KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: liljaa, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Hajápolók

Dominika28

2016. november 1.

Már többször vettem újra ez az egyik kedvenc sprayem haj mosás után használom (göndör a hajam így csak ,akkor szoktam fésülködni) elég egy kevés is és máris kifésülhetővé teszi a hajam! Hosszan kitart és az illata is nagyon jó!

Dominika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

Delani

2016. június 20.

Szerintem tökéletes próbáltam több márkát már , és ez volt eddig nekem a legjobb . Ki tudom fésülni a hajam anélkül hogy nem szaggatom ki, és nagyon sokáig elég.

Delani
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

lexyalexa

2016. április 12.

Őszinte leszek...az illatába bolondultam bele, de pár hét használat után egyre kevésbé kompenzált a hatásához képest. Egyáltalán nem érzem hidratáló hatását (festett szőke hajam van), arról nem is beszélve, hogy egy idő után kezd használhatatlanná válni a pumpája, mert eldugul. Onnantól kezdve össze-vissza spriccel és ráadásul egyszerre akkora mennyiséget, hogy összeáll tőle a hajam. Odaadtam tesómnak, neki bejön. Biztos hajtípustól függ, kinek mennyire válik be. Nálam sajnos pénzkidobás volt.

lexyalexa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 12.

vera00

2016. február 21.

A kókuszos illata fogott meg elsőként. Én csak a hajvégeimen használtam mivel a derékig érő hajat azért kell ápolni rendesen. :) Sokat segített. Szebb lett tőle a hajam, könnyebben kifésülhetővé vált és az illata is hosszan megmaradt.

vera00
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

kalmaniki

2015. november 28.

Az isteni illatán kívül más pozitívumot nem tudok írni erről a termèkről. Elnehezíti,zsírosította a hajam, kifèsülsèst sem könnyítette meg, furcsa az állaga.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Emike

2015. július 23.

Kiárusításban vettem meg, de mág jó h csak úgy, mert egyébként teljen áron abszolút nem éri meg. Túlságosan sok hatását nem érzem, gyakorlatilag ugyanolyan száraz a hajam, mintha semmit nem használtam volna. Az illata jó, de ennyi.

Emike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

kalla

2015. július 6.

Az állaga szörnyű, ráadásul minden tiszta fehér lesz körülöttem, amikor használom. Nekem nem csinál semmit a hajammal, de legalább jól elnehezíti. Már sokadik Schauma termékem, ami nem vált be, úgyhogy én ezzel a márkával többet nem fogok próbálkozni.

kalla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 6.

rtteszvesz

2015. március 8.

Különösebb hatást nem éreztem, a fújókája eldugult egy idő után, az illatával nem volt bajom, de nem győzött meg, úgyhogy más terméet keresek.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

alexandra_domotor

2015. február 4.

Illat: Kellemes
Kiszerelés/csomagolás: Csalóka(!), mert kicsinek tűnik, de még az én minden napos hajmosással egybefüggő fujkálásaimal is sokáig elég.
Ígért hatás: Érezhető, de ami a legfőbb pozitívum, hogy hajtépés nélkül kifésülhető a legkócosabb haj is:)
Szépen beszárítható a hajam, (mert nem egy egyszerű eset) így legalább nem kell más kencefice.
Nekem nem ragad a hajam tőle:)

alexandra_domotor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 4.

Illat: Kellemes
Nekem nem ragad a hajam tőle:)

Chi-Annie

2014. június 27.

Ezt a terméket szeretem: hajformázás előtt szoktam használni, segített a kifésülhetőségen és könnyebb volt formázni utána a hajamat legyen szó akár egyenesítésről vagy göndörítésről mindet tartósabbá teszi. ( Valóban kissé ragacsos érzetet hagy maga után, de a termékeket tudni kell használni, és hajformázáskor ez kifejezetten jól jöhet. ) Az illata kellemes és tartós.
Hiányolom az UV-szűrőt belőle, valamint a "fújókája" is eldugul egy idő után emiatt át kell öntenem másik flakonba.

Chi-Annie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.