KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: pixie, Módosítva: 2014. november 25.

Kategória:   Hajápolók

olisamsi

2017. augusztus 10.

Imádom az illatát és szerettem használni!
Finom és puha hajam lett tőle!
Most eszembe is jutott, hogy újra kell vennem*^*

olisamsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Imádom az illatát és szerettem használni!
Finom és puha hajam lett tőle!
Most eszembe is jutott, hogy újra kell vennem*^*

Nika25

2016. december 27.

Szerintem nem rossz kis cucc, csak engem nagyon zsírosított.

Nika25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Szerintem nem rossz kis cucc, csak engem nagyon zsírosított.

csokibeka

2016. november 23.

Vékonyszálú hajam van, amit nagyon nehéz kifésülni(áldom a tangle teezer feltalálóját) emiatt, sokféle kifésülőspray-t kipróbáltam már. Ez volt az első, ami a kukában landolt. Próbáltam vizes hajon, de még talán nehezebb volt kifésülni a hajam,mint nélküle. Próbáltam száraz hajon, de úgy is rosszabb lett a hajam, mint nélküle, tovább szárította. Az illata is borzalom. Pénzkidobás volt, bármilyen olcsó.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

nius

2016. november 23.

Valami ELKÉPESZTŐEN erős alkohol szaga van, már csak ezét sem használnám többet. Viszont a hatása is megkérdőjelezhető, nekem konkrétan kiszárította a hajam, nem hogy táplált volna. Sprőd, száraz lett a hajam vége, az alkohol szagot meg órákkal később is éreztem magamon. Kocsmaszagom volt. :D
Pénzkidobás a köbön.

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 23.

Pénzkidobás a köbön.

tejjelkifli

2016. november 15.

Nagyon fura kis cucc ez... én személy szerint szeretem az illatát, és az árát is hamar megkedveltem :) Azt tapasztaltam, hogy ha könnyebben fésülni sajnos abszolút nem lehet tőle, sőt, viszont ha még a zuhany alatt balzsammal kifésülöm, ezzel jól befújom törölközőszárazon és simán az ujjaimmal megfésülgetve szárítom bele, akkor másnapra nagyon szuper puha lesz. Érdekes... újravenni nem fogom, a Gliss Kur termékei jobban bejöttek, mert nehéz fésülni a hajamat, de azért elhasználom ezt szívesen.

tejjelkifli
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Dike01

2016. július 21.

Már a szagát sem bírom , mert ez nem illat konkrétan szag. Semmi kellemeset nem véltem felfedezni benne. Befújom kifésülöm addig ok , másnapra meg úgy nézek ki mint aki vagy másfél hete nem látott fürdőszobát meg sampont. Siralmas......

Dike01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

zsuzsu92

2016. május 24.

Ud: SZÖRNYŰ!!! Borzasztóan kiszárította és sprőddé tette az amúgy egészséges és puha hajam! Dobom is ki a francba...

Nekem nem jött be, mintha vízzel fújkodnám a hajam....gliss kur helyett vettem le a polcról, mert fele annyiba került....hát a gliss kur közelébe sem ér, elhasználom, de nem veszem újra..

zsuzsu92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Jancsa

2016. május 23.

Szuper termék. Igazából nagy különbséget nem veszek észre a schauma haj spréi között.

Jancsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

kokuszmokusz

2016. május 18.

Nagyon szuper cucc! Könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam,na meg puha és selymes tapintású. Az illatát imádom! Ja, és sokkal de sokkal fényesebb is! IMÁDOM!!!

kokuszmokusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

egeresi47

2016. május 11.

Könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle, de más változást nem látok.

egeresi47
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle, de más változást nem látok.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.