos van, valami mennyei az illata. Hatása olyan, mint a többi natúr tusfürdőnek.

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 24.

Vitaminok: Panthenol