KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Scholl

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. március 9.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Használatával könnyedén ápolhatjuk lábunkat otthon. A készülék percek alatt eltávolítja a megkeményedett bőrt, így csodásan puha lábakat biztosít. A használata nagyon egyszerű, csak irányítsuk a készülék forgófejét a megkeményedett bőrfelületre, s a művelet végén hidratáljuk lábunkat egy erre a célra speciálisan kifejlesztett lábkrémmel.

• gyengéd és hatékony bőrkeményedés-eltávolítás
  • könnyű és biztonságos használat
  • ergonomikus kialakítás
  • speciális MicraluminaTM felülettel ellátott cserélhető forgófej
  • elemmel működik

Ár: megegyezés szerint , Eladó: clara12
Állapot: párszor használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel vagy posta+előre utalás
Scholl Velvet Smooth Elektromos Taplreszelő + 2 diamond refill forgófej
Ár: 4800 / csere is érdekel , Eladó: maruani
Állapot: Párszor használt + két diamond refill forgófej, Helyszín: Budapest, Szentendre, fizetés: Budapesten a 4-es 6-os vonalán, illetve frekventált metróállomásokon megbeszélés szerint személyes átvétel, Szentendrén reggel vagy este személyesen, előreutalás esetén pedig postázom (a postaköltség nincs benne az árban).

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Jaslindore

2017. július 11.

Egy enyhe bőrcsiszoló eszköz, gyenge smirgli :) legalábbis a legeslegelső verziója (sajnos nekem abból a szériából való van). Egy rendes sarokreszelő sokkal többet ér, nem mellesleg olcsóbb is. Durvább fejet nem vettem hozzá, mert a gépet is pénzkidobásnak tartom, még úgy is, hogy akciós áron jutottam hozzá (7000 Ft). Ha jobban odanyomod nem forog a fej és nekem a nyele is túl vaskos. Alapos áztatás és előreszelés utáni simító, tökéletesítő munkára alkalmas csak, arra viszont vehettem volna egy párszáz forintos gyengébb, finom felületű sarokreszelőt. Gyorsabban is vegeznék a hadművelettel :) Egy jó bőrkeményedés elleni krém ami csodát tesz a lábápolás befejezéseképp! Lustábbaknak is max akkor ajánlanám ha felére csökkene az ára és már természetesen az új verzió beszerzéséről lenne szó, amin remélhetőleg javítottak minden prototípus hibát. Időnként előveszem, de nem túl nagy lelkesedéssel, ezért a 2 csillag.

Jaslindore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

spavanilly

2017. április 20.

A munkám eléggé igénybe veszi a lábamat, és bár nem csiszolgatom minden nap, de legalább bekenem őket...
Mikor tavalyelőtt karácsony táján megláttam ezt a szerkentyűt, dobozkájában egy Scoll lábkrémmel megtoldva: osztottam- szoroztam, beáldoztam a dm-kuponjaimat és hazajött velem.
Szorgalmasan használtam, mégsem hozta a reklám ígéretét. ÁpoltaBBÁ, de nem ápolttá teszi a lábat. Sarokreszelő, habkő használata nélkül nem tud megbírkózni a nem elhanyagolt!!! bőrkeményedésekkel.
Alapos karbantartások közti szintén tartásra jó, de árát még akciósan sem éri meg. Én 11000 Ft körül vettem annó, múlt héten 9000-ért láttam. Lehet, hogy az erősebb fejjel hatékonyabb lenne, de könyörgöm, 5 rugó körül van egy pótfej!:(
Sajnálok rá annyi pénzt, maradok a fapados megoldásnál.Drága lecke volt.
El ne felejtsem: még az epilátoromnál is hangosabb!

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Sajnálok rá annyi pénzt, maradok a fapados megoldásnál.Drága lecke volt.
El ne felejtsem: még az epilátoromnál is hangosabb!

Kremcica

2017. április 20.

Miután már a csapból is ez folyt elkértem a barátnőmtől kipróbálásra. Hosszasan áztattam előtte a lábam. Elég hangos, de úgy voltam vele hogy sebaj, csak tegye a dolgát. Forgott és forgott, de enyhe csiszoláson kívül nem csinált semmit. Jöttek le darabkák de jó negyed óra után is alig látszott valami. Nem olyan csúnya a lábam, de nem bírt el vele. Maradok a kézi reszelőknél és/vagy a pedikűrosnél. Ezt max szinten tartásra lehet használni enyhébb bőrkeményedésnél. A gyémánt fejjel már állítólag jobb... Fene tudja, elég drágák a pótfejek a próbálgatáshoz.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Lillababa

2017. április 5.

