KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Savoderm Med

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kolesgolyo, Módosítva: 2011. december 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ápolja a nagyon száraz bőrt a napi tusolás során. Gyengéden tisztít, és a több mint 50%-os olajtartalma visszaadja bőrének elveszett zsírtartalmát. A természetes igetszépe-olaj létfontosságú lipidekkel gondoskodik bőréről. Az E-vitamin nyugtatja a bőrt és erősíti a bőr ellenállóképességét. A bőrsemleges pH-érték megőrzi a bőr természetes savköpenyét. Optimális hatóanyag-kombinációja regenerálja a nagyon száraz, feszülő bőrt, erősíti az ellenállóképességét, és selymesen puhává teszi a bőrt.

Kiszerelés: 200 ml

Serbackaja

2013. augusztus 17.

Kb. egy éve használtam utoljára, és egyszerűen imádtam. Akkor nagyon ekcémás voltam, úgyhogy le kellett mondanom a mindenféle adalékanyagot tartalmazó tusfürdőkről. Akkor megvettem egy rakat tusfürdőt, amiket az ekcémásoknak ajánlottak a neten, és ezt imádtam a legjobban. Az összetevők jól hangzanak, az illata kellemes, de ami a legjobban tetszett, az az olajos állaga, ami egyáltalán nem szárította ki a bőrömet. A társainál drágább, de még viszonylag jó ára van. Én nagyon szerettem, és remélem még kapható...

Serbackaja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

kolesgolyo

2012. július 7.

Nem mindegy, hogy milyen tusfürdőt használok - főleg télen, amikor a bőr érzékenyebb -, de ezt az olajos tusfürdőt nagyon szereti a bőröm. Először kétkedve néztem az állagát, hogy na, ez vajon hogyan fog felhabosodni, de fürdőrózsával pillanatok alatt kellően fel lehet habosítani. Illata különösebben nincs, szóval a fürdő nem ettől fog illatozni. :)

kolesgolyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

narancsfavirág

2012. június 7.

Igazi segítség a száraz bőrnek. Nekem gyorsan elmulasztotta a viszketést is. Az illata, meg az állaga nekem nem igazán tetszett, de a hatása kárpótolt :)

narancsfavirág
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

natasha

2012. június 7.

Nagyon nagyon nagyon jóóó!! Extra száraz bőrű lányok, akiknek mindenféle tusfürdő után kiszárad a bőrük próbáljátok ki!:) Nem mondom hogy olcsó és hogy sok van benne( 250 ml) , de sokáig tart és legalább nem kell minden nap testápolózni, ami némileg visszahozza az árát! Pihe puha a bőröm utána, nem győzöm simogatni magam:)) Illata nem igazán van, egy kicsit talán a Nivea olajos sárga löttyre hajaz,igazán nem kellett volna oda az a piros pötty...de ezt amugy sem az illatáért kell szeretni. Érzem hogy nagyon jót tesz a bőrömnek és az összetevői is ezt bizonyítják.

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Szintetikus mosóaktív anyag. Kevés információ található róla a neten, még wikipedia cikk sincs róla. Kémiai szerkezete alapján hasonló, de enyhébb mosóhatással rendelkezik az SLES-nél, valószínűleg ugyanez igaz irritáló hatására is.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.