KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

SauBär

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2015. november 2.

Kategória:   Tusfürdők

Banánillatú mosakodóhab 250 ml

Krémmánia Kedvencek a -től
Bnemrita

2014. szeptember 3.

Én a fiamnak vettem fürdetéshez. Nem győzött meg, sőt... Apró, piros pöttyök jöttek ki rajta kb. 1-2 órával mosakodás után. Érzékeny bőrű gyerekeknek nem ajánlom. Kár érte, mert az illata remek, jó kis édes banánillat. Kézmosónak a család felnőtt tagjai használták el. Így csak 3 *.

Bnemrita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

encimokus

2013. január 24.

Én folyékony szappan helyett használom, nagyon szeretem, finom banán illata van, de sajnos hamar elmúlik. Sokáig kitart, nem szárít, könnyű használni. Azóta sikerült beszereznem ananászost is, az is hasonló. Engem meggyőzött, biztos veszek még.

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 24.

Vitaminok: Panthenol