KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 26.

Kategória:   Samponok

Regeneráló szulfátmentes sampon mélytengeri kivonattal és algával, sérült hajra. Gyengéden tisztítja, regenerálja, valamint puhává és fényessé varázsolja a hajat.

mariann33

2018. július 10.

Hosszú évek óta a pantene-re esküszöm,de úgy alakult hogy most mégis erre esett a választásom,néha váltani kell alapon.
Magam is meglepődtem mennyire jó!
Már öblítés után is nagyon selymes a hajam,ami hosszú,festett,és kissé hullámos emiatt minden alkalommal vasalom,mégis jól hidratált ettől a sampontól.Viszont a balzsam nekem 5 hajmosásra volna elég mert "gyenge"a hajamra,csak úgy issza be(minden balzsamot)így én balzsamot sosem használok,ugyanúgy a Pantene arany tubusos 3perces pakolással használom,ettől függetlenül jó lehet a balzsamja is.
Megvettem a zöldes színűt;a selymességet adót,kíváncsian várom az mit tud.

mariann33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

Magam is meglepődtem mennyire jó!
Megvettem a zöldes színűt;a selymességet adót,kíváncsian várom az mit tud.

szabinka90

2018. július 8.

Vártam, hogy megvehessem, az itteni vélemények alapján és egy barátnőm is ajánlotta, de nekem nem csodaszer. Már kb 2 hónapja használom és a hajam mosás utáni napon valóban szép és viszonylag fényes, de másnap már zsírosodik és a szárazabb, töredezett végek is látszanak. Kellemes vele hajat mosni, jól habzik, de nem fogom újra venni. 3,5 csillag, az ára miatt adok kevesebbet.

szabinka90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Maja1380

2018. július 4.

Szeretem ezt a sampont, jó illatú, jól habzik annak ellenére, hogy szulfátmentes.Puha jó illatú lesztőle a hajam.

Maja1380
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

AdriennKlaudia

2018. június 4.

Szuper sampon! A hajam könnyen kifésülhető és a hajvég ápolójával kombinálva szépen rendben tartja a hajvégeimet :) Számomra tökéletes választás volt.

AdriennKlaudia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

tikkamakka

2018. május 20.

Eddig sikerült mindig akciósan beszerezni, amúgy elég horror az ára. Könnyen eloszlik a hajamon, jól habzik, jól tisztít és nem irritálta a fejbőrömet. Kicsit kevésbé zsírosodik tőle a hajam. A flakon tartalma elég sokáig kitart. A hajam nagyon puha lett tőle.

A kiszerelés kifejezetten tetszik, az illata kellemes.

tikkamakka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

A kiszerelés kifejezetten tetszik, az illata kellemes.

Violet 1

2018. május 17.

én is alig vártam hogy megvegyem. előtte használtam már egy kék flakonost is. gondoltam ez hátha picivel jobb, avagy nézzük meg mi a különbség. hát, se illatra se látszatra semmi. ez egy nagy átverés szerintem. ráadásul ez is jól kiszárította a fejbőröm és hajam is. de ennyi pénzért sajnálom nem elhasználni.

Violet 1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

yslchanel92

2018. március 24.

Végre sikerült kipróbálnom ezt a sampont is, én a müller drogériában vettem meg, mert itt volt a legkedvezőbb a sampon ára (2490 HUF). Kizárólag csak a sampon használtam hajmosáskor, nem használtam se balzsamot, se pakolást. Állaga egy tipikus samponé ami nekem plusz hogy rózsaszín színe van a samponnak ami extra figyelem, ha szereted a rózsaszint. Illata nekem olyan gliss kuros, de lehet az én szaglásommal van a baj. Hajmosás közben a sampon jól habzik, jól tisztít, nem éreztem volna hogy, csípi vagy viszket a fejbőröm. Kifésülésnél nem tapasztaltam volna, hogy össze tapasztaná a hajamat, könnyen kifésülhető volt a hajam, illetve hajszárítás után nem száltak össze vissza a baba hajszálaim, selymes és puha lett a hajam végeredménye csak a sampon használata után. Úgy érzem a balzsamot is ki kell próbálnom a termék családból, hogy még szebb eredményt érhessek el. Illetve a fejbőröm egyáltalán nem viszketett és nem korpásítja a fejbőrömet a sampon. Engem megvett ez a sampon kilóra és félek a többi termékeit is kipróbálni :D

yslchanel92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

PetiteAnne

2018. március 3.

Végre egy sampon, aminek van látszata is :) a hajam tapintásra is érezhetően megváltozott, a kifésülés sokkal könnyebb, a hajmosást követő napokon is. Még nem találtam róla véleményeket, mikor megvettem, de úgy gondoltam egy próbát megér. Jó döntés volt!

PetiteAnne
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 3.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.