KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Saulé Blanc

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csilla.hidegsegi, Módosítva: 2016. június 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

3 az 1-ben formula: eltávolítja a sminket, tisztítja az arcbőrt, megnyugtatja, hidratálja és táplálja a bőrt.

Eredmény:

• 100%-ban tiszta arcbőr egyetlen egyszerű lépésben
  • láthatóan fiatalosabb kinézet, felfrissült bőr

Alkoholmentes. Szemérzékenységre tesztelt termék.

Krémmánia Kedvencek a -től
bagnes76

2017. március 11.

Az éjszakai krémmel együtt vettem. A férjem szerint erjedt sör szaga van. Igazából a tonizálás lett volna a cél, otthon vettem észre, hogy micellás víz. Jól tisztít, eltávolítja a sminket, de ennyi. Ilyen árkategóriában sokkal jobb micellás vizek is vannak.

bagnes76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

reakovats

2016. december 27.

Ahhoz képest, hogy minden bőrtípusra ajánlott, szerintem ez inkább száraz bőrnek tesz jót - az én zsíros arcomon nem sokat javított. Kábé egy árban van a Nu Skin mattító tonikjával, amit eddig használtam, de utóbbi lazán lekörözi. Rossznak egyáltalán nem rossz, jólesik bekenni vele az arcom, csak sajnos nem adta azt a luxus élményt, amit ígért.
A letisztult, minimál csomagoláson amellett, hogy tetszetős, megreked a használat közben arrébb folyt tonik, összegyűlik a nyakánál és ragadósan rászárad, ami nem túl bizalomgerjesztő egy kozmetikumnál. (Bár lehet ezt egy vattakoronggal el lehetne kerülni, én a saját kezemmel szoktam felkenni.)
Az aromája egyébként nem kellemetlen, csak meg kell szokni - sima termálvíz illata van. :)

reakovats
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

Zitak

2016. június 11.

Hidratál tökéletesen tisztít! Köszönöm Saulé Blanc!

Zitak
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 11.

Hidratál tökéletesen tisztít! Köszönöm Saulé Blanc!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Propylene Glycol, Ammonium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Tartósítószer.