KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma Fresh It Up! Korpásodás Elleni Sampon Cink-Piritionnal És Goji-Bogyó Kivonattal

Schauma

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml / 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 5.

Kiszerelés:   250 ml / 400 ml
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon gyorsan zsírosodó és korpás hajra

A szilikonmentes formula Cink-piritionnal & Goji bogyó kivonattal megszabadítja a hajat a korpától & segít megelőzni az újbóli kialakulását. Csillapítja a viszketést & a fejbőr feszülését. A hosszantartó frissességért. Bizonyított hatékonyság: a cink-piritionnal gazdagított formula hatékonyan megbirkózik a korpával az első hajmosástól kezdve.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mgyragii

2017. július 4.

2 napot sem bírtam ki ezzel hajmosás nélkül. Enyhén vagyok korpás de nem segített semmit sem..

mgyragii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 4.

rammy717

2017. április 29.

2017.01.11. Most télen hajmosás után újabban húzódik a fejbőröm, a hajam gyorsan zsírosodik (2 naponta hajmosás) és szárazak a hajvégeim. Gondoltam egy próbát megér. De ez borzalmas.... esti hajmosás után másnapra a fejbőröm kipattogott, viszketett, és ezek pattanásszerű-sebes dolgok úgy irritáltak, hogy muszáj volt vakargatnom a fejbőröm.. A zsírosodáson sem segített, a 2. napon már szó szerint tiszta zsír volt a hajam. A hajszálaim helyzetén nem rontott egyedül, hajmosás után szép dús a hajam tőle, egész könnyen fésülhető is, ezért kap 2*-ot..
Up: Én h....e, használtam kb. 3 alkalommal, mert nem volt más itthon. A fejbőröm teljesen tönkretette, a 3. alkalom után zsíros lett egy FÉL nap múlva, korpásodott és bűzlött a hajam (ilyen korábban soha nem volt). Nem tudom mi az ami ebben van, de hogy nincs rendben, az biztos. Egy sampon sem okozott még ilyet nálam (illetve.. volt egy Fresh it up! nevű Schauma is, de ennyire durván nem kezdte ki a fejbőröm. Azt is pár használat után továbbpasszoltam). Azóta is iszom a levét, gyógyszertári sampont kell használjak, és amint azt elhagyom jönnek is vissza ezek a tünetek. Zsíros korpát csinált (nem is kicsit), ami ellen elvileg jó. Vicc. Köszi Schauma! Sohatöbbet....

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

annroi

2017. január 6.

Régebben sose volt korpás a fejbőröm, de az utóbbi fél-egy évben nagyon durva állapotok uralkodnak... Talán ez a sampon enyhített valamit a korpásodáson, de amúgy ugyanúgy iszonyatos, és nem sikerült rájönnöm, hogy mitől van ez. :(
Szóval korpásodás ellen nekem annyira nem hatott, de egyébként nagyon megszerettem. Nagyon jó állapotba hozta a hajam, igazából ha a korpa nem lenne, elég lenne csak heti egyszer megmosnom, ami nagy szó, mert eddig kb 3 nap után zsírosodott a hajam. Nekem a szilikonmentes samponok mindig tönkrevágták a hajam és kezelhetetlen volt, ehhez képest most könnyen kifésülhető, puha a hajam, balzsam se kellene (de megszokásból használok). Jó az illata, jól habzik, jól tisztít.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Kingucii

2016. december 9.

Amikor a barátomnál voltam és nem volt nálam sampon akkor adta ezt. Illata nagyon finom, jól habzik. Az, hogy szilikonmentes szerintem elég pozitív! Nagyon nem tudok róla mit írni, mert hosszú távon nem használtam, de neki segített. :)

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

StrawberryGarden

2016. november 13.

Nem igazán habzik, de ez engem annyira nem zavart.
Ah elején jó volt, megszüntette a korpát, és nem is viszketett a fejbőröm tőle, viszont a második flakon után egyszerűen hatását vesztette.
Azóta a Balea korpásodás elleni samponját használom, és ezerszer jobban bejött nekem.

StrawberryGarden
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

Nem igazán habzik, de ez engem annyira nem zavart.

Celia

2016. október 22.

Sajnálom, hogy nem jött be. Véletlenül találtam rá, de mivel a leírása alapján tökéletes (lehetett volna), és még olcsó is volt, muszáj volt kipróbálnom. Nagy reményeket nem fűztem hozzá, bevallom, az ára miatt, és végül egy használat után félre is tettem. Nem emlékszem már, mennyire lett tőle puha a hajam, és milyen gyorsan zsírosodott be utána, csak arra, hogy rögtön a mosás után elkezdett viszketni a fejbőröm, pedig pont ezt akartam leginkább megszüntetni, és eddig mindegyik samponnal tovább tartott a mosás utáni nem-viszketés... A korpát természetesen ugyanígy nem tüntette el, sőt. Könnyen jött, könnyen ment.

Celia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

BlackForest

2016. szeptember 6.

Jó kis sampon, szép a csomagolása.

BlackForest
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Jó kis sampon, szép a csomagolása.

ramonanagy0669

2016. augusztus 17.

Ezt használom, mióta a Pantene beszüntette a korpásodás elleni samponját, pedig az volt maga a tökély...Azóta a Schauma-nak kipróbáltam a férfi samponját, mivel az is korpásodás ellen van, jó is volt, csak nagyon erős férfi illata volt :D de egyszer csak rátaláltam erre , ugyebár ez női kiadású :) és tetszik az illata , meg viszonylag a dolgát is jól végzi.. Persze csak a csomagolás ne lenne megtévesztő, mivel van ennek a párja ami zsíros hajtő és száraz hajvégekre való, és véletlenül, azt kaptam le a polcról, és csak itthon vettem észre, hogy nem korpásodás elleni :D és ráadásul 2-t vettem belőle :D szóval elhasználom, mert igazából igaz rám, hogy zsírosak a hajtövek, a hajvégeim meg szárazak, de jó lenne ha még kiegészítenék egy korpásodás elleni funkcióval és nem lenne 2 különböző termék hanem csak 1 ami mindent tud :D és én sem keverném össze ha éppen sietek.. :D

ramonanagy0669
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Trixi

2016. augusztus 17.

Egész jó kis sampon, már az első hajmosás megszüntette a fejbőröm viszketését, plusz szilikonmentes, antioxidánssal. Zsíros hajtőre ajánlják, egész jól teljesít ebben is. A festett hajat fakítja, de minden korpásodás elleni sampon ilyen, kivéve a kifejezetten festett hajra kifejlesztettek, de azok szerintem a korpásodás terén nem igazán jeleskednek. Aranyos a flakonja, tetszik. Ára is szimpatikus.

Trixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Dana1983

2016. június 26.

Szerintem ez egy nagyon jo, zsiros hajra valo sampon. Az osszetevoi elfogadhatoak, kivaloan tisztit.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 26.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol