Schwarzkopf

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 26.

Kategória:   Samponok

Regeneráló szulfátmentes sampon mélytengeri kivonattal és algával, sérült hajra. Gyengéden tisztítja, regenerálja, valamint puhává és fényessé varázsolja a hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szabinka90

2018. szeptember 15.

Update: Megadom neki a plusz egy csillagot, csak azért nem 5öt, mert azért csodaszer kategóriának még mindig nem mondanám. Elkezdtem viszont úgy használni, ahogy itt olvastam egy kommentben: először egy másik, szinte géles állagú, tisztító samponnal mosom meg a hajam és utána jöhet ez a krémesebb, selymesebb sampon. Így valóban szép, fényes lesz a hajam és sokkal kevésbé zsírosodik. A hajvégeimre is találtam ápolót, ami megfelelőnek tűnik, így nem szálkásodik annyira. Újravenni nem fogom, de jár neki a 4 :)

Vártam, hogy megvehessem, az itteni vélemények alapján és egy barátnőm is ajánlotta, de nekem nem csodaszer. Már kb 2 hónapja használom és a hajam mosás utáni napon valóban szép és viszonylag fényes, de másnap már zsírosodik és a szárazabb, töredezett végek is látszanak. Kellemes vele hajat mosni, jól habzik, de nem fogom újra venni. 3,5 csillag, az ára miatt adok kevesebbet.

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Abycat

2018. szeptember 10.

Nagyon szuper, imádom! Csodás illat napokig!

Abycat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Nagyon szuper, imádom! Csodás illat napokig!

feve

2018. július 28.

kicsit gyorsabban zsírosodik a hajam a megszokottnál, de valószínű a brazil hajegyenesítés és a meleg is közre játszik, egyébként elégedett vagyok, pihepuha, és csodafényes a hajam mosás után.

feve
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Indaevening

2018. július 20.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg a csoportból egy kedves lánytól egy balzsammal együtt. Ő azt mondta, hogy neki lelapította a vékony szálú haját és hamar is zsírosodott tőle . Eleinte én is ezt tapasztaltam, de mostmár tudom, hogy csak egyszer szabad vele megmosnom a hajam, nem kétszer egymás után, ahogy korábban csináltam és így szép, ápolt, fényes lesz tőle. Biolage sampont használtam előtte, nagyjából egy szinten vannak nálam. Az egyetlen bajom vele, hogy nem habzik eléggé, elég sokat kell kinyomnom egy hajmosáshoz, így nem lesz olyan sokáig elég.

Indaevening
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

mariann33

2018. július 10.

Hosszú évek óta a pantene-re esküszöm,de úgy alakult hogy most mégis erre esett a választásom,néha váltani kell alapon.
Magam is meglepődtem mennyire jó!
Már öblítés után is nagyon selymes a hajam,ami hosszú,festett,és kissé hullámos emiatt minden alkalommal vasalom,mégis jól hidratált ettől a sampontól.Viszont a balzsam nekem 5 hajmosásra volna elég mert "gyenge"a hajamra,csak úgy issza be(minden balzsamot)így én balzsamot sosem használok,ugyanúgy a Pantene arany tubusos 3perces pakolással használom,ettől függetlenül jó lehet a balzsamja is.
Megvettem a zöldes színűt;a selymességet adót,kíváncsian várom az mit tud.

mariann33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Magam is meglepődtem mennyire jó!
Megvettem a zöldes színűt;a selymességet adót,kíváncsian várom az mit tud.

Maja1380

2018. július 4.

Szeretem ezt a sampont, jó illatú, jól habzik annak ellenére, hogy szulfátmentes.Puha jó illatú lesztőle a hajam.

Maja1380
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

AdriennKlaudia

2018. június 4.

Szuper sampon! A hajam könnyen kifésülhető és a hajvég ápolójával kombinálva szépen rendben tartja a hajvégeimet :) Számomra tökéletes választás volt.

AdriennKlaudia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

tikkamakka

2018. május 20.

Eddig sikerült mindig akciósan beszerezni, amúgy elég horror az ára. Könnyen eloszlik a hajamon, jól habzik, jól tisztít és nem irritálta a fejbőrömet. Kicsit kevésbé zsírosodik tőle a hajam. A flakon tartalma elég sokáig kitart. A hajam nagyon puha lett tőle.

A kiszerelés kifejezetten tetszik, az illata kellemes.

tikkamakka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

A kiszerelés kifejezetten tetszik, az illata kellemes.

Violet 1

2018. május 17.

én is alig vártam hogy megvegyem. előtte használtam már egy kék flakonost is. gondoltam ez hátha picivel jobb, avagy nézzük meg mi a különbség. hát, se illatra se látszatra semmi. ez egy nagy átverés szerintem. ráadásul ez is jól kiszárította a fejbőröm és hajam is. de ennyi pénzért sajnálom nem elhasználni.

Violet 1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

yslchanel92

2018. március 24.

Végre sikerült kipróbálnom ezt a sampont is, én a müller drogériában vettem meg, mert itt volt a legkedvezőbb a sampon ára (2490 HUF). Kizárólag csak a sampon használtam hajmosáskor, nem használtam se balzsamot, se pakolást. Állaga egy tipikus samponé ami nekem plusz hogy rózsaszín színe van a samponnak ami extra figyelem, ha szereted a rózsaszint. Illata nekem olyan gliss kuros, de lehet az én szaglásommal van a baj. Hajmosás közben a sampon jól habzik, jól tisztít, nem éreztem volna hogy, csípi vagy viszket a fejbőröm. Kifésülésnél nem tapasztaltam volna, hogy össze tapasztaná a hajamat, könnyen kifésülhető volt a hajam, illetve hajszárítás után nem száltak össze vissza a baba hajszálaim, selymes és puha lett a hajam végeredménye csak a sampon használata után. Úgy érzem a balzsamot is ki kell próbálnom a termék családból, hogy még szebb eredményt érhessek el. Illetve a fejbőröm egyáltalán nem viszketett és nem korpásítja a fejbőrömet a sampon. Engem megvett ez a sampon kilóra és félek a többi termékeit is kipróbálni :D

yslchanel92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.