KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schering-Plough

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szisz5, az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• érzékeny, különösen száraz bőr ápolására
  • illatanyag- és tartósítószermentes
  • segíti a bőr regenerálódását

szeliger

2015. április 11.

Úgy van, ahogy itt előttem a többiek is mondták, ez a krém nem sokat ér. Büdös és nem hatásos, szemben a kenőcs kiszereléssel, ami bizonyos szempontból csodaszer. A kenőcsöt vegyétek, ha tudjátok (sajnos az utóbbi időben beszerezhetetlen), ezt a krémet pedig nyugodtan kerüljétek, pénzkidobás.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 11.

Dayanara

2014. július 28.

Én is elhasználtam pár dobozzal még régebben, ugyanis régen rettentően száraz volt a kezem mindig. Nem tudom igazából, hogy miért, mert semmi extrát nem csináltam akkoriban sem, ráadásul pár éve már szinte csak antibakteriális szappant használok kézmosásra és krémezni is ritkán szoktam, mert lusta vagyok az ilyesmihez vagy elfelejtem vagy hasonló. Tehát szegény kezecskéim tényleg több ápolást érdemelnének, de már jó ideje mégsem szárazak, még télen sem. Csak néha egy nagyon picit, de amúgy kellemesen puhák, régen viszont folyamatosan durva tapintásúak és repedezettek voltak, mint a "smirgli". Pedig nem volt semmi bőrbetegségem, egyszerűen egész iskolás koromban ilyen volt és hiába kentem bármivel minden este, akkor is alig javított a helyzeten. Végül benéztünk a patikába egy ismerőshöz (!), hogy ajánljon már rá valamit, mert ez már tarthatatlan. Nos, ezt ajánlotta, mi hülyék meg többször is újravettük...

Teljesen haszontalan krém (legalábbis nekem az volt), komolyan, egy bármilyen sűrűbb testápoló vagy kézkrém jobban táplált, ez alig csinált valamit, mégis szinte alig tartott egy hétig egy doboz. Ráadásul már akkor is nagyon drága volt, pláne így, hogy szinte azonnal elfogyott. Az állaga sem a legjobb, az illata pedig rémes, de ha használt volna nem érdekelt volna. Talán olyan gázolajos-benzines illata volt, ha jól emlékszem. De tényleg botrányos krém, azért még az olcsóbbak is érnek valamit, ha az ember este bekeni a kezét, reggelre ha kicsit is, de érzi, hogy egy keveset hidratált. Persze egyetlen nap alatt egyik sem hozza helyre. Ez viszont hetek alatt sem hozta helyre és reggel is ugyanolyan kellemetlen érzésem volt, mint este. Szinte észre sem vettem, hogy bekentem vele, úgyhogy egy idő (és sok kidobott pénz) után le is álltam vele. El sem hiszem, hogy a patikus, aki ráadásul az ismerősünk ezt ajánlotta! (Főleg, hogy pozitív véleményt még nem nagyon hallottam róla.) Még a Neogranormon (bár az még gyorsabban fogyott nekem akkoriban) vagy valami babakrém is többet ért és olcsóbb is volt... Borzalmas krém, soha többet nem venném meg! Valóban "teljes pénzkidobás" a legtöbb esetben. Ráadásul elég sok pénz és kevés mennyiség, gyorsan is fogy, eldolgozni se a legegyszerűbb, nem is ér semmit... Nagyon rossz "élmény" volt.

Dayanara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

szambi

2013. augusztus 22.

Jaj egyszer a férjemnek adtak ilyet a súlyosan hámló kezére. Mondtam is neki, hogy oszlásnak indult, meg kéne kérdezni Leninre mit használtak. Azzal jobban járnánk.
Szegény...
Na de a lényeg, hogy ettől a kenőcstől sem lett jobb. Ha meglenne a doboza, feltölteném a gyalázatos összetevőit. De neten fent van, majd lehet onnan feltöltöm.
Ez kérem nem más, mint víz meg paraffin. De tényleg semmi. Semmi hatóanyag, semmi aktív összetevő. Egy darab se. Ez annyira minden mentes.
Nem is értem ilyet minek gyártanak. Ráadásul ez majdnem 1500 pénz. Egy színes dobozért. Nem szoktam gyalázni egy terméket, de ezt személy szerint nagy szerves fekáliának gondolom. Tipikus példája annak, hogy hogyan adassuk el a nagy semmit a patikussal.
Hiszen ha ez kell, akkor elmegyek veszek vazelint, nedves bőrre felkenem és kész.

szambi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Szegény...

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Petrolatum, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteth-20
Tisztítószerek: Ceteth-20

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.