KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schwarzkopf

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Ocynala, Módosítva: 2017. február 16.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Tartós hajfesték OMEGAPLEX 3 lépcsős hajtöredezés elleni technológiával.

Ár: 1.200 Ft postával , Eladó: bakonyieszti86
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Újpest, fizetés: előre fizetés banki utalással, személyes átvétel Újpest-foxpost,mpl

stimea

2017. november 13.

Kèt szìnt is hasznàltam màr belőle, a 10.21-et ès a 12.0-t. Sokkal elègedettebb vagyok ezzel a festèkkel, mint olcsòbb tàrsaival ès ezt ùgy mondom,hogy èvekig festettem Garnierrel ès szenvedtem a rèzvörös hajtövektől... Ez a festèk nem vörös, szèp, egyenletes szőke lesz tőle a haj. A szèrum külön bizalomgerjesztő, a 3 hetes balzsamot viszont elfelejtettem hasznàlni. Összessègèben ez egy jò festèk de az àra miatt levonok egy csillagot. :)

stimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

natasha

2017. november 13.

01es fekete árnyalat a szőkésbarnás hajtövemet befogta,azzal nincs is gond,viszont a hajam hosszát foltosan fogta be,néhol barna csíkokat véltem felfedezni. Második hajmosásnál azt hittem az összes szín kijön,annyira fekete volt a víz.Az illata,vagy inkább szaga erősen ammóniás,ki kellett nyitnom mindent mert majdnem megfulladtam.Az állag jó,de basszus ez egy 1700ftos hajfesték,és egy tök egyszerű fekete hajszín nem teljesíti a feladatát. Egyedül a krémes pakolásért kap 2 csillagot.

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Rekapataki

2017. november 1.

3.0-ás árnyalatot használtam, sötétbarnát ígér, dobozon szép színnek is tűnik, viszont fekete lett a hajam tőle ... alig kopik valamit, 4-5 hajmosás utána sem. Pozitívum, hogy rendkívül puhává és fényessé tette az amugy göndörödő kissé száraz hajam.

Rekapataki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

panni050505

2017. november 1.

6.0 világosbarna
Középszōke hajamat szerettem volna világos barnára festeni. A dobozon gyönyörū szín van. Mivel nem elōször festem a hajam tudom, hogy ez nem mérvadó és általában az eredmény kicsit sötétebb lesz, csináltam egy tincsen próbafestést. Nyilván kicsi adag ( egy tincsre való) kikeverve az összetevōket nem ugyanabban az arányban tartalmazza, mint mikor az egészet összekeverjük,ezért gondoltam, hogy nem ugyanaz az eredmény lesz, de talán irányadónak jó. Az eredmény egész szép volt, így bátran összekevertem és felkentem.
Illata nem vészes, nem csípett, állaga jó volt, lágy, könnyen felkenhetō, szépen belefésülhetō a hajba. Egy ilyen állagú festékel egyébként tehettek volna összerázós flakkonba is, sokkal kényelmesebb lett volna a használata, de ez még nem vont volna le az értékébōl.
Eredmény szörnyū. Sötétbarna és abból is az ocsmány változat. nem tudom hogy fogom helyre hozni. Bár a hajam állaga jó lett utána, nem kemény, egyenlōre nem száraz ( nem tudom egy-két hét után ilyen marad-e), de a szín miatt soha többet nem veszek. Tudom, hogy sosem lesz olyan, mint a dobozon, de azért a világos barna helyett majdnem fekete...:(
A két csillagot csak azért adom, mert puha a hajam tōle.

panni050505
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 1.

6.0 világosbarna
A két csillagot csak azért adom, mert puha a hajam tōle.

bessie

2017. október 16.

Tegnap festettem be a meleg réz színű hajamat 4.0-ás Hűvös barna festékkel. Festék keverése közben hatalmas pozitívumnak találtam, hogy keverés közben az összetevők könnyen összekeverhetők és egy picit habos lett, ezáltal több is, mint egy "átlag" festék. Könnyen kenhető, és a bőrömön láttam, hogy hamar elkezdett hatni a szín. Enyhe negatívum, hogy barnát szerettem volna, de szinte fekete színre hasonlít a hajam színe. (Habár ezt most csípem, kicsit olyan Selenás a kinézetem [Undervorld].)
A hajszín egyébként tetszik, de tényleg sötétebb lett a kelleténél. Később persze lehet,. hogy világosodni fog.
Kivételesen kipróbáltam a hajpakolást, és tetszett.. Szép selymes, puha lett a hajam. (Göndör hajú vagyok, de néhány terméktől olyan, mintha seprő lenne a fejemen.) Extra hullást nem tapasztalok, igaz használom a Hélia-D-s hajregeneráló szérumát. Összességében 4 pontot adok, de csak azért, mert nem kaptam meg a kívánt színt.

bessie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

rvanessa

2017. szeptember 30.

