KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schaebens

Ár:   595 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. július 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gyorsan ható örgedés késleltető formulával és ráncsimitó hatással. Ráncsimitó koncentrátum Q10 formulával, rozmaringgal, szőlőmagolajjal csökkenti a ráncokat és feszesíti a bőrt. Egyenletesebbé teszi a bőrfelszínt és növeli a bőr rugalmasságát. Nem tartalmaz tartósítószert és színezéket.

dorci993

2017. február 6.

Az elmúlt vizsgaidőszak olyan szinten gyötörte meg a szemem körüli, és a homlokomon lévő ráncokat, hogy az tűrhetetlen volt, a normál hidratálóm pedig semmit sem kezdett vele,de mondjuk nem is dolga, ezért vettem meg ezt a kencét, nagyon kedvező áron egy elég nagy mennyiséget kapunk egyébként. Nekem egy ampulla elég vagy 4-5 alkalomra,pedig egyáltalán nem sajnálom, de csak a szemem könyékére+a homlokomra használom, így több, mint kiadós ez a 7 ampulla. Viszont: eleinte rettenetesen irritált, pedig nagyon vigyáztam, hogy ne dörzsöljem bele a szemembe, és kicsit a homlokom is húzódott tőle. Mostanra nagyjából megszoktam,de ha egy napot kihagyok, a következő esti kenésnél megint csípi a szemem/irritál. Ez egy dolog, de a nagyobb baj hogy semmit se csinált,pedig tele vagyok apró ráncokkal, ráadásul irtó nehezen szívódott be,pedig kifejezetten száraz most a bőröm. Összesen ez nekem 2*, mert valamit végülis biztos csinált, az összetevői szépnek tűnnek, de ennyi.

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Pilence

2017. január 24.

Elhasznaltam mind a 7 ampullat nekem kicsit sok tul olajos ezert csak este hasznaltam lefekves elott. Valoban erezni ahogy feszesit reggelre szep puha es feszes lett az arcom,de a hatas nem marad meg egesz napra. Mivel szaraz a borom jol jott a hidratalas ejszakara. Talan a rancokat is halvanyitotta kicsit.

Pilence
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

jibjab

2013. július 20.

Anyukám használja érett bőrre. Egy idő után minden krémhez hozzászokik a bőr és ampullákkal, kapszulákkal, maszkokkal szokta feldobni az arcápolást, mivel kozmetikushoz neki sincs nagyon ideje járni. A Müllerben vettem akciósan, így különösen megérte. Akinek nem extra száraz és érett a bőre, mint az övé, az inkább éjszakára használja. Érdemes 2-3 naponta bőrradír után felvinni és hagyni beszívódni, utána jöhet a krém, szemránckrém és egy kiadós alvás. Így együtt valóban hatékony. Anyunak száraz és igényes bőre van, ezért nappalra is használja, illetve, ha jól akar kinézni, akkor egy kapszula után egy kicsi liftinges alapozó és akkor az alapozó jobban terül és kevésbé ül bele a ráncokba.

jibjab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 20.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Squalane eo 1 0