Schwarzkopf

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CeCeDrake, Módosítva: 2018. január 4.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

StemCode™ Complex és B3-vitamin származék tartalmú formulája alaposan megtisztítja a zsíros fejbőrt a felesleges faggyútól és maradványoktól, miközben biztosítja az újonnan kinövő haj erős szerkezetét.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Vendy254

2018. augusztus 8.

Bementem egy fodrászkellékesbe, mondtam az eladónak hogy gyorsan zsírosodik a hajam egyből őt ajánlotta. mondtam neki emellett viszont a hossza meg száraz a hajamnak. Azt mondta nem fogja szárítani a hajam ettől nem kell félnem. Hát először is fura h tekerős teteje van így kicsit kellemetlenebb visszatekeri a tetejét miközben a kezembe van a sampon. Na hát végül megmostam és azt vettem észre hogy nagyon száraz a hajam. Viszont tényleg nem zsírosodik olyan gyorsan. A márkától a hidratálós balzsamot használom mellé.

Vendy254
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.