Ez egy elég komoly hajfesték szerintem,sok minden van benne (mondjuk ez az árán is látszik)! Hűvös barnát vettem,ami sötétbarna, először elég sötét majdnem fekete volt, de szép az árnyalat,szép puha volt tőle a hajam még a samponozás előtt is, amit eddig sosem tapasztaltam. A festékhez járó balzsam nagyon nagyon jó, kár,hogy nem gyártják külön is,a hajtöredezési szérum,és a 3 héttel utáni hajszín élénkítő is egy pozitív dolog. Szóval én szeretem,nekem bevált teljesen.

rvanessa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

mokkalany

2017. szeptember 14.

Lehet, hogy nem ehhez a konkrét márkához kéne írnom, mert most lett érzékeny a szervezetem az ilyen tömény méreganyagokra, és más festékkel is előfordult volna, de azért mégis hátha segít valakinek. Kétszer festettem ezzel a termékkel a hajam az elmúlt fél évben, és egyre rosszabb lett, csípett, viszketett, zavart (konkrétan fejgörcsöt okozott) a szaga, valamint iszonyú sok hajszál hullott ki. Alig győzöm visszanöveszteni. A fejbőrömön nem látszódott semmi pirosság, allergiagyanú, csak egyszerűen bántó volt a fejemen tudni hónapokig. Most átváltottam egy javarészt növényi festékre, amit elég nehéz beszerezni (nem hennás), alkalmazásban és egészségügyi hatásban ég és föld a különbség, és még a végeredmény is sokkal szebb. Ezek után nem ajánlom senkinek.

mokkalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

meowlya

2017. szeptember 6.

A 6.0 világosbarna árnyalatot választottam. A színe kicsit sötétebb lett a dobozon lévőnél, mint minden más festéknél is, de szép árnyalat és ezen nem üt már át a rézszőke alsó réteg sem. De sajnos a festéknek kellemetlen szaga van és úgy gondolom, hogy egy ilyen árkategóriájú terméknél igazán megengedhető lenne, hogy a festék ne tálkában kevergetős hanem összerázós legyen és a hozzá tartozó balzsamot se zacsiból kelljen kikönyörögni. De plusz pont a 3 héttel későbbi pakolás és hogy nem szárítja a hajat. De a csomagolás és a szag miatt levonok egy csillagot.

meowlya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

stella06

2017. szeptember 6.

Jó kis festéknek tűnik. A 12.0 árnyalatot hasznátam, valóban szép vilagosszőke lett tőle a hajam. Csak a töveket festettem, így egy doboz elég volt. A legjobb tulajdonsága az, hogy, úgy tűnik, nem rontotta tovább a nagyon száraz és töredezett hajam állapotát, sőt, egészen puha lett a festés után.

Egy kis észrevétel: a csomagolás designja nem túl bizalomgerjesztő, előző alkalommal csak emiatt választottam másik márkájú és sokkal rosszabb festéket.

stella06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

delfi

2017. szeptember 6.

Tegnap festettem a világos aranybarna hajam, az arany csokoládébarna árnyalattal. Meg vagyok vele elégedve, a hajam szép fényes, puha. Jó benne a balzsam is, és majd a szín megújító pakolás is, de azt majd csak 3 hét múlva használom. Eléggé sütét lett sajnos a végeredmény, de még nem vonok le csillagot, mert tudom hogy mosásnál sokat fog kopni, és be áll az igazi színe. De legközelebb azért majd az egyel világosabbat veszem....

UPDATE
Ne vegyétek meg, a színe nem kopott, még mindig nagyon sötét a hajam sajnos. És elkezdett hullani festés után, és még most is nagyon hullik.... Sajnálom hogy elromtottam ezzel a hajam, szenvedhetek hogy ismét világosabb barna legyen, persze csak akkor ha marad hajam.

delfi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

UPDATE