Schauma

Ár:   700 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: dori_p, Módosítva: 2012. november 12.

Kategória:   Hajápolók

Szárazsampon az enyhén vagy gyorsan zsírosodó hajra, mely kitolja egy nappal a hajmosás idejét.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ancsibancsi

2018. augusztus 21.

Borzalmas. Tejesen fehér a hajam tőle, akármennyire óráig próbálom kifésülni. Megül a hajtöveken, így viszket a fejbőröm a felvitel utáni második órától a végítélet napjáig (= hajmosás asap). Szerintem kidobtam.

ancsibancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

kecce2

2018. augusztus 21.

Illatra nagyon jó, viszont a legnagyobb hátulütője, hogy a hajam korpásnak néz ki tőle használat után.
Hiába törlöm át, illetve hajszárítóval fújatom ki, kis apró fehér darabkák maradnak a fejbőrömön és a hajszálaimon.
Nem egy jó minőségű szárazsampon. :S

kecce2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Nem egy jó minőségű szárazsampon. :S

Scent

2018. augusztus 6.

Minden szempontból -illat, használat, hatás, csomagolás-nekem bevált, gyorssegély sos hajrestauráláskor. Szolgálati közlemény: most féláron a Rossmannban.

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Fannitazia

2018. július 20.

Nálam bevált, az ára baráti, az illata kellemes, de aki nem szereti, annak jó hír, h elillan, nem lehet egész nap érezni magadon. Két napra ki tudom tolni vele a hajmosást, ami szuper! Szerintem minden szárazsamponnak az az egyik titka, hogy el kell olvasni a flakonon a használati utasítást. Vannak hasonlóságok, de hallottam már, h valakinek pl. azért nem vált be ez sem, mert nem jól használta, és amióta elolvasta a leírást, azóta csak ezt veszi.

Fannitazia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Sindy6

2018. július 15.

Pillanatok alatt teszi amit tenni kell, csak ne lenne az a szörnyű elviselhetetlen légyirtó citrus illata

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Ria94

2018. március 28.

Kicsit fehér marad tőle a haj, ráadásul annyira nem látványos az eredmény, mint egy bastite terméknél. A legnagyobb probléma mégis talán a szagával van (mert ezt nem lehet illatnak nevezni). Leginkább olyan, mint egy ultraerős wc-illatosító, fullaszt!
Összességében a termék nem a legrosszabb a kategóriájában, de nem veszem újra. Soha.

Ria94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

ddorcsii

2018. március 17.

Szőke hajam úgy néz ki tőle mintha lemeszelték volna :( Fésülhetem, napestig! Végelkeseredésemben már hajszárítóval is fújtam hátha az segít......Hajat kellett mosnom :)))) El sem tudom képzelni sőtét hajúak, hogy tudják ezt használni.....Mindenesetre a párom legalább jót nevetett a lemeszelt frizurámon :))) Maradok az Assue szárazsamponnál.....drága, de legalább jó!

ddorcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Daisy25

2018. február 28.

Nem szeretem a Schauma termékeket, de ez bevált. Nagyon jó illata van, könnyű felvinni és látványos az eredmény. Mondjuk max 1 nappal tolom ki vele a hajmosást, de nekem megfelel.

Daisy25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

almandina

2018. február 23.

Jól felszívja a zsírt a fejbőrről és a hajszálakról, dús hatást is kelt, jó az illata. Egyetlen hibája, hogy fejbőrön fehér foltot hagy, valamint fújás után fehér darabok hullanak a hajtövekről. Viszont rendesen kifésülve fehér darabok hullása megszüntethető. Használatával a hajmosás 1-2 nappal eltolható.

almandina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Szofi

2017. december 17.

Irtózatos szúnyogriasztó szaga van, és hihetetlenül gyorsan fogy. Hatásra oké, de kihagyható termék.

Szofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hexyl Salicylate, Citronellol, Citral, Geraniol
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride