KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Scholl

Ár:   10990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. március 9.

Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Használatával könnyedén ápolhatjuk lábunkat otthon. A készülék percek alatt eltávolítja a megkeményedett bőrt, így csodásan puha lábakat biztosít. A használata nagyon egyszerű, csak irányítsuk a készülék forgófejét a megkeményedett bőrfelületre, s a művelet végén hidratáljuk lábunkat egy erre a célra speciálisan kifejlesztett lábkrémmel.

• gyengéd és hatékony bőrkeményedés-eltávolítás
  • könnyű és biztonságos használat
  • ergonomikus kialakítás
  • speciális MicraluminaTM felülettel ellátott cserélhető forgófej
  • elemmel működik

Ár: megegyezés szerint , Eladó: clara12
Állapot: párszor használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel vagy posta+előre utalás
Scholl Velvet Smooth Elektromos Taplreszelő + 2 diamond refill forgófej
Ár: 4800 / csere is érdekel , Eladó: maruani
Állapot: Párszor használt + két diamond refill forgófej, Helyszín: Budapest, Szentendre, fizetés: Budapesten a 4-es 6-os vonalán, illetve frekventált metróállomásokon megbeszélés szerint személyes átvétel, Szentendrén reggel vagy este személyesen, előreutalás esetén pedig postázom (a postaköltség nincs benne az árban).
spavanilly

2017. április 20.

A munkám eléggé igénybe veszi a lábamat, és bár nem csiszolgatom minden nap, de legalább bekenem őket...
Mikor tavalyelőtt karácsony táján megláttam ezt a szerkentyűt, dobozkájában egy Scoll lábkrémmel megtoldva: osztottam- szoroztam, beáldoztam a dm-kuponjaimat és hazajött velem.
Szorgalmasan használtam, mégsem hozta a reklám ígéretét. ÁpoltaBBÁ, de nem ápolttá teszi a lábat. Sarokreszelő, habkő használata nélkül nem tud megbírkózni a nem elhanyagolt!!! bőrkeményedésekkel.
Alapos karbantartások közti szintén tartásra jó, de árát még akciósan sem éri meg. Én 11000 Ft körül vettem annó, múlt héten 9000-ért láttam. Lehet, hogy az erősebb fejjel hatékonyabb lenne, de könyörgöm, 5 rugó körül van egy pótfej!:(
Sajnálok rá annyi pénzt, maradok a fapados megoldásnál.Drága lecke volt.
El ne felejtsem: még az epilátoromnál is hangosabb!

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

Sajnálok rá annyi pénzt, maradok a fapados megoldásnál.Drága lecke volt.
El ne felejtsem: még az epilátoromnál is hangosabb!

Kremcica

2017. április 20.

Miután már a csapból is ez folyt elkértem a barátnőmtől kipróbálásra. Hosszasan áztattam előtte a lábam. Elég hangos, de úgy voltam vele hogy sebaj, csak tegye a dolgát. Forgott és forgott, de enyhe csiszoláson kívül nem csinált semmit. Jöttek le darabkák de jó negyed óra után is alig látszott valami. Nem olyan csúnya a lábam, de nem bírt el vele. Maradok a kézi reszelőknél és/vagy a pedikűrosnél. Ezt max szinten tartásra lehet használni enyhébb bőrkeményedésnél. A gyémánt fejjel már állítólag jobb... Fene tudja, elég drágák a pótfejek a próbálgatáshoz.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Lillababa

2017. április 5.

Heti egyszer használom, kb 3-4 percet vesz összesen igênybe, tökéletesen teszi a dolgát. Lehet, hogy a kézi verzióval is összehozható ugyanez az eredmêny, de egyrészt nekem sokkal-sokkal lassabb, jobban "porol" (ez után nem látszik semmi a padlón) és hajlamos vagyok túlreszelni a sarkam, ami nagyon tud fájni. Ezzel a kütyüvel nem tudok túlreszelni, nekem emiatt megérte az árát.

Lillababa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Dudu195

2017. január 29.

Amikor megláttam a reklámját teljesen odavoltam és nagyon szerettem volna egyet. Nagyon drágának talátam de később kaptam egy kupont és "olcsóbban", csupán 11000ért hozzájutottam...Ez volt kb 4-5 hónapja. Örültem, mint majom a farkának. Aztán jött a nagy hidegzuhany. Nagyon hangos és még rosszabb az eredmény, mint egy 200ft-os habkőnél. A nagyon száraz részeknek csak a felszínét megpiszkálja szálkásra de azokat leszedni már nem tudja. Ha jól emlékszem 4 alkalommal küzdöttem vele feláztatott lábbal is és előkészítés nélkül is legalább fél órákat és utána jó mélyre elrejtettem a szekrényemben hogy ne is lássam. Teljes pénzkidobás. Maradok a habkőnél.