Heti egyszer használom, kb 3-4 percet vesz összesen igênybe, tökéletesen teszi a dolgát. Lehet, hogy a kézi verzióval is összehozható ugyanez az eredmêny, de egyrészt nekem sokkal-sokkal lassabb, jobban "porol" (ez után nem látszik semmi a padlón) és hajlamos vagyok túlreszelni a sarkam, ami nagyon tud fájni. Ezzel a kütyüvel nem tudok túlreszelni, nekem emiatt megérte az árát.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Dudu195

2017. január 29.

Amikor megláttam a reklámját teljesen odavoltam és nagyon szerettem volna egyet. Nagyon drágának talátam de később kaptam egy kupont és "olcsóbban", csupán 11000ért hozzájutottam...Ez volt kb 4-5 hónapja. Örültem, mint majom a farkának. Aztán jött a nagy hidegzuhany. Nagyon hangos és még rosszabb az eredmény, mint egy 200ft-os habkőnél. A nagyon száraz részeknek csak a felszínét megpiszkálja szálkásra de azokat leszedni már nem tudja. Ha jól emlékszem 4 alkalommal küzdöttem vele feláztatott lábbal is és előkészítés nélkül is legalább fél órákat és utána jó mélyre elrejtettem a szekrényemben hogy ne is lássam. Teljes pénzkidobás. Maradok a habkőnél.

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

thewildone

2017. január 9.

Ügyesen hirdetett termék, csodát nem tesz. Hetente egyszer használom, többet és jobbat nem csinál, mint a "gagyi" sarokreszelő.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

eszterke

2016. augusztus 25.

Az itt feltüntetett árnál jóval drágábban, 15- 16 ezer ft-ért kapható jelenleg a drogériákban. Én szerencsére 9000 körül vettem még tavasszal, kuponnal. Az árát messze nem éri meg, még akciósan sem. Annak semmiképp nem ajánlanám, akinek komoly bőrkeményedések vannak a talpán. Nekem nincs, csak itt- ott pici reszelésre szorul, egy héten egyszer ápolom ezzel a csodával, a Scholl Rough Skin Remover (itthon nem kapható) lábradírozó krémjével kombinálva valóban babatalp az eredmény, de ismétlem, nincs komoly bőrkeményedés a talpamon és a radírozós krém nélkül még így sem érném el a kívánt hatást.
Nekem nem egyértelmű az sem, hogyan kéne tisztítani, én kipattintom a forgófejet és víz alá tartom a kettőt együtt, de nem vagyok benne biztos, hogy a nyélnek ez nem árt, amiben ugye a motor van és pici rések a bepattinthatóság miatt:)
Egy JÓ habkő mindennapos használat mellett szerintem többet nyújt, de tapasztalatom szerint nagyon nehéz találni.
Csatlakozom az előttem néhány véleménnyel előtt szólóhoz, gratula a Scholl marketing csapatának!

eszterke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Banszky

2016. július 26.

Mindig nagyon szép volt a sarkam de most valami borzalom lett hirtelen így nyárra. Hiába reszelgettem a sima kis kézi reszelőimmel valahogy nem segített. Kölcsön kaptam ezt egy vadiúj fejjel és nekem nagyon bejött. :) Persze eredeti áron soha a büdös életbe nem venném meg,de egy-két alkalom után teljesen rendbe hozta a lábam. Talán ha kétszer-háromszor levakartam vele a talpam sokat mondok. Viszont használtam hozzá egy olcsó kis Avon-os lábkrémet esténként fürdés után,de azt minden nap. Így remekül helyrejött a talpam.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 26.

clara12

2016. június 23.

Működni működik, valóban sima lesz tőle a talpam, de szívesebben nyúlok a régi reszelőm után.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

poussemousse

2016. június 20.

Minden elismerésem a Scholl marketingcsapatáé. Ahogy ezt a terméket bevezették és azóta is itt-ott megjelenik ( néha némi változtatással - pl summer edition vagy Akkus változat) - szóval profi. Mindent bevetve képesek voltak arra, hogy egy kb 350 ft-ból megoldható sarokreszelöért kb 10.000 (TÍZEZER!) forintot kérjenek - és kapjanak. Ennyi pénzért igazából semmi pluszt nem kínálnak - "csak" sima sarkat. Ezért is dolgozni kell, erre is idöt kell szánni - szóval spórolni nem fogunk vele semmit. Sem eröt - sem idöt.
Lássuk csak. Alternatíva a tényleg 350 ft-os habkö - vagy a kb 500-700 ft-os fém változat. Én minden este fürdés után valamelyikkel átdolgozom a sarkam (napi rutin lett belöle) - és a böröm olyan amilyennek szeretném. Minek költsek erre tényleg 10.000 ft-ot? Csajok ! Legyen nyitva a szemetek, ezt a pénzt nagyon jól el lehet költeni annyi másra. Ne (csak) a reklám vezessen titeket!!

poussemousse
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.