Schwarzkopf

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 26.

Kategória:   Hajápolók

Selymességet nyújtó hajpakolás mélytengeri kivonattal és antioxidáns erejéről ismert barna algával. Krémes textúrája megakadályozza a göndörség kialakulását, valamint ápolja a hajat a puhaságért és selymességért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ratata

2018. március 14.

Nekem iszonyúan jól bevált. Mikor megjelent, leolcsózva vettem meg ugyanebből a sampont, a kondícionálót és a szérumot is, de mivel az előző samponomból még maradt, csak a maszkot és a szérumot használtam eddig. Korábban is voltak elég jó maszkjaim, de ez az első, amitől igazán elégedett vagyok. Már az első alkalom után úgy néztem ki, mintha szépen levágták volna a töredezett végeket a hajamból. Akár csak előre dobva, akár körkefével szárítom a hajam, szép egyenes, de nem vékony, szálló vagy száraz lesz a hajam. Attól még, hogy egyenes, nem lapul le. Nem veszi át nagyon a formákat, tehát pl. ha kontyba fogom egész napra vagy befonom éjszakára, egész picit hullámos lesz, de nem marad benne hosszú távra törés. Ez azért is nagyon jó, mert én nagyon hajformázás ellenes vagyok, nincs szívem sem vasalni, se sütni, se semmi, így az egyetlen dolog, ami marad a hajfonás, de ettől sokszor túl bongyori lesz a hajam és rendezetlennek tűnik. Egészen pici is elég belőle és a következő hajmosásig megtartja a hatását (én 5-6 naponta mosom). Könnyen lehet, hogy újra venném, akár teljes áron is.

ratata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Gyöngy05

2018. március 11.

Az ígéretes marketing miatt vettem meg, a samponjával és szérumával együtt, úgy gondoltam, pont az én hajtípusomnak, hajproblémáim kezelésének megfelelő termékek. Akciósan jutottam hozzá, de még így is sokat fizettem érte. Nagyon megbántam a vásárlást, úgy érzem, hamarosan a szemétben végzi - másik két társával együtt - mert számomra használhatatlan. Hosszú, hullámos-enyhén göndörödő, merevszálú hajam van, természetes formájában söprűs, szálkás, fakó kinézetű, ezért minden hajmosás után erősen igényli a megfelelő ápolást. Reméltem, hogy ez a selymességet, fényt, puhaságot ígérő termékcsalád gyógyír lesz a hajamnak. Háromszori hajmosás után minden rosszindulat nélkül elmondhatom, hogy nekem semmit sem ért. Alig akartam hinni a szememnek, mikor megláttam a végeredményt a szárítás után. Úgy néztem ki, mintha egy olcsó kis samponnal, pakolás, szérum nélkül mostam volna hajat, tökéletesen kiadta az összes hajproblémámat. Simítást, selymességet, fényt nem tapasztaltam, a sampontól pedig húzódott, viszketett a fejem, és másnap már elkezdett zsírosodni. A selymességet adó termékcsalád mindhárom tagjára saját tapasztalatom alapján elmondhatom, hogy semmit sem érnek, ráadásul alaposan túlárazva. Nekem nagy csalódás és teljes pénzkidobás kategória.

Gyöngy05
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 11.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.