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

thewildone

2017. január 9.

Ügyesen hirdetett termék, csodát nem tesz. Hetente egyszer használom, többet és jobbat nem csinál, mint a "gagyi" sarokreszelő.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

eszterke

2016. augusztus 25.

Az itt feltüntetett árnál jóval drágábban, 15- 16 ezer ft-ért kapható jelenleg a drogériákban. Én szerencsére 9000 körül vettem még tavasszal, kuponnal. Az árát messze nem éri meg, még akciósan sem. Annak semmiképp nem ajánlanám, akinek komoly bőrkeményedések vannak a talpán. Nekem nincs, csak itt- ott pici reszelésre szorul, egy héten egyszer ápolom ezzel a csodával, a Scholl Rough Skin Remover (itthon nem kapható) lábradírozó krémjével kombinálva valóban babatalp az eredmény, de ismétlem, nincs komoly bőrkeményedés a talpamon és a radírozós krém nélkül még így sem érném el a kívánt hatást.
Nekem nem egyértelmű az sem, hogyan kéne tisztítani, én kipattintom a forgófejet és víz alá tartom a kettőt együtt, de nem vagyok benne biztos, hogy a nyélnek ez nem árt, amiben ugye a motor van és pici rések a bepattinthatóság miatt:)
Egy JÓ habkő mindennapos használat mellett szerintem többet nyújt, de tapasztalatom szerint nagyon nehéz találni.
Csatlakozom az előttem néhány véleménnyel előtt szólóhoz, gratula a Scholl marketing csapatának!

eszterke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Banszky

2016. július 26.

Mindig nagyon szép volt a sarkam de most valami borzalom lett hirtelen így nyárra. Hiába reszelgettem a sima kis kézi reszelőimmel valahogy nem segített. Kölcsön kaptam ezt egy vadiúj fejjel és nekem nagyon bejött. :) Persze eredeti áron soha a büdös életbe nem venném meg,de egy-két alkalom után teljesen rendbe hozta a lábam. Talán ha kétszer-háromszor levakartam vele a talpam sokat mondok. Viszont használtam hozzá egy olcsó kis Avon-os lábkrémet esténként fürdés után,de azt minden nap. Így remekül helyrejött a talpam.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 26.

clara12

2016. június 23.

Működni működik, valóban sima lesz tőle a talpam, de szívesebben nyúlok a régi reszelőm után.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 23.

poussemousse

2016. június 20.

Minden elismerésem a Scholl marketingcsapatáé. Ahogy ezt a terméket bevezették és azóta is itt-ott megjelenik ( néha némi változtatással - pl summer edition vagy Akkus változat) - szóval profi. Mindent bevetve képesek voltak arra, hogy egy kb 350 ft-ból megoldható sarokreszelöért kb 10.000 (TÍZEZER!) forintot kérjenek - és kapjanak. Ennyi pénzért igazából semmi pluszt nem kínálnak - "csak" sima sarkat. Ezért is dolgozni kell, erre is idöt kell szánni - szóval spórolni nem fogunk vele semmit. Sem eröt - sem idöt.
Lássuk csak. Alternatíva a tényleg 350 ft-os habkö - vagy a kb 500-700 ft-os fém változat. Én minden este fürdés után valamelyikkel átdolgozom a sarkam (napi rutin lett belöle) - és a böröm olyan amilyennek szeretném. Minek költsek erre tényleg 10.000 ft-ot? Csajok ! Legyen nyitva a szemetek, ezt a pénzt nagyon jól el lehet költeni annyi másra. Ne (csak) a reklám vezessen titeket!!

poussemousse
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 20.

NovakneViki

2016. június 13.

Amikor megjelent sok reményt fűztem hozzá, de nagy csalódás volt. Amikor a cserélhető fejeket kiadták hozzá akkor beruháztam az extra kemény fejre, azzal egy picivel jobb volt az eredmény, de nekem mindig csak lábáztatás és kézi gyalu használata után miután a keményebb részeket eltávolítottam, csak akkor reszelte simára a talpamat és akkor is vékony rétegben. Most beruháztam a Wet and dry verzióra az egy komplett csoda ehhez képest. Nem a legrosszabb termék, de mivel van ennél jobb is ezért 3 pont.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.