KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Scholl

Ár:   1900Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   96g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbusus93, Módosítva: 2017. november 6.

Ár:   1900Ft
Kiszerelés:   96g
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Scholl lábizzadás elleni spray egy gyorsan száradó spray, melynek speciális összetevői egész nap szárazon és frissen tartják a lábát. A lábizzadásgátló és szagtalanító összetevők megvédik a lábat a kellemetlen szagoktól és az izzadástól.

FReka

2018. június 29.

Nyaram megmentője! Nagyon szokott izzadni a talpam, borzasztó kellemetlen amikor csúszkál a lábam a szandálban. A sima lábdezodorok semmit sem érnek sajnos,mert nem a szagokkal van problémám. Ez kis csoda viszont reggeltől estig szárazon tartja a lábam,mióta megvettem,nem kellett rosszul éreznem magam az izzadás miatt. Ha kétszer ennyibe kerülne is megvenném,akkora megkönnyebbülést hozott az életembe! Egyetlen negatívuma,hogy (gondolom az alumínium miatt) eléggé ki tud száradni a bőr a talpamon,ha nem kenem be éjszakára,de emiatt nem vagyok hajlandó pontot levonni. Nekem még így is megéri.

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

syrin

2018. április 7.

Az ígért hatást nagyjából hozza (4 csillag), de a szag miatt még nyitott ajtónál is kellemetlenné teszi a fújkálást ezzel megnehezítve a használatot, ezért jár még egy levonás.

syrin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

viviendiamond91

2018. február 9.

Párom használja, neki a munkába tökéletes 0 lábszag!

viviendiamond91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Párom használja, neki a munkába tökéletes 0 lábszag!

SzAngel

2017. november 6.

Sok lábszag elleni spray-t kipróbáltam, mielőtt rászántam az összeget és megvettem ezt. Azóta is ezt használom (5 éve). Teljesen megszüntette a lábszagot. Bár azt hozzá teszem, hogy ajánlott új cipő vásárlása esetén elkezdeni a használatát. Árban kissé borsos, de néhol akár fele annyiért is be lehet szerezni (1030.-ft-ért vettem múlt héten). Kiadósnak mondanám. Van, hogy majdnem 2 hónapig bírja egy üveg.

SzAngel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Coumarin, Limonene, Eugenol, Cinnamyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.