KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 26.

Kategória:   Samponok

Regeneráló szulfátmentes sampon mélytengeri kivonattal és algával, sérült hajra. Gyengéden tisztítja, regenerálja, valamint puhává és fényessé varázsolja a hajat.

Ár: 1300 Ft , Eladó: Pötty
Állapot: 3-szor próbált, Helyszín: Budapest belváros, fizetés: csak személyes átvétel
Ár: 1000 Ft , Eladó: domcsismiracle
Állapot: 2/3-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, posta

netti1212

2018. november 5.

Nem rossz sampon a balzsamjával együtt használtam de nem tud többet mint az olcsóbb társai, az illatta tetszett.

netti1212
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

FDA

2018. október 28.

Előnyei: csinos csomagolás, finom illat. Ennyi.
Lelapult, gyorsan zsírosodó haj az eredmèny, az első napi egész szèp, hidratáltnak tűnő haj után.

FDA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

Előnyei: csinos csomagolás, finom illat. Ennyi.

Csanadivivi

2018. szeptember 28.

Tényleg nagyon puhává teszi a hajat, de nekem a könnyen zsírosodó hajamra sajnos nem vált be. 4 nap helyett 2 napig bírta a hajam, utána muszáj volt megmosni.. Anyukám száraz szőke hajára nagyon jó, ezért adok neki 4*-ot, de zsírosodásra hajlamos hajúaknak nem ajánlanám

Csanadivivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

DeakA

2018. szeptember 23.

Nekem nagyon nem vált be. A hajam a mosást követő első napon szép, de a szokásosnál jóval hamarabb zsírosodik és ellezdett korpásodni a fejbőröm is. Rég volt már ilyen rossz ár-érték arányú termékem.

DeakA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 23.

szabinka90

2018. szeptember 15.

Update: Megadom neki a plusz egy csillagot, csak azért nem 5öt, mert azért csodaszer kategóriának még mindig nem mondanám. Elkezdtem viszont úgy használni, ahogy itt olvastam egy kommentben: először egy másik, szinte géles állagú, tisztító samponnal mosom meg a hajam és utána jöhet ez a krémesebb, selymesebb sampon. Így valóban szép, fényes lesz a hajam és sokkal kevésbé zsírosodik. A hajvégeimre is találtam ápolót, ami megfelelőnek tűnik, így nem szálkásodik annyira. Újravenni nem fogom, de jár neki a 4 :)

Vártam, hogy megvehessem, az itteni vélemények alapján és egy barátnőm is ajánlotta, de nekem nem csodaszer. Már kb 2 hónapja használom és a hajam mosás utáni napon valóban szép és viszonylag fényes, de másnap már zsírosodik és a szárazabb, töredezett végek is látszanak. Kellemes vele hajat mosni, jól habzik, de nem fogom újra venni. 3,5 csillag, az ára miatt adok kevesebbet.

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Abycat

2018. szeptember 10.

Nagyon szuper, imádom! Csodás illat napokig!

Abycat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Nagyon szuper, imádom! Csodás illat napokig!

feve

2018. július 28.

kicsit gyorsabban zsírosodik a hajam a megszokottnál, de valószínű a brazil hajegyenesítés és a meleg is közre játszik, egyébként elégedett vagyok, pihepuha, és csodafényes a hajam mosás után.

feve
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Indaevening

2018. július 20.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg a csoportból egy kedves lánytól egy balzsammal együtt. Ő azt mondta, hogy neki lelapította a vékony szálú haját és hamar is zsírosodott tőle . Eleinte én is ezt tapasztaltam, de mostmár tudom, hogy csak egyszer szabad vele megmosnom a hajam, nem kétszer egymás után, ahogy korábban csináltam és így szép, ápolt, fényes lesz tőle. Biolage sampont használtam előtte, nagyjából egy szinten vannak nálam. Az egyetlen bajom vele, hogy nem habzik eléggé, elég sokat kell kinyomnom egy hajmosáshoz, így nem lesz olyan sokáig elég.

Indaevening
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

mariann33

2018. július 10.

Hosszú évek óta a pantene-re esküszöm,de úgy alakult hogy most mégis erre esett a választásom,néha váltani kell alapon.
Magam is meglepődtem mennyire jó!
Már öblítés után is nagyon selymes a hajam,ami hosszú,festett,és kissé hullámos emiatt minden alkalommal vasalom,mégis jól hidratált ettől a sampontól.Viszont a balzsam nekem 5 hajmosásra volna elég mert "gyenge"a hajamra,csak úgy issza be(minden balzsamot)így én balzsamot sosem használok,ugyanúgy a Pantene arany tubusos 3perces pakolással használom,ettől függetlenül jó lehet a balzsamja is.
Megvettem a zöldes színűt;a selymességet adót,kíváncsian várom az mit tud.

mariann33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Magam is meglepődtem mennyire jó!
Megvettem a zöldes színűt;a selymességet adót,kíváncsian várom az mit tud.

Maja1380

2018. július 4.

Szeretem ezt a sampont, jó illatú, jól habzik annak ellenére, hogy szulfátmentes.Puha jó illatú lesztőle a hajam.

Maja1380
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.