Schwarzkopf

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Ocynala, az összetevőket feltöltötte: bettuszkaaa, Módosítva: 2018. január 22.

Ár:   2099 Ft
Kategória:   Hajfestékek

Tartós hajfesték OMEGAPLEX 3 lépcsős hajtöredezés elleni technológiával.

Water / Aqua Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Ammonium Hydroxide Coconut Alcohol ti I eo I eu Sodium Laureth-6 Carboxylate ti Sodium Myreth Sulfate ti I eu Toluene-2,5-Diamine Sulfate Amodimethicone szil Acrylamidopropyltrimonium Chloride/Acrylates CopolymerPalm Kernel/Coco GlucosidePotassium Hydroxide Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Glyceryl Oleate eo I eu Parfum / Fragrance i Ceteareth-12 ti I eu Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3Sodium Sulfite ta Resorcinol Ammonium Sulfate Sodium Silicate Etidronic Acid ti Ascorbic Acid a I v M-Aminophenol Sodium Chloride 4-Chlororesorcinol Citric Acid kh Cyclomethicone eo I h I szil 0 0Citronellol i 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate Disodium Succinate PVP 0 0Succinic Acid Lysine HCLArginine Phenoxyethanol ta Ethylhexylglycerin Hydrolyzed Keratin h Hydrogen Peroxide Propylene Glycol h Steartrimonium Chloride ta Etidronic Acid ti 2,6-Dicarboxypyridine Disodium Pyrophosphate Isopropyl Alcohol i 0 0Sodium Benzoate ta Dimethicone eo I szil 1 0Isopropyl Myristate eo I i 5 3Behentrimonium Chloride ta Cetrimonium Chloride ti I eu I ta Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate Steardimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed KeratinStearamidopropyl Dimethylamine ti I eu Cetyl Palmitate eo 0 0Lactic Acid h I kh Parfum / Fragrance i Phenoxyethanol ta Methylparaben ta I par 0 0Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Panthenol eo I v 0 0Citric Acid kh Amodimethicone szil Benzyl Salicylate i Butylphenyl Methylpropional i Linalool i Limonene i Trideceth-12 ti I eu Coumarin i Hydrolyzed Pearl Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Amber Extract Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin Maris Sal / Sea Salt Hexyl Cinnamal i Glycerin h 0 0

Ár: 1.200 Ft foxpost-tal , Eladó: bakonyieszti86
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Újpest, fizetés: előre fizetés banki utalással, személyes átvétel Újpest-foxpost,mpl

Katerinna

2018. augusztus 22.

3.0 sötétbarna színt vásároltam meg. Maga a festék elég intenzív, a közepes barna hajamból feketét csinált de ez még úgy is kopni fog. Külön pozitívum volt, hogy 2 pakolás volt a csomagan , 1 festés utánra és 1 amit 3 hét elteltével kell megismételni.
Festés után gyönyörű fényes lett a hajam és úgy vettem észre, hogy kevésbé zsírosodott. Viszont hiába használtam utána pakolást illetve spray kiszerelésű hajbalzsamot az ammónia szagot semmi sem vette el. Ez nyilván elmúlt a második hajmosásra.

Összességében én meg vagyok elégedve a termékkel.

Katerinna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Összességében én meg vagyok elégedve a termékkel.

Jrsmn

2018. július 19.

A mogyoróbarna árnyalatot használtam, hát köszönőviszonyban sincs az eredmény a képpel... Középbarna alapon van valami kis arany vagy vöröses fény és ennyi... Viszont valóban nagyon puha lett utána a hajam, ez legalább jó pont. A rézvörös színnel szerettem volna legközelebb festeni, hátha azzal elérem a kívánt színt, de azt még úgy látom, kivonják a forgalomból, úgyhogy inkább keresgélek tovább...

Jrsmn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

greta9711

2018. május 28.

Nekem nem vált be. A természetes barna nevű színt vettem, de a hajam már szinte feketének látszik. Viszont tényleg nagyon puha lesz a festés után.

greta9711
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Lexi90

2018. április 24.

A legjobb hajfesték, amit valaha használtam. Hónapok óta ezt veszem, messze megéri a 2000ftot. Múlt hónapban gondoltam veszek egy olcsóbbat, 3as sötétbarna árnyalatot használok mindig, bedobtam egy Garnier 100% colort 600fért. Azt hittem leég a fejbőröm, jobban viszketett mint amikor szőkítettem anno. És utána még hetekig iszonyúan viszkettem. Szóval visszatértem ehhez, soha többet más olcsó vacak. Eszméletlen hogy csillog a hajam tőle, és nő mint a gomba, nem töredezik. Nálam 5*,minden hónapban hozza a fodrász élményt.

Lexi90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

unicornlady

2018. április 17.

Egy éve volt balszerencsém hozzá...:( Gondoltam nagy név,eddig bevált tőlük mindenféle hajápoló termék,hát nem lehet baj. Sajnos lett...A hűvös barna árnyalatot választottam,tökéletesen befedte a rézszínű(szintén festett) hajam. Takart,nem csillant meg vörösesen,azon kívül,hogy brutál erős ammónia szaga van felhordáskor,nem volt vele gondom. Aztán jött az első hajmosás,és a többi...Rengeteg,de tényleg rengeteg hajam kihullott tőle:(
Már rendesen be voltam ijedve,hogy megkopaszodok...:( Ilyet eddig egyetlen hajfestéknél sem tapasztaltam,mindig utasítás szerint fodrász festette a hajam.:(
Minden rosszban van valami jó alapon,ez a nagyon negatív tapasztalat segített felhagynom a folyamatos,szinte kényszeres,-és éles(vörösből fekete,aztán rosegold...) hajszínváltással,és megbarátkoztam a természetes,(ironikus módon,rég elfeledett jeges barna :D )hajszínemmel.

unicornlady
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Noncsikaaa

2018. március 13.

