KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: editok, Módosítva: 2014. december 25.

Kategória:   Samponok

Zsíros hajtőre, száraz hajvégre ajánlott sampon

A golgotavirág tejet tartalmazó szilikonmentes formula tisztítja a hajtöveket a hosszantartó frissességért, erősiti a haj szerkezetét és táplálja az igénybevett hajat. Az intenzív ápoló fehérjét tartalmazó formula segít pótolni a haj elveszett fehérjéit.

Ár: 400 Ft , Eladó: Gyalogkakukk
Állapot: Nagyon kevés hiányzik belőle., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetséges

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Clementine

2018. június 3.

Kb két hete használom és azt kell, hogy mondjam meg vagyok vele elégedve. Azt hittem, hogy majd szétszárítja a hajam de nem. A fejbőrömet rendesen tisztítja és egy nappal ki is tolta a két hajmosás közti időt. Gondolkozom azon, hogy megveszem a balzsamot is hozzá ha elfogy a mostanim.

Clementine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

izabella73

2018. június 3.

Csodaszernek nem nevezném,de már pár használat után valóban hozta amít ígér,a hajtőnél kevésbé zsírosodik a hajam mióta használom.A hajvégeim viszont a rendszeres vágás ellenére is szárazak és töredezettek,ezen nem javított semmit,de nem is rontott.Illata kellemes,kellően habzik és tisztít,ha hosszú távon is beválik újra veszem.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 3.

Ria94

2018. május 29.

Update: Oké, változott ez-az. A zsírosodáson SEMMIT nem segít, aki amiatt venné, ne tegye, felesleges. Ezen kívül csúnyán kipattogott tőle a hátam, nem győzöm állandóan felkötni a hajam, hogy ne érjen a bőrömhöz, legalább míg elfogy ez a sampon, mert kidobni smucig vagyok. Levonok érte egy csillagot, semmiképp sem veszem újra!

Még csak pár hete használom, de eddig pont ugyanolyan, mint a többi. Előnyök: jól habzik, használat után finom illatú a hajam, nem korpásít, nem irritál, a fejbőröm sem viszket tőle, ami nagy szó. Hátrányok: nem sikerült vele kitolnom a hajmosást, ugyanúgy kétnaponta mosnom kell, mosás közben furcsán erős citromillata van (lehet, ez csak nekem hátrány, bocsi).
Használom továbbra is, mert semmivel nem rosszabb, mint bármi más, amit eddig próbáltam, de a gyors zsírosodáson nem segített. Ha mégis változik valami, visszatérek frissíteni.

Ria94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

zsuzsiizsuzsii

2018. április 7.

Már legalább 1 hónapja használom. Azelőtt 2 naponta kellett hajat mosnom. Manapság hetente 2x. Nagyon kellemes, friss illata van, szépen tisztít, jól habzik. Tetszenek az összetevői is, nincsen rá panaszom. Nem hozta meg azt a nagy wow hatást, biztosan fogok még más terméket is kipróbálni, azonban nagyon meg vagyok vele elégedve. A balzsamjával együtt használva 5*

zsuzsiizsuzsii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

kottazur

2018. március 14.

Ugyanúgy 2 naponta kellett hajat mosnom vele, mint bármelyik elődjével, de legalább nem korpásodtam alatta.

kottazur
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Bettu

2018. február 27.

Anyukám használta a balzsammal együtt, kipróbáltam nála és vettem magamnak is. :D Az illata nagyon tetszik, bár a hajmosást nem tudom kitolni egy nappal sem, de ez nem a sampon hibája, bármit próbálnék, semmivel nem tudnám..

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

sieszter

2018. február 27.

Már első használat után hullott a fejemről a korpa, ami nekem amúgymeg nem is volt. A zsírosodást nem csökkenti. Tusfürdő lesz belőle, vagy kézmosó, még nemtom.

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

Miharu

2018. február 18.

Nagyon jól tisztít, nem zsírosodik tőle annyira a hajam, hajvégeket sem szárítja ki. Egyik kedvencem.

Miharu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Dius89

2018. február 18.

Nekem egész jól bevált, jól megtisztítja az extra zsíros hajam, utána puha, fényes, nem elnehezült. Bár ezzel a samponnal is kénytelen vagyok 2 naponta hajat mosni, főleg ebben a sapkás, kapucnis időben, ami nem tesz annyira jót a hajamnak.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

berdobarbara

Korcsoport: < 18
2018. február 17.

Jól tisztít, táplálja a hajamat.

berdobarbara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 17.

Jól tisztít, táplálja a hajamat.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.