KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Scholl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet feltöltötte: Nóri, az összetevőket feltöltötte: lupika, Módosítva: 2012. szeptember 16.

Kategória:   Lábápolók

Sarokbőr-repedés krém keratinnal, mely látható eredményt ígér 3 nap alatt.

tenagi

2017. szeptember 14.

Én először újsághoz kaptam egy tesztert, azt használtam el, bár nekem közel sem olyan vészesen száraz a sarkam. Nehéz krém, mindenképpen este meleg zoknis ráhúzással érdemes használni. Bár nem hiszem én sem, hogy 3 nap alatt rendbe szedi a komolyan kiszáradt, berepedezett sarkat. Anyukám vett magának egy tubussal, ő már komolyabb eset, nagy javulást nem tapasztalt a használata alatt, többet ért az áztatás-reszelés-áztatás-habkövezés-áztatás-bepanthenes kenés metódus. Ár-érték arányban nem a legjobb, szerintem a termék nevét kell megfizetni elsősorban. Akkor már többet ér egy jó zsíros krém.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Ingrid123

2016. július 28.

Semmiképpen nem 3 napos használatú krém... A száraz bőr habkövezése +kb. 2 hetes mindennapos használat után tapasztalható javulás. Erősen zsíroz, ragadós krém. Szerintem túl drága.

Ingrid123
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 28.

Kise

2016. július 15.

Ez a legjobb krém a repedt sarkakra! Egy hét alatt rendbeszedte, utána a jóval olcsóbb avonost használom, s csak ha eszembe jut kenem vele néha. Az ára húzós, de nekem megéri, mert így elég kb. másfél évre.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

Mimik

2015. november 3.

Nekem eléggé száraz és repedezett a sarkam, minden este használtam és bevált.

Mimik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 3.

Nekem eléggé száraz és repedezett a sarkam, minden este használtam és bevált.

hopihe11

2015. július 8.

Ragacsos, nehezen szívódik be, ezen kívül más hatást nem tapasztaltam.

hopihe11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

Ragacsos, nehezen szívódik be, ezen kívül más hatást nem tapasztaltam.

Zsuzsiyes

2015. május 31.

Nekem működik a 3 nap. Sőt, ha nem olyan száraz a sarkam, akkor elég egyszeri alkalom is a puhasághoz. Bár csak most néztem az összetevőket és szomorú vagyok miatta, mert ha nem lenne benne ennyi rossz összetevő vagy inkább semennyi, akkor a legjobb sarokkrém lenne. Ezért csak 4*. Mondjuk krém ide-krém oda, a megfelelő és rendszeres lábápolás, az elhalt bőrök leszedése szerintem többet ér, mint maga a krémezés. Másrészt a bőr és sarokbőr állapota valamint a vízfogyasztás is összefügg.

Zsuzsiyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 31.

galagonyanya

2014. augusztus 4.

A három nap, az vicces:) férjem egy hete használja naponta 2-3 alkalommal, ő nem lát változást, szerintem már elindult a repedés begyógyulása, de hetek kellenek majd hozzá várhatóan. Szóval a 2000 forintot szerintem nem igazán éri meg:(

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

incifinci28

2013. október 3.

nekem sem használt szinte semmit. sokba kerül és nem használ, ez nálam leszerepelt!

incifinci28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

Forest

2013. június 26.

1,5 tubus után feladtam, nem vált be. Nagyon fura érzetű krém, a kezemről egyből lemostam. Javított valamit, de maradtak repedések a sarkamon.

Forest
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

ninacska

2013. május 25.

Tavaly teljesen rendbe szedett, igaz kb. egy hónap folyamatos használat kellett hozzá. Azóta is kenegetem időnként, nehogy kiújuljon, és minden oké.

ninacska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Faex
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Urea, Lanolin, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Alumíniumsóból származó sztearinsav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodásgátló segédanyag valamit színezék.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Élesztőféle. Paula Begoun szerint a többi élesztóhöz hasonlóan gazdag forrása a béta-glükánnak, vagyis antioxidáns tulajdonsága és erős gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre.