KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crash08, Módosítva: 2015. július 13.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

A nem kiöblítendő hajápoló spray intenzív ápolást nyújt valamint rugalmas és könnyen kifésülhető hajat eredményez.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Nixa

2015. szeptember 1.

Megvettem, mert sokszor összegubancolódik a hajam, eddig még csak egyszer használtam, pedig megvan már hónapok óta. Az illata szuper, viszont nekem nagyon zsíros lett tőle a hajam, de lehet én fújtam belőle sokat, nem tudom, megelőlegezek neki 4*-ot,aztán majd még kipróbálom. (:

Nixa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

guppi666

2015. július 4.

Újsághoz volt csomagolva, eddig nem vettem ilyesmi terméket, mert szerencsére nem sok gondom van a hajammal. Viszont örülök nagyon hogy összehozott az élet vele. Imàdom az illatát és tartós is, napok múlva is érezni ezt a csodát. Sajnálom hogy nem lehet már kapni, mert tuti újravenném!

guppi666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

blackcat00616

2015. június 12.

Nekem még van belőle. Párom hetente mos hajat (ha nem zsírosodik minek) de hetente fésülködik is... -.- Persze nekem kell szenvedni vele :D 10-15 perc volt mindig, mire sikerült a gubancokat kiszednem. Aztán a polcom rejtett zugában megtaláltam. Ugye hajmosás, balzsamozás, lefújtam a sprayvel és 2 perc alatt kifésültem a haját, és nem is fájt neki :D De ahogy olvasom már nem igazán lehet kapni. Szomorú :(

blackcat00616
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

citronella

2015. január 24.

Régen szerettem,mert isteni illata volt. Kár,hogy már nem kapható...

citronella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

Régen szerettem,mert isteni illata volt. Kár,hogy már nem kapható...

Matilda

2015. január 24.

Imádom az illatát, egész nap érezni a hajamon, viszont sajnos eléggé zsírosítja a hajam.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

gombirenn

2014. május 11.

Az illata a legszuperebb, de a hatás semmi :(

gombirenn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 11.

Az illata a legszuperebb, de a hatás semmi :(

sociopath_diva

2014. május 11.

Nagyon jó az illata, és talán könnyebben kezelhető a haj tőle, de nem egy must-have...

sociopath_diva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 11.

banánfalevél

2014. január 26.

Régebben használtam, nagyon jó kis spray volt. 2szer is újrevettem. Mostanában már nem láttam ilyet sehol. Megszűnt volna? :(

banánfalevél
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 26.

Galadriel

2013. december 29.

Szeretem az illatát, segít a kifésülésben is,de kiemelkedő ápolást nem tapasztaltam.

Galadriel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Vattacukor1990

2013. december 27.

Szerettem ezt a spray-t. Nagymértékben megkönnyítette a kifésülést, szép fényt adott a hajamnak. Nekem nem zsírosította a hajamat, bár én nem is szoktam az ilyen hajápoló spray-ket a hajtőre fújni, hanem inkább csak a hajhosszra. Az illata is kellemes volt, de számomra talán egy kicsit tömény. Ezért viszont nem vonok le pontot, mert minden más szempontból bevált nálam. Mostanában már nem szoktam látni a boltokban. Vagy csak ott nincs, ahol én keresem...

Vattacukor1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.