Schwarzkopf

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisko, Módosítva: 2018. február 23.

Kategória:   Samponok

Selymességet nyújtó szulfátmentes sampon mélytengeri kivonattal és algával. Gyengéden tisztítja, valamint könnyen kezelhetővé, selymesen puhává és fényessé varázsolja a hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Szvalex

2018. augusztus 8.

Az első pár hajmosás szuper volt vele. Aztán egyszer csak azt vettem észre, rosszabb a hajam állapota hajmosás után, mint előtte volt. Már hajmosás közben ragacsos volt a fejbőrömnél a hajam, csomókba állt össze a hajam tőle. Hajszárításkor olyan zsíros, fullasztó érzetet (és látványt) adott, hogy mentem inkább újra hajat mosni egy másik samponnal. Pihentettem picit, de a későbbiekben se lett jobb. Viszont most egy szárító samponnal vegyesen használva (tenyeremben összekeverem őket), egész jól összedolgoznak. Szeretném elhasználni, nem volt olcsó és egész jók az összetevői. Sajnálom, hogy így alakult...

Szvalex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

dorinacska1

2018. július 12.

Ez egy túlárazott sz*r. Olyan lett tőle a hajam mint a szalma. Nem ajánlom senkinek...

dorinacska1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

Kinguska09

2018. május 9.

Nagyszerű!
Rengeteg sampont használtam már de ez valami hihetetlen érzést nyújt miután végzek a teljeskörű hajàpolassal :) nagyon tetszik a csomagolasa is :)
De mindamellett illata kellemes,jol tisztit nem neheziti el a hajat selymes fenyes lesz tole mar az elso hasznalatot kovetoen!
Biztos ujraveszem :)

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

Nagyszerű!
Biztos ujraveszem :)

annaebella

2018. május 8.

Többször próbáltam vele hajat mosni, mindig a technikámban kerestem a hibát, nagyon akartam, hogy működjön.. de sajnos nem. Extra alapos öblítés nyomán is gyakorlatilag ragacsosnak érzem a hajam szárítás közben, ez a ragacsos érzet ugyan elmúlik pár óra múlva, de abszolút elmaradt a frissen mosott érzés. Vékonyszálú hajam letapad, egy nappal korábban kell hajatmosnom.

annaebella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

KezdoManias

2018. április 17.

Csak a vásárlás után láttam a sok negatív véleményt - most mégis szerencsém volt. Az általam próbált szulfátmentes samponok közül a legjobb. Nem lesz tőle "irtó tiszta", azaz szinte kiszárított, balzsamért és mindenféle ápolóért kiáltó a haj, és talán ez a titka. Sokan ezét érezhetik, hogy nem tisztít eléggé vagy elnehezít. Tisztít ez, csak nem old le/ mindent a hajból - nálam legalábbis.
Ugyan még csak most kezdtem használni a festett, göndörbe hajló hajamra, de máris barátok lettünk, sokkal kevésbé tűnik száraznak a hajam. Első körben nem, hanem csak a másodikban habzik, ezt is kellemesnek találtam. Az illata is rendben.
Bár nem a legolcsóbb sampon, én mégis megfelelőnek tartom az ár/érték arányt. Plusz nagyon tetszik az egész marketing, csomagolás, dizájn - élvezet kézbe venni.

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

marika7973

2018. március 30.

Senkinek nem ajánlom...lapos, nehéz lett a hajam..semmit nem tisztított...a hajtoveknel még ragacsos is maradt,pedig jól kioblitettem... nem is értem a funkcióját...ez kiknek valo? Olyan mintha bármelyik balzsamommal mostam volna hajat... sampon helyett ez nem használható... Egyetlen pozitívum,hogy jó az illata...

marika7973
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Gyöngy05

2018. március 11.

Három alkalommal mostam vele hajat, és számomra elkeserítő végeredményt nyújtott. Simítást, fényességet, könnyebben kezelhetőséget nem adott az én hosszú, merevszálú, hullámos, enyhén göndörödő, fakó hajamnak, ellenben nagyon viszketett, feszült tőle a fejbőröm, és másnap már erősen elkezdett zsírosodni, tapadni. Egyébként a selymességet adó termékcsaládból megvettem és kipróbáltam még a hajpakolást és a szérumot, de elkeserítőek a tapasztalataim, amit a pakolásnál ki is fejtettem, itt most nem akarom magam ismételni.

Gyöngy05
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 11.

bildo07

2018. február 27.

Egyszerűen imádom <3 Soha nem volt még ennyire selymes a hajam, az illata pedig magával ragadó! Abszolút megéri az árát, a többi variációt is ki szeretném majd próbálni.

bildo07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

kisko

2018. február 26.

Nagyon jó szulfátmentes sampon. Szép tartást ad, valóban lesimítja a hajszálakat, nem szárít, a hajvégek még napok múlva is puhák, ami drogériás samponoknál nálam nem így szokot lenni. Nem zsírosodik hamarabb a hajam, de mivel szulfátmentes, nem tisztít olyan veszettül, két-három hetente beiktatok egy hagyományos sampont, hogy kicsit fellélegezzen a fejbőröm. Mosás közben egyébként kicsit furcsa érzés, tapadós, de nem hullik ki több hajam, nem tépi. Csomagolás, illat csak hab a tortán.

kisko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

hencico

2018. február 23.

Nagyon szép selymes, puha lett tőle a hajam. Nem zsírosította, egys szóval csodás. 😊

hencico
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.