KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schüssleritas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fanni, Módosítva: 2011. december 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Schüssler-féle krémzselé Nr.9 fő alkotóeleme a Natrium Phosphoricum. Minden típusú pattanásra ajánlott.

kiss.eva84

2014. április 11.

Nagyon jó ez a krém! Nem csodaszer, de 2 hónapos használat után merem ajánlani mindenkinek! Nekem van ugyanebből a krém változat (100%-os természetes összetevőkkel) , de az nem ér semmit, nagyon nehéz krém. Így 100%-os természetességgel maradtak a pattanások is.
De ez könnyű, hamar beszívja a bőröm és olyan barack-tapintású lesz, kevesebb pattanással! Biztosan továbbhasználom! Mondjuk én a 9-es sőt is szedem mellé napi három alkalommal. De ez nekem már megérte. Nagyon sok mindent kipróbáltam már, a szappanoktól kezdve a méregdrága gyümölcssavas archámlasztásig.... Maradok ennél és szedem tovább a sót is. :)

kiss.eva84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

Hamuka

2014. február 8.

Update: egy ideig úgy tűnt, jó lesz... Hosszú távon nagyon nem vált be. Elveszem a jó minősítést.
Két hete használom ezt a krémet, kozmetikus ajánlotta. Azt is kerte, hogy olyan arctisztítót használjak mellé, ami glycerin és alkohol mentes - ilyet szinte lehetetlen találni. Miután megnéztem az összetevőit, es láttam, hogy glycerint is tartalmaz, nem értettem, hogy miért pont ezt ajánlotta... A lényeg, hogy valamiért működik. A bőröm napról napra szebb, és kevésbé zsírosodik napközben. Nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy milyen hatása lesz hosszabb távon.
Nagyon vizes az állaga, könnyen beszívódik, nem ragad. Sminkelni is jól lehet rá. Az egyetlen, ami nem tetszik, az illata, de csak megszokás kérdése... Inkább ne illatozzon gyümölcsösen az arcom, a szép bőrért megéri kompromisszumot kötni. Ja és nem többezer forintba kerül, mindössze 1500 ft a patikában. Eddig ötös! Később még followupolok...

Hamuka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Gwendoline

2013. május 8.

Nekem volt ilyen, kevertem egy másikkal, mert azt javasolták. A bőrproblémákon semmit sem segített több hónapos használata sem, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Legalábbis az én esetemben nem. Olyan, mint bármely krém. Én nem venném újra.

Gwendoline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Fanni

2011. november 21.

A Schüssler-féle krémzselé Nr.9 a mi esetünkben a serdülő lányom arcbőrével tett kisebb csodát. A lányom orrán sajnos nagyon sok volt a mitesszer, a homlokán és az állán pedig a pattanások nehezítették meg az életünket. Amióta használjuk ezt a krémet, azóta sokkal ritkábban kell "megkínoznom" a gyereket a pattanások kinyomásával. Legszívesebben csillagos 5-öst adnék az értékelésben:)

Fanni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Chitosan Glycolate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.