KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nemesanita, Módosítva: 2011. február 25.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

mlililili07

2014. július 19.

Én is Németországban vettem, szerettem volna egy olcsòbbnak mondhatò sampont. Erre esett a vàlasztàsom itteni véleményeket olvasgatva is. Ma hasznàltam elöször, tetszett, neked az a mérce leginkább, hogy ne zsìrosítsa jobban a hajamat. De ehhez kell majd még pàr alkalom, hogy kiderüljön persze. Annyi, hogy nekem kicsit korpàs volt még nedvesen a hajam utàna..de lehet, hogy megfàzott a fejböröm, az jobb eset lenne talàn.

Update: normális sampon, nem zsírosít, de nem is tesz ellene. Kicsit gubancolja a hajamat, de jò. Olyan 4 csillagos számomra.

mlililili07
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 19.

laszlo.noemi

2013. július 8.

Németországban vettem ilyet, 400 ml-t 2€-ért, ennyiért megérte. Nem töredezett tőle a hajam, az illata is finom, nem zsírosodott tőle, annak ellenére, hogy a zuhany után úgy éreztem, mintha ragadna a hajam :S Nem volt tőle korpás a hajam, és eddig még nem láttam balzsamot hozzá, holott kipróbálnám. A többi schauma-hoz képest megérdemli az ötöst :)

laszlo.noemi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

nemesanita

2011. február 25.

Nekem ez a sampon a legjobb, amit valaha is próbáltam! Nem is korpásodik a hajam, nem is kell utána gyakran hajat mosni, finom az illata is, szóval én azt hiszem hűséges maradok!

nemesanita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm