KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 26.

Kategória:   Hajápolók

Selymességet nyújtó hővédő spray mélytengeri kivonattal és antioxidáns erejéről ismert barna algával. Erősíti a hajszálakat és regenerálja a hajat. A selymességet nyújtó termékcsalád többlépéses kombinációjával, a selymességet nyújtó hővédő spray belülről védi és erősíti a hajszerkezetet. Véd a hajszárító hőjétől, tükörfényű végeredményt és kellemes illatot kölcsönöz a hajnak.

labanczlaura0502

2018. szeptember 4.

Az előttem szólókkal ellentétben nekem nagyon jól működik. Igazán sérült száraz hajam van és úgy vettem észre,mióta használom nagyon sokt javult az állapota. Más termékeket is használok a sérült hajvégek ápolására,de ez a termék is nagyon sokat segített,én csak ajánlani tudom! Az árát picit sokallom,ezért levonok egy csillagot tőle.

labanczlaura0502
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Mancsoska

2018. június 17.

Hővédőnek vettem, de jobban védve van a hajam, ha nem használom. Borzasztóan kiszárította a hajvégeimet, szóval még ápoló hatása sincs.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

bea0425

2018. május 4.

Hővédő spraynek nem rossz, de igazából semmi extra. Túlárazottnak érzem, mert sokkal olcsóbb termékek is hozzák ezt a szintet. A regeneráló és erősítő hatást abszolút nem vettem észre.

bea0425
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol