KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: kataa, az összetevőket feltöltötte: ercsa21, Módosítva: 2013. január 9.

Kategória:   Samponok

Sampon és balzsam egyben.

szekesiviki

2017. február 23.

Lányom egyik kedvence volt, amit nem lett nagy lány. :-))) Könnyű vele mosakodni és kellemes kis fiatalos csajos illata van. Örülök, hogy vannak benne ápoló összetevők, mivel a kicsik erre még nem figyelnek ilyenkor oda, és ha egy illat miatt leragadnak egy kozmetikumnál, akkor tartalmazzon ápoló hatóanyagokat számukra!

szekesiviki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 23.

jamborjuli73

2016. november 30.

Nekünk bevált. Sok fajta sampont kipróbáltunk a lányom hosszú hajára, ezzel végre ki is tudom fésülni. Alaposan le kell öblíteni ahhoz, hogy szép is legyen a haja tőle, de még így is sokkal jobb, mint a babasamponok voltak. Valamelyiktől korpásodott is a haja, ettől szép egészséges a fejbőre. Illata is rendben van :-)

jamborjuli73
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

lilibeck

2016. augusztus 1.

Számomra szenvedés a hajmosás mióta festett a hajam. Nagyon sokáig tart mire kifésülöm a hajam, hiába használok rá hajkifésülö sprayt, illetve én hosszadalmasnak is találom mire kimosom samponnal majd jön a balzsam.
Utazás során volt alkalmam ezt kipróbálni. Hamar végeztem vele, és néhány másodperc alatt kifésültem a hajam. El sem hittem. Beruházok rá az tuti.
Egyébként valóbab nem habzik valami erősen, de ezért én nem vonok le csillagot.

lilibeck
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Egyébként valóbab nem habzik valami erősen, de ezért én nem vonok le csillagot.

Zsofii88

2016. május 20.

Update: levonok egy csillagot,mivel kb. 2 hete vettem és már csak 1 adag van benne.Számomra sok kell belőle,ahhoz hogy rendesen habozzon,túl sok.:s

Én szeretem,klassz sampon.Az illata mennyei gyümis.Az 1 csillagot azért vonom le mert száraz lesz a hajvégem tőle picit és sok kell belőle hogy rendesen habzódjon,de amugy olcsón beszerezve nagyon jó sampon:D

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

butterbeer

2016. január 23.

Újdonsült szilikonmentes életmódomhoz vettem. Nekem nagyon bevált. Valóban egy picivel többet kell belőle nyomni, de tényleg csak egy kicsivel. Semmi baj a habzásával, ha felfogja az ember, hogy ez gyerekeknek készült, nem felnőtt fejre.

butterbeer
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 23.

amidala

2014. december 27.

Epres schaumát szerettem volna, de sem a müllerben,sem a dm-ben nem találtam, így ez jött velem haza. Az illata nekem annyira nem jön be, de mivel használok hővédőt, illetve fújós balzsamot, nem sok marad belőle a hajamban mire megszárítom. Jól tisztít viszont borzalmas a habzása, rossz vele hajat mosni, de legalább tiszta a hajam tőle, és jó puha. Ha nem találok epreset mindenképp újra veszem.

amidala
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

csibe0704

2014. december 16.

Imàdja a kislànyom! Finom az illata, könnyen kifèsűlhető,csillogò tőle a haja ès sokàig èrezni az illatàt.

csibe0704
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

asdfi

Korcsoport: < 18
2014. augusztus 25.

Tetszik és jó az illata.

asdfi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Tetszik és jó az illata.

mrsfitz

2014. augusztus 21.

Lehet korosztályilag már nem nekem szánták, de nagyon bejött! :) Finom az illata, puha, és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Mindenképpen újraveszem.

mrsfitz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

fille.tressee

2014. május 27.

Nagyon finom illat, de balzsam nélkül használhatatlan.

fille.tressee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 27.

Nagyon finom illat, de balzsam nélkül használhatatlan.

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Lauric Acid ti I eu 4 1