Schwarzkopf

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 26.

Kategória:   Samponok

Regeneráló szulfátmentes sampon mélytengeri kivonattal és algával, sérült hajra. Gyengéden tisztítja, regenerálja, valamint puhává és fényessé varázsolja a hajat.

Ár: 1300 Ft , Eladó: Pötty
Állapot: 3-szor próbált, Helyszín: Budapest belváros, fizetés: csak személyes átvétel
Ár: 2500 , Eladó: bodzasancsa96
Állapot: Egyszer használt , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással
nius

2019. február 8.

Elnézést kérek előre is mindenkitől, aki szereti ezt a sampont, vagy érzékenyebb lelkületű, de amikor csak meglatom a fürdőben, annyi jut eszembe róla, hogy úristen, ez mekkora egy rakás sz***. Nincsen extrán zsiroaodó hajam, a végei viszont eléggé szarazak, így gondoltam, beruhazok egy drágább samponra. Hát drágának éppen drága, de legalább undorító a hajam a használata után. Mintha nem is mostam volna hajat, a mosás után egyből! lelapult, zsíros a hajam, estére pedig teljesen vállalhatatlan. Ez egy 300Ft-os sampontol is erős lenne, de nem annyi az ara..nulla csilag.

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

ria23

2018. december 12.

A tartós hajegyenesítés miatt kerestem szulfátmentes sampont, így vettem ezt meg. A hajam kicsit hamarabb zsírosodott, de nagyon puha és fényes lett ettől a sampontól. Nagyon jól habzik, ami nem minden szulfátmentes samponról mondható el. Újra fogom venni, mert nagyon jót tett a hajam állagának, rendkívül selymes és puha lett tőle.

ria23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Dorchee

2018. november 27.

A dekoratív csomagolás, a termék árfekvése és a relatív elegáns reklámok miatt az ember azt gondolná, hogy egy magasabb kategóriás terméket vesz, azonban ez mind megtévesztő. A hajam mosás után pár órával már annyira zsíros, mintha hetek óta nem mostam volna meg vagy rákentem volna egy vödör margarint. Fényt abban a pár órában sem ad a hajnak, ápolni pedig abszolút nem ápolja. A flakonból mind a sampont, mind a balzsamot nehéz kinyomni, abszolút nem praktikus. Győzködtem magam, hogy hamarosan elfogy, de nem bírtam ki, és ez lett az első samponom+balzsamom amiből legalább egy fél flakonnyi a kukában landolt. Teljes pénzkidobás.

Dorchee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 27.

Maxina

2018. november 25.

Nagyon meg tetszett a csomaglás ! Minőséget sugároz . Megvettem a balzsamot is együtt használtam a termékeket. Nekem nem vált be, semmi extra .

Maxina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

netti1212

2018. november 5.

Nem rossz sampon a balzsamjával együtt használtam de nem tud többet mint az olcsóbb társai, az illatta tetszett.

netti1212
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

FDA

2018. október 28.

Előnyei: csinos csomagolás, finom illat. Ennyi.
Lelapult, gyorsan zsírosodó haj az eredmèny, az első napi egész szèp, hidratáltnak tűnő haj után.

FDA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

Előnyei: csinos csomagolás, finom illat. Ennyi.

Csanadivivi

2018. szeptember 28.

Tényleg nagyon puhává teszi a hajat, de nekem a könnyen zsírosodó hajamra sajnos nem vált be. 4 nap helyett 2 napig bírta a hajam, utána muszáj volt megmosni.. Anyukám száraz szőke hajára nagyon jó, ezért adok neki 4*-ot, de zsírosodásra hajlamos hajúaknak nem ajánlanám

Csanadivivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

DeakA

2018. szeptember 23.

Nekem nagyon nem vált be. A hajam a mosást követő első napon szép, de a szokásosnál jóval hamarabb zsírosodik és ellezdett korpásodni a fejbőröm is. Rég volt már ilyen rossz ár-érték arányú termékem.

DeakA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 23.

szabinka90

2018. szeptember 15.

Update: Megadom neki a plusz egy csillagot, csak azért nem 5öt, mert azért csodaszer kategóriának még mindig nem mondanám. Elkezdtem viszont úgy használni, ahogy itt olvastam egy kommentben: először egy másik, szinte géles állagú, tisztító samponnal mosom meg a hajam és utána jöhet ez a krémesebb, selymesebb sampon. Így valóban szép, fényes lesz a hajam és sokkal kevésbé zsírosodik. A hajvégeimre is találtam ápolót, ami megfelelőnek tűnik, így nem szálkásodik annyira. Újravenni nem fogom, de jár neki a 4 :)

Vártam, hogy megvehessem, az itteni vélemények alapján és egy barátnőm is ajánlotta, de nekem nem csodaszer. Már kb 2 hónapja használom és a hajam mosás utáni napon valóban szép és viszonylag fényes, de másnap már zsírosodik és a szárazabb, töredezett végek is látszanak. Kellemes vele hajat mosni, jól habzik, de nem fogom újra venni. 3,5 csillag, az ára miatt adok kevesebbet.

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Abycat

2018. szeptember 10.

Nagyon szuper, imádom! Csodás illat napokig!

Abycat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Nagyon szuper, imádom! Csodás illat napokig!

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.