KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 23.

Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajbalzsam sérült hajra mélytengeri kivonattal és algával. Helyreállítja a haj puhaságát, kezelhetővé téve azt.

norciiiii

2018. szeptember 9.

Hát. Többet vártam tőle. Nekem nem tett csodát a hajammal,sőtt talán nehézkesnek érzem,mintha el is nehezítené.
Én a dm kedvencek dobozában kaptam. Nem venném újra semmiképp.

norciiiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Én a dm kedvencek dobozában kaptam. Nem venném újra semmiképp.

Csanadivivi

2018. augusztus 10.

Az árát picit soknak tartom a teljesítményéhez képest. Puhává teszi a hajamat, de másnapra már lelapul és könnyebben is zsírosodik. Nem fogom újra venni!

Csanadivivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

tikkamakka

2018. május 20.

Nagyon könnyed állagú balzsam, ami egyből eltűnik a hajamon, mintha rajta se lenne. Kifejezetten kevés kell belőle, és puhává varázsolja a hajamat. A hajvégeim azért kicsit törnek, szóval nem segített teljesen.

Sokáig kitart,a sampon elfogyott már egy üveggel, míg ennek csak a felét használtam el. Nem nehezíti el a hajamat.

A kiszerelése szép, de számomra nagyon nem praktikus. A kinyomása kifejezetten nehézkes, már inkább lecsavarom a kupakját.
Árát tekintve nem olcsó, de vigasztal, hogy eddig mindig tudtam akciót lőni, illetve tényleg sokáig elég.

tikkamakka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

zzsofy

2018. április 13.

Szuper, nem tapasztja össze a hajam mint más balzsamok. Teljesen puha fényes és könnyen fesülhető lesz tőle a haj. Az árát viszont sokallom.

zzsofy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

queengus

2018. március 19.

Egyszerűen imádom! Már tényleg annyi mindent kipróbáltam a szálkás, töredezett göndör hajamra a drogériástól a professzionális termékekig, hogy végső elkeseredésemben lekaptam a polcról, hátha. Nem bántam meg, se a Joico K-pak, se más termék nem volt ennyire hatásos, mint ez. Fényes és sima tapintású a hajam, könnyű kifésülni, formázni. Csillagos ötös!

queengus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.