Ezt a festéket akár teljes áron is megvenném minden hónapban, annyira bevált! Számomra egyetlen másik hajfestékhez sem hasonlítható, más az állaga, textúrája, valóban a prémium kategória, a hajamat pedig egyáltalán nem károsította! Van ebben az OmegaPlex-dologban valami! A szín, amit használtam nagyon tartós volt és természetes sokszori mosás után is, viszont vérzik a szívem a gyér színválaszték miatt! Valóban sötétebbek a színek, mint a dobozon, de ez minden festékre jellemző, szóval nekem nem okozott meglepetést. Viszont tudtam, hogy fokozatosan világosodni akarok, és most, hogy elértem a kívánt árnyalatot, nagyon sajnálom, hogy a színválasztékban még csak hasonló sincs! :( Pedig a legjobb festék volt, amit valaha használtam!

Noncsikaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

kyttee

2018. március 4.

Kékre színezett, kifakult, agyonszőkített hajamra keresgéltem valami barna színt, megláttam ezen festék sötét karamell árnyalatát rossmann kiárusításban 700 Ft-ért, le is csaptam rá. Sötétebb lett, mint a dobozon, de nem zavart, mert egyáltalán nem roncsolta tovább a már így is szörnyű állapotban lévő hajam,sőt. Szép csokibarna árnyalat ami nem lett foltos, és nem kopik gyorsan. Szaga kissé csípte a szemem.

kyttee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 4.

vivii95

2018. február 16.

9.1-es hideg szőke árnyalatot vettem a szép szőke hajamra, abban bízva tényleg nem roncsolja a hajam.. Nem a francokat nem!! Senkinek nem ajánlom, főleg nem annak aki elérte végre azt a szintet a haján, hogy végre szép szőke nem sárga stb.. Hát ez olyan csibesárga hajat csinált nekem, de olyan szinten, hogy még foltos is lett teljesen (teszem hozzá barnás foltok) mintha valami paintball meccs után minden színnel fejbe lőttek volna. Még a polcon is ha meglátjátok kerüljétek nagy ívbe..

vivii95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

kicc0807

2018. január 26.

Eddigi talán legjobban bevált hajfesték.
Bársonyos fekete árnyalatát használom már 4hónapja. A fekete hajfestékek 90%-a már az első pár mosásnál barnára fakult.
Ez a festék tartja a színét, s csak tőfestésre van szükségem egy jó darabig.
A dobozban található töredezés elleni olajért plusz pont!
A 3hét utáni hajszín frissítő balzsammal kapcsolatban... Pigmentet nem tartalmaz így csak amiatt tűnik a haj intenzívebb színűnek, hogy fényesebb lesz.
Összességében amúgy nekem nagyon bevált ez az árnyalat.
Csak ajánlani tudom!

kicc0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Eddigi talán legjobban bevált hajfesték.
Ez a festék tartja a színét, s csak tőfestésre van szükségem egy jó darabig.
A dobozban található töredezés elleni olajért plusz pont!
Összességében amúgy nekem nagyon bevált ez az árnyalat.
Csak ajánlani tudom!

La-Fee

2017. december 30.

Kettős érzésem van a festékkel kapcsolatban. Jó tulajdonsága, hogy hihetetlenül puha lett a hajam, már közvetlenül öblítésnél. Ilyet festésnél még nem tapasztaltam. Befedi tökéletesen az ősz hajszálakat, ez is nagyon szuper.
5.0 középbarna árnyalat egészen kávébarna lett. Mondjuk ezt sejtettem....viszont szépen csillog, nem vörös, szép.
A fejemet nem csípte, a szaga nekem nem zavaró. Rutinos hajfestő vagyok, de ezzel sikerült összefognom a csempét és a zuhanyfüggönyömet...ja és a fejbőrömet, ami nehezen jön le..
Gondolom a 6.0 árnyalattal értem volna el a középbarnát, ha valaki e kettő között hezitálna, szólok :)
Összességében jónak találom, ezek ellenére is, mert a hajtövemnél gyönyörű, a hajam puha és fényes, ősz haj semmi, ez a három nálam nyerő, a többit majd megoldom.

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Glyceryl Oleate, Ceteareth-20, Cyclomethicone, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Cetyl Palmitate, Panthenol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Coconut Alcohol, Sodium Myreth Sulfate, Glyceryl Oleate, Ceteareth-12, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-12
Szilikonok: Amodimethicone, Cyclomethicone, Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Coconut Alcohol, Sodium Laureth-6 Carboxylate, Sodium Myreth Sulfate, Ceteareth-12, Etidronic Acid, Etidronic Acid, Cetrimonium Chloride, Stearamidopropyl Dimethylamine, Trideceth-12
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Isopropyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Limonene, Coumarin, Hexyl Cinnamal
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Phenoxyethanol, Steartrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Methylparaben

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és maszkoló (nem kívánt illat és íz semlegesítése) segédanyag.

PVP 0 0
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!