KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: editok, Módosítva: 2014. december 25.

Kategória:   Samponok

Zsíros hajtőre, száraz hajvégre ajánlott sampon

A golgotavirág tejet tartalmazó szilikonmentes formula tisztítja a hajtöveket a hosszantartó frissességért, erősiti a haj szerkezetét és táplálja az igénybevett hajat. Az intenzív ápoló fehérjét tartalmazó formula segít pótolni a haj elveszett fehérjéit.

Miharu

2018. február 18.

Nagyon jól tisztít, nem zsírosodik tőle annyira a hajam, hajvégeket sem szárítja ki. Egyik kedvencem.

Miharu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Dius89

2018. február 18.

Nekem egész jól bevált, jól megtisztítja az extra zsíros hajam, utána puha, fényes, nem elnehezült. Bár ezzel a samponnal is kénytelen vagyok 2 naponta hajat mosni, főleg ebben a sapkás, kapucnis időben, ami nem tesz annyira jót a hajamnak.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

berdobarbara

Korcsoport: < 18
2018. február 17.

Jól tisztít, táplálja a hajamat.

berdobarbara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 17.

Jól tisztít, táplálja a hajamat.

dunaimano

2018. január 8.

Amíg otthon laktam, mindig schauma sampont vásárolt anyukám. Különösen nem szerettem, ezért mióta saját pénztárcán élek mindig mást használtam. Volt már gliss kur, garnier, l'oreal, nivea, bánfi, de mindenféle samponom. Sokáig festettem a hajam, így miután abbahagytam, kellett kis idő amíg teljesen regenerálódott a hajszerkezetem. Viszont a hajam gyors zsírosodása, miközben az alja viszonylag száraz maradt, problémát jelentett. Egyik márka között sem találtam olyan terméket, amivel ilyen egészséges lett volna a hajam, mint ezzel a samponnal. Az első tubussal már nagyon kétségbeesve találkoztam, és hát gondoltam miért ne adhatnék neki még egy esélyt. Nem bántam meg, nagyon jól teljesít! Azelőtt sosem volt, hogy egyféle samponból több alkalommal újra vettem, de ebből már legalább az 5-et fogyasztom. Nagyon szeretem, a hajam gyönyörű lesz tőle, és már a legtöbb esetben nem szükséges 2 naponta megmosnom a hajamat. Az illatát is nagyon szeretem.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

brbara

2017. november 20.

Imádom. Elég vékonyszálú, de viszonylag sok hajam van=frissen mosva király, másnapra lapos...semmilyen. Ha ezt a sampont használom másap is van még tartása a hajamnak, persze közel se olyan, mint előző nap, de kategóriákkal norméálisabban néz ki, mint más samponoktól. A hajvégekkel nem csinál csodát, arra mindig kell valami kis pluszt használnom, de amit a hajtövekkel csinál, az bejön:)

brbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Ditte0729

2017. november 10.

Mikor “kijött” ez a sampon nagyon megörültem hogy végre talán megoldást találok a haj problémáimra. Eleinte jó volt de utána elkezdett korpásodni a fejbőröm. Így visszatértem a baba organikus zöldteás samponjára.

Ditte0729
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

PAncsi79

2017. szeptember 5.

Jelenleg ez a kedvenc samponom! Az első flakon elhasználása után kísérleteztem más termékkel, de úgy éreztem, hogy nem lesz olyan tiszta érzetű a hajam, mint amikor ezzel mostam, így visszatértem hozzá. Finom illata van (a hajápolás az egyetlen, ahol hagyom, hogy ez befolyásoljon), de a lényeg,hogy nagyon jól tisztítja a fejbőröm és hajam, nagyon puhának és frissnek érzem a hajam a hajmosás után.
Az intenzív ápolásról nem tudok nyilatkozni, mert sosem használom hajbalzsam/hajpakolás nélkül, de a sampont nem is az ápolás, hanem a tisztítás miatt használom.
A csomagolás dizájnjától nem vagyok elájulva, de ez mindegy is.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

A csomagolás dizájnjától nem vagyok elájulva, de ez mindegy is.

fanni1125

2017. augusztus 15.

Semmi bajom nem volt ezzel a samponnal kb. fél évig, egészen múlt hónapig: a hajam elkezdett hullani baromi módon, hajmosás alkalmával egy nagy csomót szedtem ki a kádból, nem beszélve a napi fésülködésről. Csodálom, hogy nem lettem kopasz.
Illata kellemes, a hatása még most is jó (4 napig nem zsírosodik a hajam), nincs száraz hajvég, de hogy elveszítsem a hajam... elég nagy baj.

fanni1125
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

alycethetyger

2017. július 26.

Nem hittem volna, hogy a Schaumáról ilyet leszek kénytelen írni, de ezt a sampont egyszerűen utálom. Idén nyárra vettem, most fog elfogyni (pontosabban majd a kövezetet ezzel fogom felmosni), és hatalmas csalódás volt. A hajtöveket zsírosítja, a hajvégeket elszárítja, fogalmam sincs, hogy ebben mi a jó.

Egyes, a rózsaszín leülhet.

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Egyes, a rózsaszín leülhet.

bettina28

2017. július 8.

Az illata és a hatása nem rossz, viszont az összetevőlistát elnézve nem hiszem hogy több terméket veszek a márkától. Olcsó az tény. Hatását nézve egy egyszerű sampon.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.