KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: editok, Módosítva: 2014. december 25.

Kategória:   Samponok

Zsíros hajtőre, száraz hajvégre ajánlott sampon

A golgotavirág tejet tartalmazó szilikonmentes formula tisztítja a hajtöveket a hosszantartó frissességért, erősiti a haj szerkezetét és táplálja az igénybevett hajat. Az intenzív ápoló fehérjét tartalmazó formula segít pótolni a haj elveszett fehérjéit.

szirimiri

2017. március 6.

szerettem, de nem a legextrásabb. ideig óráig bírta a hajam, de kicsit hamarabb kellett mosni, mint mielőtt ezt használtam volna. az illata jó, de kb ennyi. egy átlagos jobb sampon.

szirimiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Kori

2017. február 13.

Nyárra vettem, a hajmosást akartam vele esetleg egy nappal kitolni, ami tulajdonképpen sikerült is, viszont nagyon szárította a fejbőrömet. Finom, virágos illata van, kevés kell belőle, és a hajam is kellemes tapintású volt a használata után. Sajnos összességében nem vált be, mert viszketősre szárította a fejbőrömet.

Kori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

pilleriin

2017. január 17.

Háromszor vagy négyszer is újravettem, átlagos sampon, sokszor ki lehet fogni akciósan. Nyárra jó volt.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

rammy717

2017. január 11.

Egy átlagos sampon, semmi rendkívüli. Gyorsan zsírosodó a hajam, a helyzeten ez nem javított, kevésbé bírta, mint más samponnal. A hajvégeim állapotán sem javított. Szóval amit ígér, neálam egyiket sem érte el. Az illata jó, hajmosás után szép dús lett a hajam.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

flowing

2017. január 9.

Száraz hajra/zsíros hajtövekre vettem, de nem igazán vált be, már a polcon is szemfényvesztésnek tűnt, hogy egyszerre ápol és tisztít. Túlságosan kiszárította a hajama és a fejbőrömet is. Testvérem viszont nagyon szereti, úgyhogy lehet hogy csak az én hajtípusomnak nem volt megfelelő.

flowing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

DragonGirl2002

Korcsoport: < 18
2017. január 2.

Eddigi legjobb sampon, amit használtam! A hajmosást is kitolja 1-2 nappal és a hajam szuper puha és fényes lesz. Jár az öt csillag!

DragonGirl2002
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 2.

Kingucii

2016. december 9.

Annyira jó sampon! Mostanában kitolja a hajmosást, a 4.napig.( télen nem mosom annyit, mint nyáron)
Nem nehezíti el a hajam, isteni illata van, ami sokáig bennmarad a hajamban. Könnyebben tudom kifésülni( bár én használok hozzá gliss kur hajápoló kis spriccelőt. )
Szerencsére nem viszket tőle a fejbőröm(ami csoda!!!) Nem vettem észre, hogy korpásodna tőle a hajam!
Elég sűrű és jól habzik, nem kell sok belőle. Sokáig kitartok egy tubussal. És olcsó is!:)) nekem 5*!!

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Dana1983

2016. október 4.

Masnapra tok zsiros es korpas lett a hajam.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 4.

Masnapra tok zsiros es korpas lett a hajam.

dorottya96

2016. szeptember 29.

A korpásodás elleni kiadása a legjobb amit valaha próbáltam. Sajna télen a hidegtől, nyáron meg a melegtől képes a fejbőröm megadni magát, de ennek a samponnak az új kiadása megoldotta a problémámat. Imádom.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

lavender

2016. augusztus 24.

Update: Tuti, hogy valamit változtattak az összetevőin, mert borzalmas. Csatlakozok az előttem szólókhoz, lapul a haj, nekem pár órán belül zsíros a hajam, a száraz hajvégek miatt pedig olyan, mint egy seprű. Az illata jó és könnyen habzik, de sajnos más pozitívumot nem tudok rá mondani. A tavaly adott 4 pontból 2-t adok.

A nyaralásom előtt utolsó pillanatban ezt emeltem le a polcról, és nem bántam meg. Az illatát, ami egyébként erősen a tinikoromra emlékeztet, még a mosás másnapján is éreztem a hajamon. Bár a lelapuló hajammal nem tudott mit kezdeni (nem is erre találták ki mondjuk), jól tisztított, a zsírosodásra hajlamos hajamat is egész jól kordában tartotta.

lavender
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.