KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: editok, Módosítva: 2014. december 25.

Kategória:   Samponok

Zsíros hajtőre, száraz hajvégre ajánlott sampon

A golgotavirág tejet tartalmazó szilikonmentes formula tisztítja a hajtöveket a hosszantartó frissességért, erősiti a haj szerkezetét és táplálja az igénybevett hajat. Az intenzív ápoló fehérjét tartalmazó formula segít pótolni a haj elveszett fehérjéit.

Krémmánia Kedvencek a -től
gyongyikeolasz

2017. június 23.

Az illata nekem nagyon nem tetszik de összességében egész jó sampon. 1 nappal kitolja a hajmosást ami az én gyorsan zsírosodó hajamnál nagy szó.

gyongyikeolasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

lovecreams

2017. június 2.

Most jutottam el odáig, hogy végleg befejeztem a Schaumával. Száraz hajvégek, zsíros hajtövek? NEM! Összességében egy pozitívuma van ennek a samponnak, az, hogy jó az illata. Mosás után egy napig nagyon széppé tette a hajam, dússá és fényessé, aztán a második napon már lelapult, élettelen volt. Soha egy sampon nem zsírosította ennyire a hajam, teljes pénzkidobás.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

rammy717

2017. április 29.

Gyorsan zsírosodó a hajam, a helyzeten ez nem javított, kevésbé bírta, mint más samponnal. A hajvégeim állapotán sem javított. Szóval amit ígér, nálam egyiket sem érte el. Az illata jó, hajmosás után szép dús lett a hajam. A fejbőröm irritálta pár használat után, és nagyon zsírosodott is tőle a hajam, szóval elváltak útjaink.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Babsszi

2017. április 26.

Anyukáméknál otthon csak ilyen sampon volt, és bár korábban se voltam elájulva a schauma termékeitől de úgy voltam vele, hogy egyszer azért kibírom. Hát nem, nagyon nem jött be. Seprű szerű lett tőle a hajvégem közben pedig a tövénél zsíros és lelapult volt. Másnap első dolgom volt új sampont venni, és megmosni még egyszer a hajam..

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

egeresi47

2017. április 26.

Nagyon tetszik, már az első alkalommal érezhetően puhább a hajam. Szupi az illata is :)
Egyedül az nem tetszik, h ilyen nagyon rózsaszín a flakonja, főleg ezzel a kékkel párosítva :D

egeresi47
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Dorr123

2017. április 12.

En nagyon szeretem, valoban kesobb kezd el zsirosodni a hajam tole, mint mas samponoktol, viszont muszaj utana balzsamot hasznalni, mert amugy elegge nehezen kifesulhetove teszi a hajam.

Dorr123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

szirimiri

2017. március 6.

szerettem, de nem a legextrásabb. ideig óráig bírta a hajam, de kicsit hamarabb kellett mosni, mint mielőtt ezt használtam volna. az illata jó, de kb ennyi. egy átlagos jobb sampon.

szirimiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Kori

2017. február 13.

Nyárra vettem, a hajmosást akartam vele esetleg egy nappal kitolni, ami tulajdonképpen sikerült is, viszont nagyon szárította a fejbőrömet. Finom, virágos illata van, kevés kell belőle, és a hajam is kellemes tapintású volt a használata után. Sajnos összességében nem vált be, mert viszketősre szárította a fejbőrömet.

Kori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

pilleriin

2017. január 17.

Háromszor vagy négyszer is újravettem, átlagos sampon, sokszor ki lehet fogni akciósan. Nyárra jó volt.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

flowing

2017. január 9.

Száraz hajra/zsíros hajtövekre vettem, de nem igazán vált be, már a polcon is szemfényvesztésnek tűnt, hogy egyszerre ápol és tisztít. Túlságosan kiszárította a hajama és a fejbőrömet is. Testvérem viszont nagyon szereti, úgyhogy lehet hogy csak az én hajtípusomnak nem volt megfelelő.

flowing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.