Schwarzkopf

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2018. február 23.

Kategória:   Hajápolók

A Beology a Schwarzkopf prémium hajápolási márkája, amely mélytengeri kivonattal és méregtelenítő hatásáról ismert algával tisztítja és ápolja a hajat.
A termékcsalád legkülönlegesebb terméke a tisztító hajbalzsam, amely szulfátmentes, kevésbé habzó, sampon helyettesítőként alkalmazható hajbalzsam a haj gyengéd tisztításáért, kifésülhetőségéért és könnyed ápolásáért. Nedves hajon, kéthetente sampon helyett alkalmazandó, kiöblítendő hajbalzsam.

Ár: 900 Ft + Foxpost , Eladó: Zsuzsi216
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Szentkirályszabadja (Veszprém), fizetés: Előre utalás után Foxpost vagy személyes átvétel
Ár: 1400 Ft , Eladó: Honeyhair
Állapot: Új, bontatlan., Helyszín: Budapest, Dunakeszi, fizetés: Személyesen át tudom adni hétköznap 08.00 és 15.00 óra között Budapest III. vagy XIII. kerületében, este és hétvégén pedig Dunakeszin. Előreutalás után (ár + postaköltség) postázom is (posta, MPL csomagpontok, Foxpost).

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

6vilag

2018. szeptember 10.

Azt nem tudom, hogy milyen egy luxus hajbalzsam, de ez a magasan kiemelkedik a középszerűségből. Nekem eddig ez az a balzsam, amiért a legtöbbet adtam ki.
Önmagában, samponként nem (és nem is tervezem) használom, csak kizárólag balzsamként funkcionál.
Kevéske mennyiséget (kb 3-4 pumpálásnyit) oszlatok el a vizes hajon mosás után (elég 1x mosni). Fantasztikus, olyan, mintha e mennyiség sokszorosára duzzadna. Próbáltam kicsit hosszabb időt rajta hagyni, de ez nem volt csak max. 5 perc.
Használat után könnyen kibontható lesz a haj, selymes tapintású és csodás fényű. Nem száll utána össze-vissza, hanem szépen formázhatóvá válik. Egyszerűen öröm használni. Az illata: mennyei, az bizony prémium kategóriás, sokáig érződik, engem kicsit emlékeztet az egyik kedvenc parfümömre, amit egy szó jellemez: oxigén.
Nem irritálja a fejbőrt, allergiát, korpát nem okoz. Picit drága, de csak balzsamként viszonylag sokáig elég, a klassz adagolójának köszönhetően.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Maja1380

2018. július 4.

Engem nem győzött meg samponként.Felvitelkor az állaga olyan mint egy testápolóé, probáltam vele hajat mosni de sehogy sem sikerült a zsíros hajtöveket megtisztítani vele.Igy egy másik samponnal ki kellett mosnom a hajam.Csalódás többet vártam.Hajbalzsamként próbálom elhasználni,biztosan nem veszem újra.

Maja1380
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Zsuzsi216

2018. június 15.

Update: Nem tudom használni. Alig fogyott belőle. Ha valakit érdekel, akkor 1000 forint plusz feladási díjért viheti.

Pixibagban volt.
Félve próbáltam ki és természetesen nem sampon helyett, hanem balzsamként használom.
Az illata jó, az állaga jó és a hatása is jó, de én sem tartom csodaszernek, főleg ennyi pénzért.
Én a méretét is nagynak találom. Nekem minden termékhez hozzászokik a hajam és már nem hatásos.
Jóindulattal négy csillag.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Pixibagban volt.
Jóindulattal négy csillag.

zsofia960217

2018. május 7.

Nekem sajnos egyáltalán nem vált. Az illata tetszik, de semmit nem tett a hajammal, sőt, sokkal hamarabb zsírosodott, és lelapult....

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 7.

Erina

2018. május 2.

Balzsamként nagyon nagyon szuper. Jó az illata, csodás puha hajkoronát eredményez, de sajnos nagyon gyorsan fogy.
Samponként is működik, bár elég nehéz felhabosítani, de ha ezzel mosok hajat, nem kell utána balzsam, mert szép fényes és puha lesz a hajam

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

BNapsugar

2018. április 17.

A hajamról röviden : PCOS okozta hajhullás, zsíros tövek, extrém száraz, töredezett hajvégek. Képzelhetitek, mindent kipróbálok,ami hidratálást/növekedést ígér. Ezegyszer nem csalódtam! A rendeltetésszerű használat ( kéthetente, sampon helyett) teljes szerelem lett, más sampontól már 24óra múlva zsíros a hajam, ettől 3 nap tökéletes tisztaságot kaptam úgy, hogy edzeni is voltam kétszer. Ámulok és bámulok. Feltankoltam.

BNapsugar
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Theodora

2018. március 22.

Úgy jártam, hogy azt hittem, balzsam. Aztán otthon olvastam, hogy kéthetente kell vele sampon helyett hajat mosni. Wtf. Mondom, oké, akkor lássuk,hát csak nem olyan, hogy bezsírosítja a hajat már másnap. Hát, de! Másnap már tiszta zsír volt a fejem. Kinek jó ez, de tényleg? Gondolom, akiknek egy merő szénakazal a hajuk, vagy talán még nekik sem. De sima balzsamként remekül funkcionál. Az illatát nem érzem, ugyanis hetek óta taknyos vagyok. Tetszik, hogy pumpás és szép a csomagolása. Újravenném, de nem teljes áron.

Theodora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Dhewilgirl

2018. február 27.

Pixibagben volt, eredeti funkciójában tökéletesen használhatatlan - nekem. Másnapra (este mostam meg) úgy néztem ki, mint aki egy hete nem mosott hajat... Sima balzsamként viszont jól funkcionál, szépen kifésülhető és puha lesz tőle a hajam, és finom illata van. Viszont 3 csillag, mivel eredeti funkcióját nem látja el, illetve balzsamból is vannak klasszisokkal jobbak - pláne ennyi pénzért.

Dhewilgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Abycat

2018. február 27.

Nekem nagyon bevált ez a termék, heti egyszer használom sampon+ápoló helyett, és elképesztően puha és jó illatú a hajam tőle!! A többi hajmosásnál sima sampont és kondit használok, így teljes a heti rutin :)

Abycat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

CeCeDrake

2018. február 23.

Rendeltetésszerűen használva másnap már olyan a hajam, mintha 1,5 hete nem mostam volna meg.
Használat után kell mindenképp hajápoló, a kétfázisút használtam mellé és még külön hajvégekre extra ápolás. Így elfogadható volt egy napig.
Viszont azóta sima balzsamként használom, úgy jó. Puha, fényes lesz tőle a hajam.
Az illata kellemes, de elég erős, tartós. Nem zavaró.
Nem hinném, hogy újra fogom venni. Kipróbálni jó volt!

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Az illata kellemes, de elég erős, tartós. Nem zavaró.
Nem hinném, hogy újra fogom venni. Kipróbálni jó volt!

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, PEG-12, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.