KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   679 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hannah11, Módosítva: 2015. március 27.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

A karité olajat és kókusz kivonatot tartalmazó formula javítja és mélyen regenerálja a hajat.

Intenzív ápoló fehérjét tartalmazó formula pótolja a haj elvesztett fehérjéit.

Yeticica

2017. augusztus 12.

Irtóztató kókuszszag.... ezt félretéve elmegy.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Irtóztató kókuszszag.... ezt félretéve elmegy.

Alizka

2017. július 24.

Én ennél olcsóbban vettem, lehet, hogy éppen le volt árazva, és ezért is, spórolás céljából vettem meg, és persze reméltem, hogy azért jó lesz. Nem vagyok elájulva tőle. Az állaga vizes, ahogy felkenem, mintha eltűnne. Késztetést érzek, hogy tegyek még rá, így hamar elfogy, azért is, mert hosszú a hajam. Az illatát szeretem, sokáig meg is marad, ami jó. Nem táplál eléggé, én száraznak érzem a hajvégeim a használata mellett. Két mosás között is kívánja az olajat a hajam, ami más balzsamnál nem volt jellemző. Az én hajamnak ennél több táplálás kell. 3 csillagot adok neki.

Alizka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 24.

Csobanka

2017. július 16.

Nem rossz de nem is tökéletes. Gliss kur fekete flakonos samponával használtam. Annyira nem nehezíti el a hajat de azért zsírosít. Átlagos száraz-normál hajra ajánlom, nekem a PCOS miatt más kell.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Melcsi922

2017. március 5.

Nekem nem vált be ez a termék.Nagyon vizes az állaga,az illata elmegy,a hatása átlagos.

Melcsi922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

szigabika

2017. március 5.

Véletlenül vettem meg, de eddig bevált, de még nincs kiforrt véleményem a termékről.

Most hogy elhasználtam azt tudom mondani, hogy kellemes illata van, kevés mennyiség is elég a hajra, finom, puha tapintású lett utána a hajam. Viszont én úgy érzem, hogy semmi pluszt nem adott, de amit ígért és látható/kézzel fogható azt betartotta.

szigabika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

reni1010

2017. január 9.

én kifejezetten szeretem a kókuszos illatát,ami tartós is! szerintem valamennyire ápol,nekem szép puha lesz tőle a hajam, és könnyen kezelhető, de nem tesz csodát.

reni1010
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

nagyrenii

2016. december 9.

A samponját úgy kaptam ajándékba és mivel amúgy is le akartam cserélni a már régóta használt sampon-balzsam kombóm így úgy döntöttem, hogy megveszem mellé a balzsamot is. Én nagyon szeretem a kókuszos illatokat, de ez is, mint a sampon is a flakonból szagolva intenzívebben kókuszos. Az illatát kiöblítés után minimálisan éreztem a hajamon. Hajmosás után kb. 15 percig hagytam hatni a balzsamot, mikor kimostam akkor hihetetlenül selymes, puha tapintású lett tőle a hajam és ez szárítás után is így maradt. Egyedül a nagyon száraz hajvégeimmel nem tudott mit kezdeni. De első használat után teljesen elégedett vagyok az eredménnyel. Még frissítek ha már többször használtam.

nagyrenii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

Audrey80

2016. október 10.

A samponhoz vettem, valahogy úgy érzem, a sampon a csodaszer, ez annyira nem jó, de egynek elmegy.

Audrey80
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 10.

balankaa01

2016. augusztus 28.

Jó, jó, teljesen olyan, mint akármelyik másik "regeneráló és ápoló" balzsam, lehetne 3 csillag. De ez a szag?! Hát jézusom, ki akar kókusz szagú lenni? Nem értem, én magamon nem tudom elviselni.

balankaa01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

kockaCUKOR00

2016. június 12.

Ugy nez ki en fogom a kis kokuszt lepontozni, a sok jo hozzaszolas utan...Az itteni velemenyek alapjan adtam egy eselyt neki. Ahogy regen, ugy most sem valt be. Korabban probalkoztam mar Schauma termekekkel, akkor sem valtottak be a hozzajuk fuzott remenyeim. Anno az egeszseges hajammal se tudtak meggyozni, most pedig a valoban apolasra szorulo kocommal nem kezdett szinte semmit :(
Az egyetlen elonye, hogy szilikonmentes es nagyon barati az ara. Az illata tartos. (Bar az illatmentes termekek hive vagyok, hajapolas teren iszonyu nehez szep osszetevos termeket talalni)
Joindulattal adok neki 3*-ot.
Apolasnak nagyon keves. S mivel regeneralo balzsamrol van szo, ettol sokkal tobbet vartam tole. Egy sima, atlagos balzsam. Akinek nincs toredezett, szaraz haja, annak lehet bevalik..

kockaCUKOR00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Joindulattal adok neki 3*-ot.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Barnás sárga.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.