KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2017. december 29.

Kategória:   Hajápolók

Hatóanyagban gazdag pakolás túlterhelt haj heti kezelésére. Mélyen behatol a hajszálak belsejébe, keratinnal megerősíti és intenzív fénnyel látja el a hajat.

Schwarzkopf BC Bonacure BrazilNut pakolás
Ár: 3000 , Eladó: megamelon
Állapot: több mint 3/4ig van (párszor használt), Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

whitemerci

2018. október 16.

Hosszabb távon nekem ez sem sokat segített, semmivel nem nyújt többet mint bármelyik boltban kapható szimpla verzió. Ez a termék semmiben nem professzionális!

2017. december 18.
Ez a sűrű, krémes rózsaszín maszk, vagy balzsam, amit a termékcsalád samponja után használok, kizárólag csak a hajvégekre, mert tapasztalatom szerint eléggé zsírosíthatja a fejbőrt, meg nálam a hajvégeknél jelentkezi probléma, töredezés, ezért erre a területre koncentrálok jobban. Ahogy az összetevőkből is látszik, illatanyagból nincs hiány, illatozik is rendesen, de kimosás és hajszárítás után már nem olyan intenzív szerencsére. A termékcsalád tagjaival együtt tényleg hatásos, kezelhetőbbé, selymesebbé, erőteljesebbé teszi a hajat, és a hajvégek kevésbé látszanak töredezettnek. Hatékony a benne lévő keratin, de egyben zsírosodásra hajlamossá is teszi a hajat. Egyelőre nekem megéri, mert a rettentően nehezen kezelhető hajamat segít kordában tartani.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

2017. december 18.

Kimi

2018. augusztus 11.

Ha töredezett vagy száraz a hajam ez az aduász! Rengeteg terméket kipróbáltam már de ilyen szintű hatékonyságot még nem tapasztaltam. A hajam puha, könnyen kezelhető lesz, mintha új életre kapna. Sajnos nincs türelmem minden egyes hajmosásnál használni (+ samponja is elveszi a kedvem) így csak akkor veszem elő ha már baj van.

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

veressilona

2018. július 1.

együtt használtam a samponnal és a hajszerkezet megujjitó ampullákkal,a hajam selymesebb, puhább lett, és a hajhullásom is csökkent, még mindig van belőle, és ha elfogy, venni fogom újra

veressilona
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Enjoy86

2018. április 4.

Nagyon száraz, göndör hajamra ajánlotta a fodrászom. Megvettem hozzá a sampont és a leave-in spray-t is. A pakolást 15-20 percig hagytam fent és amikor kimostam, sosem volt az a puha, hidratált érzésem. Fél évig használtam, ezalatt az idő alatt nagyon rossz állapotba került a hajam, még jobban kiszáradt és csúnyán töredezett vége. Nem állítom, hogy ezek a termékek tették tönkre, de az biztos, hogy semmilyen pozitív hatással sem voltak a hajamra.

Enjoy86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Alverya

2018. január 27.

Csodát sajnos nem tud tenni, de nagyon jól kordában tartja a sérült hajamat. A fodrászom ajánlotta, és nekem bevált. Az ára elég borsosnak tűnik, de én 3 hónap alatt csak kb. a ¾-ét használtam el a majdnem vállig érő hajamra. Elég jól ápol, bár tovább is rajta hagyom a hajamon, mint ahogy a csomagolás írja. Sokkal fényesebb, rugalmasabb lett a hajam, mint a sima balzsamoktól, pakolásoktól.

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Kvaterner ammónium-só. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, vagyis a hajszálak feltöltődését gátló hajkondicionáló anyag.

Színezék. Lilás piros.