KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   860 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macsiszka, Módosítva: 2011. március 9.

Kategória:   Samponok

rammy717

2017. január 11.

Ajándékba kaptam, előtte nem voltam annyira oda a schauma samponokért, DE ez... annyira finom illata van, hogy az elképesztő. Utána is érezni a hajon. Nagyon frissítő vele a hajmosás, és utána szép fényes és dús lett a hajam. Az egyetlen gondom ezzel a márkával, mint ezzel a termékkel is, hogy nem húzza a hajam sokáig hajmosás nélkül, mert gyorsan zsírosodik (bár annyira nem vészes, nem lesz rögtön másnap tiszta zsír, de van jobb sampon ennél.)
De tényleg egy élmény vele a hajmosás. Tetszett, 5*

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

De tényleg egy élmény vele a hajmosás. Tetszett, 5*

DianaS

2016. május 6.

Nagyon jó az illata, szerintem márkán belül egyértelműen az egyik legjobb, nem rontott semmit a hajamon csak is szépített. :)) Igazi nyári sampon.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 6.

Klau7

2015. június 10.

Tengerparton nyaraltunk, és nem vittem magammal sampont így fürdés közben megláttam a fürdőszobában ezt és gondoltam kipróbálom. Nagyon finom illata van, a tengeri sót és szennyeződéseket szépen kitisztította belőle, átlagos egyszerű de jó:)

Klau7
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 10.

K.Klaudia

2014. október 1.

Anyukámék egyik Tesco körútjukról hoztak haza vagy 8 flakonnal. Mert akciós volt, nos azon, hogy borzalmas, még ez a hiperakciós(százvalahányforint) ár sem tud segiteni. Az illata is szörnyű. Nagy kinok közepette használtam el azt a sok flakont. :/

K.Klaudia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

Chi-Annie

2014. július 21.

Ettől a sampontól nagyon gubancolódott a hajam, ha kétszer átmostam is kifésülhetetlen volt.

Chi-Annie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 21.

Evelyyn

2013. november 6.

Amikor rossz kedvem van mindig ezzel mosok hajat, annyira jó illata van, feldobja a napom :) Ezen kívül se pozitívuma nincsen se negatívuma, olyan átlagos.

Evelyyn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 6.

adri97323

2013. március 24.

Rettenetesen gubancolódott tőle a hajam.:(

adri97323
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 24.

Rettenetesen gubancolódott tőle a hajam.:(

katica22

2012. szeptember 22.

Nagyon csalódtam ebben a samponban, az itt olvasott vélemények alapján gondoltam, hogy kipróbálom, hátha segít a zsírosodásra hajlamos hajamon. De NEM :(.
Az illata nagyon gyümölcsös, de hamar zsírosítja a hajam, szal nekem nem vált be, de ettől függetlenül, anyukámnak tökéletes.

katica22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

ljudith78

2012. augusztus 12.

A legjobb Schauma sampon amit valaha használtam, talán még a kivis volt hasonlóan jó hozzá. Tökéletesen tisztítja az én zsírosodásra hajlamos hajamat, nem hozta elő a korpát, ami nagy dolog, mert miután helyrehozom a hajam, hajlamos vagyok elcsábulni, és a legtöbb esetben az a vége, hogy vissza kell térnem az Alpecinhez. Az illata meg...Legszívesebben megkóstolnám, annyira kiérezni belőle a gránátalmát :)

Csillag, legnagyobb örömömre én éppen ma fedeztem fel itt Budapesten, a XIII. kerületben a Béke téri Lidl-ben, 400 ml-es van náluk, vettem is néhányat, egy ideig elleszek :)

ljudith78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Edus

2012. augusztus 3.

Nagyon szerettem ezt a sampont, 2 db 400ml-es flakonnal elhasználtam. balzsamot muszáj mellé használni. Én mellé a L'Oreal Elseve 5 Problémára való balzsamot használtam és teljesen jó volt. Mivel balzsam nélkül nem lehet használni, ezért 4 pont.

Edus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.