KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: editok, Módosítva: 2014. december 25.

Kategória:   Samponok

Zsíros hajtőre, száraz hajvégre ajánlott sampon

A golgotavirág tejet tartalmazó szilikonmentes formula tisztítja a hajtöveket a hosszantartó frissességért, erősiti a haj szerkezetét és táplálja az igénybevett hajat. Az intenzív ápoló fehérjét tartalmazó formula segít pótolni a haj elveszett fehérjéit.

Ár: 400 Ft , Eladó: Gyalogkakukk
Állapot: Nagyon kevés hiányzik belőle., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ria94

2018. április 9.

Még csak pár hete használom, de eddig pont ugyanolyan, mint a többi. Előnyök: jól habzik, használat után finom illatú a hajam, nem korpásít, nem irritál, a fejbőröm sem viszket tőle, ami nagy szó. Hátrányok: nem sikerült vele kitolnom a hajmosást, ugyanúgy kétnaponta mosnom kell, mosás közben furcsán erős citromillata van (lehet, ez csak nekem hátrány, bocsi).
Használom továbbra is, mert semmivel nem rosszabb, mint bármi más, amit eddig próbáltam, de a gyors zsírosodáson nem segített. Ha mégis változik valami, visszatérek frissíteni.

Ria94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

zsuzsiizsuzsii

2018. április 7.

Már legalább 1 hónapja használom. Azelőtt 2 naponta kellett hajat mosnom. Manapság hetente 2x. Nagyon kellemes, friss illata van, szépen tisztít, jól habzik. Tetszenek az összetevői is, nincsen rá panaszom. Nem hozta meg azt a nagy wow hatást, biztosan fogok még más terméket is kipróbálni, azonban nagyon meg vagyok vele elégedve. A balzsamjával együtt használva 5*

zsuzsiizsuzsii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

kottazur

2018. március 14.

Ugyanúgy 2 naponta kellett hajat mosnom vele, mint bármelyik elődjével, de legalább nem korpásodtam alatta.

kottazur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Bettu

2018. február 27.

Anyukám használta a balzsammal együtt, kipróbáltam nála és vettem magamnak is. :D Az illata nagyon tetszik, bár a hajmosást nem tudom kitolni egy nappal sem, de ez nem a sampon hibája, bármit próbálnék, semmivel nem tudnám..

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

sieszter

2018. február 27.

Már első használat után hullott a fejemről a korpa, ami nekem amúgymeg nem is volt. A zsírosodást nem csökkenti. Tusfürdő lesz belőle, vagy kézmosó, még nemtom.

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

Miharu

2018. február 18.

Nagyon jól tisztít, nem zsírosodik tőle annyira a hajam, hajvégeket sem szárítja ki. Egyik kedvencem.

Miharu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Dius89

2018. február 18.

Nekem egész jól bevált, jól megtisztítja az extra zsíros hajam, utána puha, fényes, nem elnehezült. Bár ezzel a samponnal is kénytelen vagyok 2 naponta hajat mosni, főleg ebben a sapkás, kapucnis időben, ami nem tesz annyira jót a hajamnak.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

berdobarbara

Korcsoport: < 18
2018. február 17.

Jól tisztít, táplálja a hajamat.

berdobarbara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 17.

Jól tisztít, táplálja a hajamat.

dunaimano

2018. január 8.

Amíg otthon laktam, mindig schauma sampont vásárolt anyukám. Különösen nem szerettem, ezért mióta saját pénztárcán élek mindig mást használtam. Volt már gliss kur, garnier, l'oreal, nivea, bánfi, de mindenféle samponom. Sokáig festettem a hajam, így miután abbahagytam, kellett kis idő amíg teljesen regenerálódott a hajszerkezetem. Viszont a hajam gyors zsírosodása, miközben az alja viszonylag száraz maradt, problémát jelentett. Egyik márka között sem találtam olyan terméket, amivel ilyen egészséges lett volna a hajam, mint ezzel a samponnal. Az első tubussal már nagyon kétségbeesve találkoztam, és hát gondoltam miért ne adhatnék neki még egy esélyt. Nem bántam meg, nagyon jól teljesít! Azelőtt sosem volt, hogy egyféle samponból több alkalommal újra vettem, de ebből már legalább az 5-et fogyasztom. Nagyon szeretem, a hajam gyönyörű lesz tőle, és már a legtöbb esetben nem szükséges 2 naponta megmosnom a hajamat. Az illatát is nagyon szeretem.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

brbara

2017. november 20.

Imádom. Elég vékonyszálú, de viszonylag sok hajam van=frissen mosva király, másnapra lapos...semmilyen. Ha ezt a sampont használom másap is van még tartása a hajamnak, persze közel se olyan, mint előző nap, de kategóriákkal norméálisabban néz ki, mint más samponoktól. A hajvégekkel nem csinál csodát, arra mindig kell valami kis pluszt használnom, de amit a hajtövekkel csinál, az bejön:)

brbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.