KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2017. december 29.

Kategória:   Samponok

Ez a leheletfinom, szulfátmentes hajerősítő sampon gyengéden tisztítja és regenerálja a meggyengült, vegyileg túlkezelt hajat. A Bond Connector technológiának köszönhetően újjáépíti a hiányzó- és kiegészíti a sérült kötéseket a haj belső szerkezetében, valamint lezárja a hajfelszín kutikula rétegét.

whitemerci

2018. október 16.

Hosszabb távon nem vált be, de ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor egyik professzionális Schwarzkopf termék sem! Akinek genetikailag gubancos, sprőd, szálkás, törékeny..... haja van, annak igazából a hozzáértő, ügyes kézű fodrásztól kell ellesnie a megfelelő szárítási technikát, amitől nem fogy úgy kinézni, mintha áramot vezettek volna bele. A keratin valóban segít a kettévált, pikkelyes hajvégeket lesimítani, de ez a mennyiség, ami a samponban van, nagyon kevés hozzá. viszont ahhoz elég, hogy remekül zsírosítsa a hajat.

2017. december 18.
Sűrű, rózsaszínű, talán virágillatú, vagy gyümölcsös rágógumira emlékeztető illatú sampon, amit vizes hajon eléggé erőteljesen érezni, de hajszárítás után leszelídül. Már az első kiöblítéskor kezelhetőbbé teszi a hajat, nem hagy maga után semmilyen kellemetlen, vagy filmes réteget. Én szinte a teljes családot használom, hajmosás után a kicsavart hajvégre kenek a tégelyes balzsamból, amit 15-20, de ideális esetben inkább 30 percig minimum rajta hagyok, majd alaposan leöblítem és törölközőszárazra törlők. Ezután jöhet a fejbőrre, hajtőre a szérumot, és csak a hajvégekre a nem kiöblítendő balzsamot. A spray-jét már nem használom :). Visszatérve a samponra, kezelhetőbbé, erőteljesebbé, selymesebbé teszi a hajat. A sérült hajvégek pedig tényleg kevésbé látszódnak. Ez valószínűleg a keratin tartalmának is köszönhető, ami még kissé egyenesíti is a hajat, bár nekem annyira kezelhetetlen sprőd, cirokseprűre, vagy/és pulikutyára emlékeztető kevés, és nagyon vékonyszálú hajam van, hogy megfelelő szárítástechnika nélkül, és pluszban még hajvasalás nélkül soha nem lesz egyenes hajam. Egyelőre meg vagyok elégedve a samponnal, az illatát kibírom, mert szárítás után tényleg elviselhető illatúvá "csendesedik", és valóban sokkal kezelhetőbb, szebb, és selymesebb lett a hajam.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

2017. december 18.

Kimi

2018. augusztus 11.

Röviden nagyon utálom ezt a sampont. :D
Csak azért vettem meg, mert a fodrász azt mondta hatékonyabb ezzel a pakolása. Biztos az a baj, hogy nem vagyok szakértő de ebből egy borsónyi édes kevés pláne hogy nagyon minimálisan habzik. Csak hajvégekre használom, mert a fejbőrömön zsíros érzetet hagy. Egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy huzamosabb ideig használjam. Biztos jó, én nem tapasztalok pozitív hatást..

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Röviden nagyon utálom ezt a sampont. :D

Enjoy86

2018. április 4.

Nagyon száraz, göndör hajamra ajánlotta a fodrászom. Megvettem hozzá a pakolást és a leave-in spray-t is. Fél évig használtam, ezalatt az idő alatt nagyon rossz állapotba került a hajam, még jobban kiszáradt és csúnyán töredezett vége. Nem állítom, hogy ezek a termékek tették tönkre, de az biztos, hogy semmilyen pozitív hatással sem voltak a hajamra.

Enjoy86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

lorafair22

2018. március 5.

Megjelenését követően elsőkként rendeltem meg a Schwarzkopf weboldaláról az egész szettet, bízva hogy ez jó lesz a nagyon sûrû, göndör hajamra. Tényleg nem tudom mit csinálhatok rosszul,már többször próbáltam, de nekem pont az ellenkezô hatást váltja ki, sprôd es száraz lesz a hajam, a hajvégeim meg szétállnak..:( még a fodrászom is csodálkozva kérdezte hogy mi történt a hajammal..:,( szóval nekem sajnos nagyon nem jött be :(

lorafair22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.