KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csill87, Módosítva: 2012. július 30.

Kategória:   Hajápolók

Hajmosás utána az extra könnyű és gyengéd hajbalzsam a vékonyszálú, száraz hajat könnyebben kifésülhetővé teszi anélkül, hogy elnehezítené azt. A hajat az intenzív hajápoló vitamin erősíti és egészséges fényűvé, könnyen kezelhetővé és simává válik. A Hajdúsító folyadék együttes használatával, a szilikonmentes tápláló és pehelykönnyű hajbalzsam még több volument biztosít a hajnak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kori

2017. február 20.

Teljesen átlagos Schauma balzsam. Az illata kellemes, nem válik vízszerűvé, ha felviszem a hajamra. A kifésüléssel sem volt gond, bár nálam ez egyébként sem szokott problémát jelenteni. A "push-up" hatás elmaradt, volt idő, amikor használtam mellé a "hajdúsító folyadékot" is, de akkor sem vettem észre különösebb változást. Sajnos nincs semmi olyan hatása, ami miatt újra venném.

Kori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

Charlena08

2015. április 26.

Hullámos, elég kezelhetetlen, száraz hajam van, de nekem ő bevált. Pont annyira testes, amennyire kell, és az illata is nagyon finom. Dúsító hatását nem érzékeltem, de efféle csodákat nem is várok el tőle, elég h ápolta a hajam és könnyen kifésülhető lett. :)

Charlena08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 26.

Lili_s

2014. május 20.

A sampont nem használom, csak a balzsamot, azt is csak a hajam végére, a tövére nem, úgyhogy a volume hatásról nem tudok nyilatkozni, de amúgy 5* az összes Schauma balzsamnak.
Először az illatába szerettem bele, aztán abba, hogy a szőkített derékig érő hajam egészséges, szép és puha tőle, könnyen fésülhető napokkal a hajmosás után is. Ár-érték arányban is verhetetlen a termék.

Lili_s
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

kissbarbara1990

2014. május 6.

Finom illatú és hatékony balzsam. A samponnal együtt használom, ott bővebben kifejtettem a véleményemet. Szeretem őket, újra fogom venni őket.

kissbarbara1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Kata lizator

2014. április 6.

Nagyon jók az összetevői és a hatása, csak az a baj, hogy pattanásos lesz tőle a nyakam, hátam, ahol végigfolyik a balzsamos lé, kimosáskor. Borzalom. Pedig olyan jó lenne! Ez a Panthenol számlájára írandó sajnos, ami ráadásul hajnövesztő lenne - ha nem okozna nálam pattanásokat...

Kata lizator
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

muffinmonsuta

2013. május 9.

Én használtam a samponjával együtt, a volumen hatást még csak nem is láttam.:D Szóval arra aminek jónak kéne lennie,nálam nem jött össze,de lehet másnak összefog.:/

muffinmonsuta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 9.

Nicole7

2013. április 21.

Kellemes illata van, bár elég gyorsan fogy. A samponnal együtt használtam és nem volt vele problémám, illetve egy bizonyos idő után megszokta a hajam és nem értem el a kellő hatást így most cseréltem, de mindenképp visszatérek még hozzá, mert nem volt vele semmi bajom.

Nicole7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 21.

maci0321

2012. november 10.

Semmire nem való. Hiába használom a samponnal együtt, a hajam száraz és kifésülhetetlen marad. A volumen hatás pedig, ha nem használom csak a sampont, talán akkor jobb...

maci0321
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!