KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schüssler Natur CosMEDics

Ár:   1270 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

A Schüssler Hidratáló Ajakbalzsam legfőbb összetevője a kókuszolaj, mely rendkívül gazdag vitaminokban, így természetesen hidratálja és ápolja az ajkakat, emellett 4-es fényvédőfaktorral rendelkezik. A  kakaóvaj kitűnően védi a külső hatásoknak kitett bőrt, gyógyírt jelent a cserepes, berepedezett szájnak. A környezetbarát méhviasz természetes bőrnyugtató, természetes vízlepergető hatású, így a Schüssler natúr ajakbalzsam hosszan megmarad az ajkakon! A Nr.1. (Calcium fluoratum) és Nr.8. (Natrium chloratum) Schüssler sók regenerálják az ajkakon a bőrt, mélyhidratálást biztosítanak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Emics

2018. május 17.

Nagyon jól hidratál, finom az illata is. Egyedül a kiszerelése nem praktikus, a stiftes forma jobban kezelhető lenne.

Emics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

demenyv

2018. február 27.

Jó állaga van, jól hidratál

demenyv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

Jó állaga van, jól hidratál

JucMom

2017. december 8.

Most próbáltam ki a stiftes verziót és isteni! Azonnal hidratál, ilyet még nem tapasztaltam. A kisfiam is hajlandó bekenni vele a száját, nagy elismerés, nem szereti a kencéket.

JucMom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

janvidia

2017. január 15.

Nagyon jó kis ajakbalzsam. Megfelelően hidratál, nincsenek benne káros anyagok és az illata valami mennyei!!

UP: 2016. 11. 10.
nagyon szeretem még mindig, isteni narancsos illat, már augusztus óta megvan és még alig fogyott belőle! Több ajakápolónál is van tégelyes kiszerelés, ahogy ennél is, ezért csak otthon használom, mert máshol nem igazán nyúlkálnék bele.. a stiftes verziókat jobban szeretem (remélem ebből is lesz😊). Bemegy a körmöm alá vagy túl sok terméket veszek fel, nem annyira higiénikus. Ettől független 5 csillag, mert imádom, csak kár hogy nem tudom magammal hurcolászni :(

UP: 2017. 01. 15.
Nagyon nem tudok megbarátkozni ezzel a tégelyes verzióval...eddig csal stiftes ajakápolókat használtam, ami sokkal praktikusabb és higiénikusabb. Nem szeretek belenyúlkálni kézzel és úgy felkenni, mert bemegy a körmöm alá, ahogy azt előzőleg is megírtam. Nagyon kemény és sokáig kell körkörösen dolgozni a tetején, hogy kicsit megolvadjon és a számra tudjam kenni. A kókuszolaj és kakaóvaj miatt gondolom.. az illatát még mindig imádom, de:
●nem szeretem, hogy kézzel kell belenyúlni
●nagyon kemény, sokáig tart megolvasztani a tetejét
●tégelyben van
●nem higiénikus
●mintha nem is hidratálna
Később jövök még updatelni. Le kellett vonnom 2 csillagot, hiába a finom illat.

janvidia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

UP: 2016. 11. 10.

UP: 2017. 01. 15.
●nem szeretem, hogy kézzel kell belenyúlni
●nagyon kemény, sokáig tart megolvasztani a tetejét
●tégelyben van
●nem higiénikus
●mintha nem is hidratálna
Később jövök még updatelni. Le kellett vonnom 2 csillagot, hiába a finom illat.

2017. január 9.

Nagyon kellemes narancs illata van, jól hidratál, jobb lenne ha stiftes változatban árulnák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

Demonshadow

2017. január 4.

Nem magamnak vásároltam, hanem nyertem, így szerencsés tesztelője lehetek, mert nem érzem magam "vesztesnek", ha netán mégse jönne be. Az illatát még máig imádom, ez a citrusos illat (íz) nagyon kellemes. Ám eddig mindig csak tekerős balszamot használtam, így a kis tégelyes verziót nem igazán sikerül megszokni. Zavar, hogy ujjal kell belenyúlnom, és ha akarom, ha nem, bemegy a körmöm alá a cucc, amit úgy kell kipiszkálnom utána, kézmosás és egybeket, amit egyáltalán nem tartok praktikusnak. Más termékekkel ellentétben egyáltalán nem kell belőle sok, viszonylag sokáig megmarad a számon, azonban nem gondolom azt, hogy tökéletesen hidratálna. Nálam még mindig a Carmex a nyerő, bármennyire is horror az ára egy ajakbalzsamhoz képest.

Up.: Muszáj lehúznom, mert a hosszútávú tapasztalataim abszolút negatívak. Még mindig szeretem az illatát, továbbra sem barátkoztam meg az ujjal tégelybe való nyúlkálással, de nem is ez a lényeg. A bajom azzal van, hogy hiába kenem a számra 20 percenként (erre más hívta fel a figyelmemet, nekem már fel se tűnik), az ég világon semmit nem ér. Gyakorlatilag eltűnik a számról, mintha beszívná a bőröm, de utána ugyanolyan cserepes, piros, irritált marad a bőröm. Nem eszem le, nem nyalom le, magától tűnik el, ami nem is lenne baj, ha hidratálna. Nagyot csalódtam benne, kár, hogy még a tégely fele megvan. Nem szívesen dobok ki ilyesmiket, de ezzel lehet, hogy mégis ez lesz.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Dius89

2016. november 13.

Szintén Norie boxos szerzemény. Az illata nagyon-nagyon jó, ilyenkor a nyári melegben elég olvadt ahhoz, hogy fel tudjuk venni a tégelyből az anyagot, de valóban, aki a stickes formához van szokva, annak nem annyira kényelmes megoldás. Jól hidratál, ha sikerült elég réteget felvinni, akkor viszonylag sokáig fent is marad.

Update: Kicsit mellőztem a terméket és mire újra a kezembe került, teljesen beszáradt, eddig se volt könnyű kiszedni a tégelyből, de mivel sziklává változott, így már lehetetlen, így kuka :(

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

katuc77

2016. szeptember 23.

Én szettben vásároltam meg még a nyár elején ezt a kis balzsamot. Nagyon szeretem a Schüssler termékeket, többet is használok, és eddig még nem csalódtam. Ezt is szeretném, ha nem ilyen tégelyes lenne. Annyira nem praktikus ez a csomagolás. Már sokan elmondták előttem, így nem is ragozom tovább. Nem szeretek belenyúlkálni, és pont ez az oka annak, hogy nem is nagyon használom, csak otthon, és akkor, ha éppen nincsen kéznél a Carmex :(

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

generalnagy

2016. augusztus 25.

Norie-box-ban volt, az illata nagyon tetszik, jól hidratál és tartósnak is tűnik. Atégelyes kiszerelés...hát igen, az nem annyira szerencsés, pláne hosszabb körmökkel, de a probléma orvosolható egy ajak ecsettel.

generalnagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Izabel

2016. július 20.

A névnapomra "megleptem magam" egy Norie-box-szal és abban volt ez a kis csoda. Tényleg ápol és hidratál, nagyon kellemes fényt ad az ajkaimnak és mindez ráadásul tartósnak is bizonyult! Alapvetően nem szeretem a tégelyes ajakbalzsamokat, magamtól nem is vennék ilyet, de mivel ez a termék elnyerte a tetszésem, úgy döntöttem, kiegyezek a használatával és csak a reggeli sminkelés után (tiszta kézzel!) fogom felvinni.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!